Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Adam Bryant

Tiszteletem!

Sajnos tényleg azt vettem észre, hogy sehol semmi :(

Én már lassan 1 éve a MÁV-nál dolgozom, így nagyon időm sem volt nézegetni a fórumot.
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

P.A.'li makto

#4041
Október 8-án MondoCon! Ki jön?
https://www.facebook.com/events/1783124885267376/

Sorsolunk belépőt is: www.facebook.com/navicsalad

facebook: soaia leNa`vi

Adam Bryant

Lehetséges :) Vonat ingyen van, gyalog meg csak nincs messze a Keleti pályaudvartól :D
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

P.A.'li makto

Quote from: Adam Bryant #RDASecOps on October 05, 2016, 12:55:29 PM
Lehetséges :) Vonat ingyen van, gyalog meg csak nincs messze a Keleti pályaudvartól :D

Keress minket az asztalunknál, erről megismered: !
:)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

No igen nagyon hallgatag lett mindenki. Majd, ha esetleg a 2. rész jönni fog talán feltámadunk  :)

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on December 20, 2016, 11:11:23 AM
No igen nagyon hallgatag lett mindenki. Majd, ha esetleg a 2. rész jönni fog talán feltámadunk  :)

Jjja.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz


P.A.'li makto

Az idei eddigi legjobb hír: újra teljes a szótárunk! Legyetek szívesek nézegetni, és jelezni, ha hibát találtok benne. Köszi...

http://eanaeltu.learnnavi.org/dicts/NaviDictionary_hu.pdf

Pam

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Sziasztok, mi újság veletek?
Ki az, aki még vissza-vissza néz ide?  :)

2020-ig izgalmas lesz követni az új filmek eseményeit. Forgatási képek , pletykák stb.
Ami 2008-2009 között kimaradt, most átélhetjük. Tartsatok velem  :pali:

Kargarosz

Pam meg Kif szerintem aki olykor olykor visszatér, de ha beindul a gépezet akkor biztos vagyok benne, hogy egy két régebbi tag visszaköszön majd.

De én is visszatértem :D

Krapremp-ti

Szerintem 2019-2020-ban sokkal többen leszünk itt  ;)
Régi és új rajongók is.

2020-2022 között pedig nagyon sok új rajongó lesz. Ugye jönnek egymásután a filmek, szerintem rendesen ki fog bővülni az univerzum is.. Lesznek könyvek, játékok.. 
Lesz miről beszélgetni, fel fog pezsdülni az élet.  :)

Kargarosz

Egy képregény májusba a Dark Horse jóvoltából megjelent ez megvan e már Krapi? :D

http://james-camerons-avatar.wikia.com/wiki/James_Cameron%27s_Avatar_(Comic)

Hallottál e erről testvér? Már kijött amúgy.

Krapremp-ti

Nincs még meg nekem, de majd beszerzem  :)

Regényt olvasnék már az univerzumról. Vagy egy képes bibliát   ;)

Kargarosz

Nekem sincs még meg mert mivel angol semmit se értenék belőle, de mondjuk ha van közvetlen linked szívesen letöltöm képekért azért érdemes :D

Amúgy a 2 könyv ami megjelent itt MAgyarhonba megvan néked?

Krapremp-ti

Valahol megvan, már rég nézegettem őket...
Új dolgokra vágyom,és szerintem 2020 környékén lesznek új könyvek.

Csak még messze van... :)

Kargarosz

Pont ez a bajom az öreggel ezt nagyon bénán csinálja, hogy addig nem ad ki valami, hogy legalább az érdeklődés meglegyen a film iránt. Animációs mesét bakker 10 évig nehogy már ne lehessen megcsinálni vagy akár több könyvet kiadni....sajnálatos, hogy ennyi ideje semmi se volt csak egy nyamvadt képregény huh nagy dolog....

Kargarosz


Krapremp-ti

A na'vik ilyenkor elvonulnak téli álmot aludni  ;D

Kargarosz

#4058
Elég hosszú ideig tart  ;D

De az RDA mindig ébren van :D

Most leszünk tanúja Krampesz testvér egy új generáció eljövetelének. Na innen lesz érdekes a dolog én amondó vagyok :D

Még igazán csak most kezdődik :D

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi