Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Fészen valamelyikőtöknek nincs meg?

Hawnuyu atxen

Hawn köszöni megvan, csak egy kicsit beletespül az egyetemen okított lógásba, így leragadt a semmittevésnél.

A fész meg arra jó, hogy nem is ;D Komolyan, még x év távlatából sem látom igazán, hogy miért is olyan jó ez a fészbúk... a csoportokat, ahová időnként felkerül a neten írt zh-feladatok megoldása, illetve megosztja a jónép a tudását, leszámítva... meg a chatelés... meg az eseményszervezési lehetőség, illetve a hír terjesztése.

Mindegy, a lényeg, hogy vagyok, csak kissé áttörzsfejlődtem lopakodó életformába. :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuoteKomolyan, még x év távlatából sem látom igazán, hogy miért is olyan jó ez a fészbúk...
Például arra, hogy lásd a legújabb képemet, amit megfotosoppolt egy kedves ember... (Annyira gyönyörű "na'vi" vagyok rajta!  ;D)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on May 03, 2013, 05:38:51 PM
Hawn köszöni megvan, csak egy kicsit beletespül az egyetemen okított lógásba, így leragadt a semmittevésnél.

A fész meg arra jó, hogy nem is ;D Komolyan, még x év távlatából sem látom igazán, hogy miért is olyan jó ez a fészbúk... a csoportokat, ahová időnként felkerül a neten írt zh-feladatok megoldása, illetve megosztja a jónép a tudását, leszámítva... meg a chatelés... meg az eseményszervezési lehetőség, illetve a hír terjesztése.

Mindegy, a lényeg, hogy vagyok, csak kissé áttörzsfejlődtem lopakodó életformába. :D

De a lényeg, hogy itt vagy te is Daryus hibridet még elő kell kotorni.

na’rìngä hawnuyu

Van itt élet már amikor -,-'
Nekem a tavalyi évem kilőve  mert olyan cseszett sokat dolgoztam.. Az idei már szabad jelenleg legalább is főleg mert megint nincs munkám xxxD
Olvasgatom a régi topicokat és mindig megakad a szemem a dátumokon..... Tényleg régóta él már a közösségünk, igaz mindig vannak akik megjelennek, aztán eltünnek.
Olykor nyom nélkül, Olykor pedig a tskxe-vel együtt -.-'
Látjátok engem keresni se kell, szabad lélekként bárhol bármikor felbukkanhatok. (akár egy conon is ahol egyetlen ismerőssel se találkozok O_o)
-Bár ez a világ ne a pénz függésében élne sokkal könnyebb lenne MINDEN ( nagy sóhaj)
Elérhető vagyok Fb-n, Skxpe-on, Viberen, de személyesen is.... csak kár hogy egyetlen aktív tagunk se lakik Nógrád megyében -.-'
Kicsit már unalmas ez a száműzetés az északi klán határon :P xxD
Na jó, befejezem a siránkozást és inkább megyek kavicsot keresni  :) ;) ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Nem tudom, te milyen conra jársz, hogy nem találsz ismerőst.  :-\

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

#4007
Ha ezt most viccnek szántad nem jött össze..... -.-'
>:(

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Nem, nem annak szántam. De tényleg nem értem. Nemcsak hogy mi ott vagyunk a legtöbb conon, egyéb ismeretségekre is szert tehetsz; ez a lényege az egésznek. Hogy hasonló érdeklődésű emberek között vagy. Hogy-hogy nem találsz ismerőst...

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Nagyon jól tudom, ismerkedésre használom ki én is nagy ritkán mikor elkeveredek.......
Akkor éppen egy ismerőst se találtam..... ne kérdezd melyik volt mert tavaly se és még idén se voltam egyen se :(
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

A fő probléma nem is az, hogy északi határainkat véded, hanem az, hogy a klán régóta nem szervezett be nagygyűlést, illetve a tagok is futnak az ikranjuk feje után.
Mint pl. Tìngay, akiről jó régóta nem hallottunk vala... és én dicső elődömmel még nem is találkoztam :( Azért ha JC-papa végre megkéri az Avatar 2-t, hogy vánszorogjon ki a filmvászonra, akkor össze kellene hozni egy szép tartalmas népijesztést, amikor is a sok tswin-es emberke lerohanja a mozit :D

De oda az is eljön, aki az előző nap törte el a bal füle melletti harmadik hajszálat! Nincs vita!


