Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Shauni

Ma olvastam:

Quote- Ó, nézd kisunokám, felnőttek a Hupikék Törpikék!
- Nagyi, ez az Avatar...

Kargarosz


Kargarosz

Elég frappánsan néz ki a kezdő oldal nekem nagyon tetszik. Ráférne már a fórumra is egy kis újítás.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 01, 2012, 03:04:27 AM
Elég frappánsan néz ki a kezdő oldal nekem nagyon tetszik. Ráférne már a fórumra is egy kis újítás.
Mire gondolsz?
A fórumot a Simple Machines Forum motor adja. Tehát itt csak annyi változás lehet amennyit a motor változik, illetve esetlegesen a feltett pluginok engednek...

Kargarosz

A háttér dizájnra gondoltam igazából. Fel lehetne dobni valami más kinézettel.

P.A.'li makto

Állítsd át rózsaszínre! Megteheted...  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Oh köszi Pam pont arra a színre vágytam már mióta  ;D ;D ;D

Avatar - The Animated Parody

nagyon jó kis paródia  :)

Adam Bryant

Régi Posztokra válaszolva: Nehéz a suli de hát muszály megélni valamiből felnőtt korban.
Most vagyok 11.c (Baross Gábor Miskolc :D) Már csak 2 év tán. Aztán írok felvételit a Rendészetibe és megpróbálok bekerülni. Ha sikerül akkor Welcome to Police :D Csak így lehet valami az emberből. Aztán megpróbálok kijutni az Eggyesült Államokba.
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Ayane-chan

Egy kérdés....ki jön rajtam kívül az Őszi Mondocon-ra jövő hét szombaton? :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

P.A.'li makto

A Dict-Na'vi szótár mobil alkalmazása, ha érdekel valakit:  http://m.dict-navi.com/ .

facebook: soaia leNa`vi

txoayä syulang

Kaltxì!   :D

Ismét itt vagyok, ezúttal azonban a hírek mellett egy kis játékra hívlak benneteket.

A játék részleteiről bővebb felvilágosítást itt: http://forum.learnnavi.org/off-temak/egy-navi-zenekar-elete/msg557088/#new

Eywa ayngahu, ma smuk!  8)
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Daryus

Quote from: [RDA]JakeSully on October 02, 2012, 10:43:52 AM
Régi Posztokra válaszolva: Nehéz a suli de hát muszály megélni valamiből felnőtt korban.
Most vagyok 11.c (Baross Gábor Miskolc :D) Már csak 2 év tán. Aztán írok felvételit a Rendészetibe és megpróbálok bekerülni. Ha sikerül akkor Welcome to Police :D Csak így lehet valami az emberből. Aztán megpróbálok kijutni az Eggyesült Államokba.


most kötözködök: muszáJ :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

P.A.'li makto

Quote from: Daryus on October 03, 2012, 10:58:25 AM
Quote from: [RDA]JakeSully on October 02, 2012, 10:43:52 AM
Régi Posztokra válaszolva: Nehéz a suli de hát muszály megélni valamiből felnőtt korban.
Most vagyok 11.c (Baross Gábor Miskolc :D) Már csak 2 év tán. Aztán írok felvételit a Rendészetibe és megpróbálok bekerülni. Ha sikerül akkor Welcome to Police :D Csak így lehet valami az emberből. Aztán megpróbálok kijutni az Eggyesült Államokba.


most kötözködök: muszáJ :P
Ennyi?  ::)

facebook: soaia leNa`vi

Daryus

Quote from: P.A.'li makto on October 03, 2012, 11:57:56 AM
Quote from: Daryus on October 03, 2012, 10:58:25 AM
Quote from: [RDA]JakeSully on October 02, 2012, 10:43:52 AM
Régi Posztokra válaszolva: Nehéz a suli de hát muszály megélni valamiből felnőtt korban.
Most vagyok 11.c (Baross Gábor Miskolc :D) Már csak 2 év tán. Aztán írok felvételit a Rendészetibe és megpróbálok bekerülni. Ha sikerül akkor Welcome to Police :D Csak így lehet valami az emberből. Aztán megpróbálok kijutni az Eggyesült Államokba.


most kötözködök: muszáJ :P
Ennyi?  ::)

ne kötözködj! :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kifkeyä Nari

Véletlen taláttam a fórumon ezt a linket.

Nagyon szépen bemutatja hogy készült a SAMSON-16.

http://homepages.ihug.co.nz/~kimsin2/pages/AVTR.html

Kifkeyä Nari

Bocs, de ezt el kell újságolnom.
Másfél hete írtam e-mailt Jon Landau-nak és James Cameron-nak.

Nem sok esélyt láttam, hogy szóba állnak velem, de segítséget kértem a replikáink elkészítéséhez.

Most az előbb egy a Lightstorm Entertainment-tól a Franchise Fejlesztő válaszolt a levelemre.
Tetszett nekik az amit csinálunk, és küldött pár anyagot arról amihez segítséget kértem.

Pam: Ez neked jó hír. Van 4 csodálatos képem Mo'at gyöngyös ruhájáról. Mivel nincs benne Mo'at a ruhában, ezért nagyon szépen látszik mindaz amit nem tudtunk megfejteni. Most már tudom hogy lehet felvenni a ruhát, hogy van a gerinc rögzítve, stb...

P.A.'li makto

Ez tényleg nagyon jó hír! Alig várom, hogy lássam! *tapsikál*  :D

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on October 12, 2012, 12:17:54 AM
Ez tényleg nagyon jó hír! Alig várom, hogy lássam! *tapsikál*  :D
Ráadásul visszakérdeztek a másik dologra, hogy pontosítsuk kicsit mi is kellene, ezért nem csak egy síma választ kaptunk, hanem talán elindul egy párbeszéd köztünk.


P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi