Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Krapremp-ti

Dorián tesó, már te is a fészbuk tagja lettél?

Kargarosz

Ja az...ámbár én rühellem meg alig használom, de annyiból jó, hogy aki távol van eltudom érni ennyi. Miért te fönt vagy?

Krapremp-ti

Fent vagyok én is  :P
Én használom, mivel sok filmes/sorozatos/sport/tudományos oldalt lájkoltam, és szállítják nekem az exkluzív híreket az üzenőfalra.
PL Wéber Gábor vagy Szujó Zoli F1-es hírek kapcsán. Megint más filmes témában...

Kargarosz

Az remek bejelölhetnél akkor testvérem. ;)

A F1-et nekem is alap, és egyértelműen Kimit csipázom a legjobban már elég rég. 2 évig míg nem volt nem néztem, de amióta visszatért folyamatosan követtem. Arról nem beszélve, hogy a jégkrémzabáló 2 év kihagyás után eszméletlen milyen szezont pakolt le. Ezzel a lotussal az év végén 3.nak lenni ráadásul a legjobb előzései neki voltak.

Kimi Raikkonen and the Makia Racing HD

Kimi Räikkönen rompe el GPS, se equivoca de camino (Brasil 2012)

Itt meg kiment egy kis sörért. ;D ;D A legnagyobb arc.

Kifkeyä Nari

Hali.
Itt egy általunk készült tanulós videó.
(Ha ki van kapcsolva, akkor a feliratozást kapcsoljátok be!)
Egyelőre még csak nektek osztjuk meg, mert ugye meg kellett támadnunk a youtube automata szerzői jogokat felügyelő robotját.
Most azt várjuk, hogy a jogtulajdonos elfogadja -e az általunk írt fellebbezést.

Ezért gyorsan nézzétek meg, mert elutasítás esetén ismét nem lesz látható!

Na'vi language in Avatar Movie

Kifkeyä Nari

Aki nem sietett az lemaradt.
A Fox nem fogadta el, hogy a saját államuk törvénye alapján méltányos felhasználásnak minősül a feltöltött videó, így a tartalmat törölték, és a fiókomat figyelmeztetésben részesítették.

Azt utálom, hogy az amerikaiakra a saját törvényük sem vonatkozik.
A youtube egy űrlapot töltetett ki a jogsértés miatt, amibe kérdésekre kellett válaszolnom, illetve egy oktató videót is meg kellett néznem emiatt.

Ebből kiderült. Lehet méltányos a felhasználás, de ezt csak a bíróság mondhatja ki.
Tehát minden következmény nélkül azt nyomkodhat a Fox munkatársa amit akar.
Max én veszíthetem a fiókomat és minden adatomat.

Ilyenkor utálom ezt az országot.

Kifkeyä Nari

Mivel ez a hét a nemzetköziben az én hetem, így ma reggel a nevem alatt meg is jelent a kis ikonka. ;)

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on December 10, 2012, 12:33:40 AM
Mivel ez a hét a nemzetköziben az én hetem, így ma reggel a nevem alatt meg is jelent a kis ikonka. ;)

Wou! Még egy őrült spammer a magyar részlegből ;D
De akkor is én jelöltem ki az első "Hét RDA-sa"-t! :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Nos az Animekarácsonyon meg volt életem első előadása. Tessék szépen megnézni, és aki megnézi, attól ide kéretik véleményt írni. Köszönöm! ^^
Cosplay Performance 1. - Animekarácsony 2012 - ekulturaTV
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Annyi kérdésem lenne, hogy "10 Alice-ból 9" mit csinál? Nem olyan jó már a hallásom, mint 10 perce volt :D

Ezt leszámítva meg a közönség nem véletlenül dőlt a nevetéstől, nagyon jó :) (így a laikus szemével, fogalmam sincs, hogy miből van ez ;D)
Plusszpont a manga-spoiler-es rész miatt!
(és egy mínusz, mert a szegény konferáló hölgyemény tartós halláskárosodást szenvedett közben ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on December 14, 2012, 04:33:38 PM
Annyi kérdésem lenne, hogy "10 Alice-ból 9" mit csinál? Nem olyan jó már a hallásom, mint 10 perce volt :D

Ezt leszámítva meg a közönség nem véletlenül dőlt a nevetéstől, nagyon jó :) (így a laikus szemével, fogalmam sincs, hogy miből van ez ;D)
Plusszpont a manga-spoiler-es rész miatt!
(és egy mínusz, mert a szegény konferáló hölgyemény tartós halláskárosodást szenvedett közben ;D)

Hát igen, szegény Yuriko elég rendesen fogta a füleit ott a háttérben ^^"
Am a manga neve, amiből az előadás volt: Pandora Hearts
És csak ajánlani tudom. ^^
A mondat pedig, amit nem értettél: "És azt tudtátok, hogy 10 Alice-ból 9 szenved Jack-ektől?" (Jack az egyik karakter neve.)
Am örülök, ha tetszett az előadás. ^^ És remélem azért nem szenvedtél maradandó halláskárosulást a spoileres résztől, és remélem nem égett ki a retinád attól, ahogy ugráltam. XD
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Ja és még annyi, hogy akit érdekelnek, itt vannak képek a cosplayemről, meg majd még folyamatosan töltögetem fel őket. :3
http://www.cosplay.com/costume/444696/
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Érdekes üzenet jött a youtube-tól.
Értesítettek, hogy a letiltott videónk jogkövetelését a FOX visszaállította.
először azt hittem meggondolták magukat, de úgy néz ki, átmenetileg feloldották ( amiről nem kaptam értesítést), majd vissza tiltották.
Gondolom valaki meg akarta nézni.

Bízom benne, hogy tényleg egy diskurzus folyik arról, hogy engedélyezzék -e, és a végén zöld utat kap.

Kifkeyä Nari

Ezzel kívánunk nektek is kellemes karácsonyi ünnepeket:

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Békés Boldog Karácsonyt Kívánok minden kedves Avatar rajongónak. Sikerekben gazdag boldog új esztendőt, és egészségben szeretetben egyetértésben bővelkedő 2013-at.

Kargarosz

Boldog Karácsonyt Mindenkinek az RDA nevében. :)

Ayane-chan

Én pedig ezzel kívánok Bolodog Karácsonyt. ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

A félőrült szóvicceket féretéve, s megkésve bár, de akkor is:

Boldog, békés, nyugodt, bejgliben és hókifliben (és bármi más hasonlóan kellemesen telítő nyalánkságban) gazdag Karácsonyt mindenkinek :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.