A dátumokon meg néha én is elidőzök, mondván, hogy "ÚRISTEN de 'hűdenagyon' régen volt ez :o"
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on May 13, 2014, 08:54:35 AM
A fő probléma nem is az, hogy északi határainkat véded, hanem az, hogy a klán régóta nem szervezett be nagygyűlést, illetve a tagok is futnak az ikranjuk feje után.
Na, akkor itt a következő dátum: június 7! Cosplay Outdoor Roadshow vagyis COR 3! Kifkeyä Nari szervezésében. További részletek itt: https://www.facebook.com/cor.hungary?fref=ts. És aki nem lép egyszerre, nem kap rétest estére! Punk-tum.

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on May 14, 2014, 02:31:40 PM
Na, akkor itt a következő dátum: június 7! Cosplay Outdoor Roadshow vagyis COR 3! Kifkeyä Nari szervezésében. További részletek itt: https://www.facebook.com/cor.hungary?fref=ts. És aki nem lép egyszerre, nem kap rétest estére! Punk-tum.

All hail the COR!

Kiegészítés 1: aki nem jön, az is jön, mert szeressük a mákosbuktát. Meg a szilvásgombócot. Ó-ó-ó-ó.
Kiegészítés 2: mivel na'viknál nincsenek punkok (na most képzeld el, hogy hogy néznének ki azzal a hosszú, türkizkék-rózsaszín tswin-jükkel...), ezért legyen mondjuk... ööö... oké, most nem jut eszembe semmi jó :P

Ja, és Kif, hogy is volt az az istenkirály dolog még az első dalok idején? :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

" istenkirály dolog "?
Mire gondolsz?

Kargarosz

Azért látom nem halt ki még teljesen itten minden.  :)

P.A.'li makto

Emlékeztetőül: jún. 7-én Cosplay Outdoor Roadshow! Indulás 10 órakor a Millenáris Parktól. Aki szeretne Klántalálkozón résztvenni, felfoghatja annak is. NEM KELL JELMEZBEN LENNI. Minden Avatar-szimpatizáns szívesen láttatik a rendezvényen. Mi mindenesetre felöltjük a kéket, arról megismerhettek.

*Az interneten kívül is van élet!*

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on June 03, 2014, 02:50:30 AM
*Az interneten kívül is van élet!*

Hazugság :o

Quote from: Kifkeyä Nari on May 18, 2014, 12:58:51 PM
" istenkirály dolog "?
Mire gondolsz?

Még MSN-en, meg néhol itt, a forumon is dobáltuk egymásnak az istenkirályságot...
Norm is megmondta:
"Az LN.org forum-i istenkirály dolog? Az sincs meg?"
;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on June 05, 2014, 05:47:45 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on June 04, 2014, 02:16:24 PM
Quote from: P.A.'li makto on June 03, 2014, 02:50:30 AM
*Az interneten kívül is van élet!*

Hazugság :o


Hazugság, mi?! Mátrixlakó!!

Tudom, tudom...
Az Ügynök-napszemüvegem nemrég kaptam meg... ha látná valaki Neoékat, szóljon, azt mondták fizetésemelést kap, aki elkapja őket.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

Remélem jó volt a COR, sajnos a clánom úgy döntött, hogy közelebb kell kerülnünk Eywa-hoz, így a nap nagy része azzal telt, hogy na'vimódra létrán álltam egy fa mellett, próbáltam nem leesni (több sikerrel) és közben próbáltam nem leejteni a leszedésre ítéltetett meggyeket (ezt a részt kevesebb sikerrel).
Ha a közeljövőben nem jelentkezek, akkor legalább tudni fogjátok, hogy csak meggy-túladagolásban szenvedek.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!