Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Krapremp-ti

Kargarosz, Pam, Kif és a többiek. Mizu veletek?  :)

Krapremp-ti

2018-ban indul elvileg az első emberes küldetés a Marsa. Dennis Tito milliárdos vállalkozó pénzeli. Kíváncsi leszek nagyon.. Elvileg egy házaspárt keresnek az útra.

Krapremp-ti

Kargarosz tesó, mi újság Egerben?  ;)

Krapremp-ti

Látom csak Pam és Kif látogatja már a fórumot aktívan. Pedig Karesz tesó, te itt mindig lelkes voltál :)


Hawnuyu atxen

Quote from: Krapremp-ti on March 05, 2013, 04:21:08 AM
Látom csak Pam és Kif látogatja már a fórumot aktívan. Pedig Karesz tesó, te itt mindig lelkes voltál :)

Nem is igaz, én is lurkingelek!
De ha senki nem ír semmit, akkor még annak se nem van soksemmisem értelmetlenségtelenségeskedése. ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on March 06, 2013, 01:15:52 PM
Quote from: Krapremp-ti on March 05, 2013, 04:21:08 AM
Látom csak Pam és Kif látogatja már a fórumot aktívan. Pedig Karesz tesó, te itt mindig lelkes voltál :)

Nem is igaz, én is lurkingelek!
De ha senki nem ír semmit, akkor még annak se nem van soksemmisem értelmetlenségtelenségeskedése. ;D
Na néé mááá!  :o Egy ideig tényleg azt hittük, hogy mi vagyunk valami csendes fórumvilágvége egyetlen (2) túlélői!  :-X

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Jól van akkor, látom a régi csapat előkerült  :D

Krapremp-ti

P.A.'li makto és a többi fórumozó hölgynek boldog nőnapot kívánok!  :)

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on March 08, 2013, 12:51:19 AM
P.A.'li makto és a többi fórumozó hölgynek boldog nőnapot kívánok!  :)
Köszi, ez nagyon kedves!!  :D

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on March 08, 2013, 08:28:50 AM
Quote from: Krapremp-ti on March 08, 2013, 12:51:19 AM
P.A.'li makto és a többi fórumozó hölgynek boldog nőnapot kívánok!  :)
Köszi, ez nagyon kedves!!  :D
Én is köszi! :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Ki jön a Tavaszi Mondocon-ra április 6-7-én? ^^
Én ebben a cosplayben leszek megtalálható. (saját karakter)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Krapremp-ti

Videóval majd jelentkezzetek :)

Amúgy ilyen fanfilm videókat gyakrabban lehetne csinálni, a legutóbbi Alice is jól sikerült  ;)

Ayane-chan

Quote from: Krapremp-ti on March 10, 2013, 08:50:32 AM
Videóval majd jelentkezzetek :)

Amúgy ilyen fanfilm videókat gyakrabban lehetne csinálni, a legutóbbi Alice is jól sikerült  ;)

Lesz videó, ne aggódj. ^^ Akikkel azt a videót csináltam a két legjobb barátom Chriss és Luca, és testvérként tekintünk egymásra, jönnek március 28-án hozzám 3 napra, és akkor is alkotunk valami kis filmet megint. :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Akkor ha már hirdetőtábla:
Ki jön május 18-án a HoldfényCon-ra, és másnap 19-én a COR2 utcai rendezvényre, melyet utóbbit ismételten én szervezek.

Kargarosz

Quote from: Krapremp-ti on March 05, 2013, 04:21:08 AM
Látom csak Pam és Kif látogatja már a fórumot aktívan. Pedig Karesz tesó, te itt mindig lelkes voltál :)

Itt vagyok még pajti.  ;)
Csak elég rég nem jártam erre mivel megy a meló meg van itthon elég sok tennivaló. De nem kell aggódni a lelkesedés nem hunyt ki csak mivel most nagy a csend én is csendbe maradtam kicsit.

Utólag Boldog Nőnapot!

Krapremp-ti

Quote from: Kifkeyä Nari on March 11, 2013, 03:22:26 AM
a COR2 utcai rendezvényre, melyet utóbbit ismételten én szervezek.
Ez Cosplay felvonulás lenne nem?  :)

Szervusz Kargarosz! Addig jó, míg van meló  ;) A szokásos helyen dolgozol Egerben?  :)

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on March 12, 2013, 04:45:10 AM
Quote from: Kifkeyä Nari on March 11, 2013, 03:22:26 AM
a COR2 utcai rendezvényre, melyet utóbbit ismételten én szervezek.
Ez Cosplay felvonulás lenne nem?  :)
A "felvonulás" szó nem a legtalálóbb. Ez annál viccesebb, közvetlenebb dolog. Meg-megállunk, beszélgetünk az érdeklődőkkel, fényképezkedünk velük...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: Krapremp-ti on March 12, 2013, 04:45:10 AM
Quote from: Kifkeyä Nari on March 11, 2013, 03:22:26 AM
a COR2 utcai rendezvényre, melyet utóbbit ismételten én szervezek.
Ez Cosplay felvonulás lenne nem?  :)

Szervusz Kargarosz! Addig jó, míg van meló  ;) A szokásos helyen dolgozol Egerben?  :)

Itt dekkolok Egerbe ja. Betegszállítóként tengetem napjaimat meg csinálom anyummal a Vendégházazást. Van dolog bőven bár nem ez volt a legfőbb álmom, hogy kórházba dolgozzak, de egyenlőre kezdésnek nem rossz ez aztán majd megpróbálok tovább menni a létrán.

Krapremp-ti

Quote from: P.A.'li makto on March 12, 2013, 11:39:30 AM

A "felvonulás" szó nem a legtalálóbb. Ez annál viccesebb, közvetlenebb dolog. Meg-megállunk, beszélgetünk az érdeklődőkkel, fényképezkedünk velük...
[/quote]

Ez nagyon szimpatikus megmozdulás a részetekről.  ;)

Kargarosz: hajrá sok sikert  ;)