Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Az elég nagy baromság lenne, ha Grace visszatérne az emberi mivoltába, de azért Cameron se dilis, hogy ilyet bedaráljon a néző elé. Amúgy sok érdekes kérdés van attól még, hogy bizontsági játékot üzletet kötött eddig Cameron papa. Azért speciel egy Földön lévő animét úgy megnéztem volna egy kis könnyed sztorival legalább meglehetett volna ismerni a földet. Főleg az a pár perc földi jelenet ami volt az extrákba nagyon zsilett volt.

Hosszú még az út, de egyben reménykedek, hogy az új generáció ezen a mesén fog felnőni mint ahogy mi meg a Star Warson nőttünk fel.

Minden Cameronon múlik ebben a Pandorai mesében hatalmas potenciál van nagyobb mint a Terminatoréban vagy az Aliensben vagy bármiben amit eddig rendezett mivel itt több korosztályhoz tud szólni nagyobb a befogadótábor. MEglátjuk mit főz a papa.

Krapremp-ti

Hát amilyen tempóban készíti Cameron a filmeket, én meg ezen a mesén fogok megöregedni  ;D

Kargarosz

Nem leszel egyedül testvér!



Na mivan Daryus hibrid, de eltűntél vagy talán feladtad az RDA-val való szópárbajt?  :)

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Krapremp-ti


Kargarosz

Kezdetnek nem rossz.  :)

Remélhetőleg lesz majd még sok nyalánkság a boltokban.


Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)


Kargarosz

Hawn, és Daryus kék, és Hibrid veletek meg mi a szösz van? Eywa túlságosan lefoglal?  :)

Daryus

én megvagyok :) csak olyan cseppet csendes szemlélő lettem :3
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Mint Hawn testvér néha azért írhatnátok valami, hogy még éltek vagy valami...

Daryus

ha hiányzok vegyél fel skype-ra ott megtalálsz naponta :3
(dubradigdo)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Én speciel annak örülnék, ha itt minden nap megtalálnálak. :)

MSN-t miért nem használod? Azon mondjuk meg én vagyok többet.



P.A.'li makto

Úristen, ez a hercegnős videó állati!!  ;D Nagyon felkészült!!  ;D

facebook: soaia leNa`vi

Daryus

Quote from: Kargarosz on November 03, 2012, 02:30:11 AM
Én speciel annak örülnék, ha itt minden nap megtalálnálak. :)

MSN-t miért nem használod? Azon mondjuk meg én vagyok többet.

mert konkrétan senki nem használ már az ismerettségi körömben rajtad kívül msn-t :D
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on November 07, 2012, 10:17:33 AM
Quote from: Kargarosz on November 03, 2012, 02:30:11 AM
Én speciel annak örülnék, ha itt minden nap megtalálnálak. :)

MSN-t miért nem használod? Azon mondjuk meg én vagyok többet.

mert konkrétan senki nem használ már az ismerettségi körömben rajtad kívül msn-t :D

Pedig a "régi nagy- és szép időkben" milyen jó is volt, amikor 3-4-en nyúztuk tssräfkxätu-t, hogy magyarázzon el ezt-azt ;D

Kedves Zsiráfmacs, ha ezt olvasod, hiányolunk ám! (ami nem jelenti azt, hogy ha nem, akkor nem :P)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Daryus on November 07, 2012, 10:17:33 AM
Quote from: Kargarosz on November 03, 2012, 02:30:11 AM
Én speciel annak örülnék, ha itt minden nap megtalálnálak. :)

MSN-t miért nem használod? Azon mondjuk meg én vagyok többet.

mert konkrétan senki nem használ már az ismerettségi körömben rajtad kívül msn-t :D

Buktad Hibrid barátom mert Kif. még meg én még fent vagyunk a régi veteránok. ;D ;D