Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Okés, csak viccelek ;D
--->Na az lett volna szép ha benézel  ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tsrräfkxätu

Quote from: P.A.'li makto on June 24, 2010, 04:12:24 PM
Honnan tudhattam volna??? Nem néztem az ágyékkötője alá!!!  :)

Pedig még képet is küldtem, amikor nem boldogultál a linkeléssel. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

tsrräfkxätu

Azt.

Hékabéka, látom viszont, hogy az ikerre kéne neked na'vi szó. Hát hivatalosat azt nem tudok, de ezt neked adom: tengtu, mesengtu, pxesengtu... jó? :D

Képet úgy tudsz bekötni, hogy előbb feltöltöd az itteni galériába (fent gallery > real-life pix > add an item to this album). Ha ez megvan, akkor kapsz egy BBC embed code-ot, azt csak úgy, szögletes zárójelestül beilleszted a postba, és kész.

Végezetül ami a szótárat illeti, ha van kedved és időd, akkor ezen a linken megtalálod a félkész magyar kiadást, abban ha látsz angol szót, vagy kérdőjeles cikket, vagy sületlenséget (az eredetivel összenézve), akkor ide behajigálhatod őket, és Kif szépen kijavítja. Hálás lennék érte, ha tudnál benne segíteni, mert az engem is erősen motiválna. Ha úgy döntesz, igen, akkor egyből kezdheted a ts-vel, úgyis az a kedvenc hangod. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Kifkeyä Nari

#364
Idáig hiányoltam az Avatar albumról az előzetes zenéjt, hogy miért nincs rajta.
Kiderült, hogy az nem saját, hanem felhasznált zene egy albumról:

Steve Jablonsky - My Name Is Lincoln

Steve Jablonsky - "My Name Is Lincoln"

Ma is okosabb lettem. :)

Már csak a maradék egy-két zene érdekel mi lehet.
Update:

Audiomachine - Akkadian Empire
Audiomachine - "Akkadian Empire"



Audiomachine - Guardians of the Gate
Guardians of the Gate - Audiomachine (no choir)

Kif.

Cassidy

Kifkeyä Nari:imádlak!!!!fogalmam sem volt honnan lehet megszerezni az előzetes zenéjét,mert én is teljesen rákattantam :D :D
köszi a vidiket!

Kargarosz

Azt hittem ti tudjátok, hogy ezek nem az Avatar zenéi. ::)
Mert akkor én is belinkeltem volna, de sebaj köszönjük Kif.

Cassidy

most hogy így hallgatom (trailer szöveg nélkül)totál be tudom illeszteni az emlékeimbe,mert a szigetet is megnéztem pár tucatszor^____^
tök tuti zenék

P.A.'li makto

Quote from: tsrräfkxätu on June 25, 2010, 04:08:13 AM
Azt.

Hékabéka, látom viszont, hogy az ikerre kéne neked na'vi szó. Hát hivatalosat azt nem tudok, de ezt neked adom: tengtu, mesengtu, pxesengtu... jó? :D

Képet úgy tudsz bekötni, hogy előbb feltöltöd az itteni galériába (fent gallery > real-life pix > add an item to this album). Ha ez megvan, akkor kapsz egy BBC embed code-ot, azt csak úgy, szögletes zárójelestül beilleszted a postba, és kész.

Végezetül ami a szótárat illeti, ha van kedved és időd, akkor ezen a linken megtalálod a félkész magyar kiadást, abban ha látsz angol szót, vagy kérdőjeles cikket, vagy sületlenséget (az eredetivel összenézve), akkor ide behajigálhatod őket, és Kif szépen kijavítja. Hálás lennék érte, ha tudnál benne segíteni, mert az engem is erősen motiválna. Ha úgy döntesz, igen, akkor egyből kezdheted a ts-vel, úgyis az a kedvenc hangod. :D
Oe irayo seiyi ngaru!

facebook: soaia leNa`vi

P.A.'li makto

Megpróbálkoztam ezzel a szótár-dologgal. (ts) Az eredményt beraktam az említett helyre. Légyszi' nézzétek meg, hogy így kell-e!  :) ???

facebook: soaia leNa`vi

tsrräfkxätu

Pontosan így. :D

Ami első pillantásra szemet szúrt, hogy az intj.-t gesz.-nek írtuk át, de mivel én nem beszélek magyarul, ha tudsz jobbat, akkor hajráf! Az indulatszó azért nem jó, mert a helló, meg a kösz, nem tűnnek indulatosnak.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

P.A.'li makto

#371
Jól látom, hogy volt valami előzetes egyeztetés a szótárral kapcsolatosan Taronyuval? Valaki elmondaná, pontosan mit beszéltetek itt:http://forum.learnnavi.org/navi-nyelvtan/navi-magyar-szotar-7732/? Csak kiváncsi vagyok...

Ma Kif, te meg írtál egy navi nyelvtankönyvet? (És ezt csak úgy mellékesen, mástól kell megtudnom?!) Megáll az eszem! Akkor mit szerénykedsz itt?!

facebook: soaia leNa`vi

tsrräfkxätu

Á, semmi, csak egy időben leszedte a főoldalról a linket  magyar kiadáshoz, de aztán visszatette.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 01, 2010, 11:26:26 AM
Ma Kif, te meg írtál egy navi nyelvtankönyvet? (És ezt csak úgy mellékesen, mástól kell megtudnom?!) Megáll az eszem! Akkor mit szerénykedsz itt?!

Talán azért, mert:
1. csak az itt mások által megírt szabályokat szerveztem össze (csak a számokat szedtem az angolból)
2. ami nekem benne van az csak a begépéelés és az általam talált esetleges plusz szabályszerűségek, amiket vagy nyelvész anyánk (tsrräfkxätu) visszaigazolt, vagy megcáfolt. (nekem egy hibán, hogy mindenben keresem a szabályt ott is ahol esetleg nincs. de atlán már említettem ;) )
3. jelenleg szünetel a folytatás, mert van más dolog is, illetve tsrräfkxätu-val abban maradtuk, hogy az ő anyagával szinkronba hosszuk a leckéi alapján. Így a hibásan, pontatlanul meghatározzott dolgok is letisztulnak majd.

Úgy hogy bár büszke vagyok persze rá, mégsem tartom olyan nagy valaminek, hisz csak mások anyagait írtam össze - eredetileg magmnak.
Kif.

P.A.'li makto

Quotetsrräfkxätu-val abban maradtuk, hogy az ő anyagával szinkronba hosszuk a leckéi alapján.
Már megint lemaradtam valamiről! Tsrräfkxätunak vannak leckéi?!? HOL? Ő tényleg nyelvész?!? Vagy csak így nevezed? Nem tudok semmiről, és ezt UTÁLOM!!!

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 02, 2010, 01:38:23 PM
Quotetsrräfkxätu-val abban maradtuk, hogy az ő anyagával szinkronba hosszuk a leckéi alapján.
Már megint lemaradtam valamiről! Tsrräfkxätunak vannak leckéi?!? HOL? Ő tényleg nyelvész?!? Vagy csak így nevezed? Nem tudok semmiről, és ezt UTÁLOM!!!

A gyökérben nem láttad még lezárva ezt a tpoicot?
Na'vi eszköztár (elérhető nem csak nyelvtani segédanyagok)

Ez pont azért van, hogy minden egy helyen legyen.  ;D ::)

Kif.

na’rìngä hawnuyu

A "Nap szava" Ma Hawnuyu tollából, akarom mondani bilentyűzetéből: nyúlvánvaló  ;D
Irayo/irayo/Irayo ekkorát rég nevettem  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

 ;D Őrülök, hogy örülsz :D
Ez van, ha fáradt vagyok :D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ha ilyen vicces vagy fáradtan, milyen lehetsz, amikor top-on vagy?
(Nekem a könnyem is folyt...)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

#379
Nem kell félni (nagyon), csak fáradtan terjesztem az állapotom ;)
Ha fáradtságot adok át másoknak, az olyan, mintha egy számból kivonnék egy negatív számot... rövid úton körülöttem mindenki alszik, én meg majd' kicsattanok az energiától ;D

De azért én edződtem az iwiw vicc-forumain is... na az erősíti a rekeszizmokat!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!