Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz


P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on November 07, 2012, 11:04:40 AM
Quote from: Daryus on November 07, 2012, 10:17:33 AM
Quote from: Kargarosz on November 03, 2012, 02:30:11 AM
Én speciel annak örülnék, ha itt minden nap megtalálnálak. :)

MSN-t miért nem használod? Azon mondjuk meg én vagyok többet.

mert konkrétan senki nem használ már az ismerettségi körömben rajtad kívül msn-t :D

Pedig a "régi nagy- és szép időkben" milyen jó is volt, amikor 3-4-en nyúztuk tssräfkxätu-t, hogy magyarázzon el ezt-azt ;D

Kedves Zsiráfmacs, ha ezt olvasod, hiányolunk ám! (ami nem jelenti azt, hogy ha nem, akkor nem :P)
És az MSN-es Vének Tanácsa...? Elég szomorú, hogy már nincs miről beszélnünk...

facebook: soaia leNa`vi


Kifkeyä Nari

Quote from: Krapremp-ti on November 08, 2012, 12:58:10 AM
MSN? Végleg megszünteti a Microsoft.
http://hvg.hu/Tudomany/20121105_msn_messenger_vege
Azért ez eléggé sántít.
Ha meg akarná a kliensét szüntetni az MS, akkor miért tartaná meg a szerverparkot, a szolgáltatást, hogy azt a konkurencia kliensén keresztül lehessen használni?
Kivéve a ha a SKYPE-t az MS megvette...
És pontosan ezt történt.
Maga a SKIPE tudását, szabadalmait, rendszereit gyúrja össze a saját technológiájával valószínű az MS.
Hogy mi lesz a neve? Lehet MSN (vagyis már régóta WLM : Windows Live Messenger ), lehet SKIPE, és lehet teljesen más is.
Kinézete is eszerint bármilyen lehet. Az hogy első lépésként a SKYPE felhasználók már átlátnak az MSN-es felhasználókhoz (megtörtént az átjárhatóság a két rendszer között), az nem azt jelenti, hogy teljesen ez lesz a végső megoldás. Ez a folyamat rész, hogy az ügyfeleket szoktassák, hogy ez két külön társaság.

Tehát itt nem az MSN mint szolgáltatás, vagy kliens megszüntetéséről van szó, hanem arról, hogy a vásárolt technológiával összegyúrják a sajátjukat. Lehet a belső szerver oldali rész nagyon megváltozik. Lehet hogy jobban fog hasonlítani a mostani SKYPE-re (Per-Per kapcsolat Per-server-Per helyett), de az MS-nek az az érdeke, hogy lehetőleg a mostani ügyfelei nem sokat lássanak mindebből. Vagyis csak annyit, hogy mennyivel jobb lett, meg megújult az egész. (persze a kinézet, az arculat sokat változhat...)

Tehát lehet maga MSN kliens nem lesz, de ez igazából nekünk nem jelent semmit. Csak egy név/kinézetváltás részünkről max. Lehet mi továbbra is MSN-nek fogjuk hívni, úgy mint most is még annak hívjuk, holott már évek óta WLM (Windows Live Messenger) a neve.
(A WLM pl. már régóta nem csak MSN chat-re jó, hanem pl. lehet a Facebook felhasználókkal, vagy más rendszerek felhasználóival is beszélni.)



Kargarosz

Én így is Ebbudyt használok szóval az úgy is marad remélhetőleg. Én mindig jobban szerettem az msn-t vagy skypot használni mint pl. a fészekrakást, és még szépen fejeztem ki magam.

Kargarosz

Quote from: Daryus on November 02, 2012, 07:53:55 AM
én megvagyok :) csak olyan cseppet csendes szemlélő lettem :3

Na de Hibrid barátom ez így nem kóser...látod annak idején megfogadtuk, hogy, ha lehet akkor aktívak leszünk, de úgy látszik te hamarabb kiestél. :)
Néha azért feltolhatnád az arcod úgy igazán. Bár mondjuk egy hibridtől minden kitelik....

Krapremp-ti


Hawnuyu atxen

Quote from: Krapremp-ti on November 15, 2012, 09:53:48 AM
Már forgatják is az új Disney Star Warst. Remek lesz érzem  :P :P
BONJOUR STAR WARS (Disney - Star Wars Parody)

Egy percig bírtam, aztán bevettem a ciános, patkánymérges, arzénos C4-et...
Ha a Disney ilyet merészel csinálni, akkor remélem vannak olyan jók, mint Alice (a Resident Evil-féle) itt:

Salto dal palazzo - Resident Evil Afterlife in BLU-RAY e DVD
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

Quote from: Kargarosz on November 14, 2012, 06:11:14 AM
Quote from: Daryus on November 02, 2012, 07:53:55 AM
én megvagyok :) csak olyan cseppet csendes szemlélő lettem :3

Na de Hibrid barátom ez így nem kóser...látod annak idején megfogadtuk, hogy, ha lehet akkor aktívak leszünk, de úgy látszik te hamarabb kiestél. :)
Néha azért feltolhatnád az arcod úgy igazán. Bár mondjuk egy hibridtől minden kitelik....

bocs :3 nem szándékozom az emberek oly csapdájába esni, hogy ezen kezdjek el veled vitázni, az emberek úgyis csak háborút és viszályt akarnak! :3
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

''bocs :3 nem szándékozom az emberek oly csapdájába esni, hogy ezen kezdjek el veled vitázni, az emberek úgyis csak háborút és viszályt akarnak! :3''

Félig akkor te is háborút akarsz mivel Hibrid vagy, és az is maradsz. ;D ;D

Daryus

Quote from: Kargarosz on November 17, 2012, 02:23:31 AM
''bocs :3 nem szándékozom az emberek oly csapdájába esni, hogy ezen kezdjek el veled vitázni, az emberek úgyis csak háborút és viszályt akarnak! :3''

Félig akkor te is háborút akarsz mivel Hibrid vagy, és az is maradsz. ;D ;D

én úgy vélem a pohár félig tele van... én a békét hajszolom :3
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Te a békét esetleg félig...a másik feled pedig a békétlenséget  :)

Krapremp-ti

Boldog Születésnapot Kifkeyä Nari!  :)


Hawnuyu atxen

:o na igen, nem nézem túl gyakran a forum főoldalának alját :-[ ;D

Boldog születésnapot! :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Boldog Születésnapot Kif kék Na'vi az RDA nevében. :)

Ayane-chan

Jövő hét szombaton (december 8. ) valaki jön Animekarácsonyra? ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Szia Kalina írtam neked fészen írj már nékem vissza, ha tudsz. :)