Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Boldog Újévet neked is az utolsó Na'vinak aki még itt van :D Bár bocsánat Krampesz testvérrel ketten vagytok  ;)

Kargarosz

Épp csak felpislákoltam, és Krampesz most látom torta a korod mellett :D

Boldog Születésnapot ! :D

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on January 18, 2018, 02:16:56 AM
Épp csak felpislákoltam, és Krampesz most látom torta a korod mellett :D

Boldog Születésnapot ! :D


Ez esetben Eywa éltessen sokáig!!!   :)

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Boldog Új Évet Minden kedves Na'vinak és RDA-s emberkének  :D ;)

Köszönöm szépen a köszöntést  :)

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Krapremp-ti

Hol vagytok klántagok?  :)
Kargarosz, veled minden ok? Mindig aggódtál, hogy megéled e a folytatásokat  :P  Remélem kicsattanó egészséggel várod az Avatar 3-at  :D

P.A.'li makto

Mi jól vagyunk. Mármint én, és 'Evi (https://forum.learnnavi.org/profile/?u=7271). Aki találkozott vele, talán emlékszik rá; ő volt a legfiatalabb klántag, 8 éves volt az első klántali idején... Most másodéves egyetemi hallgató az ELTE-n, japán szakon.

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Huha, ez igen, sok sikert az egyetemen  ;)
De hova repült ez a sok idő?
Mintha nem rég néztük volna meg az Avatar első részét... aztán ez már lassan 15 éve?  :-\

Krapremp-ti

P.A.'li makto, te hogy látod, számodra gyökeresen megváltoztatta az életed az Avatar film?
Teljesen más irányba vitte az életedet?
Vagy köszönhetsz a filmnek olyan dolgokat, amiket ma is szívesen csinálsz szabadidődben?  :)


P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on April 11, 2024, 08:11:21 AMP.A.'li makto, te hogy látod, számodra gyökeresen megváltoztatta az életed az Avatar film?
Teljesen más irányba vitte az életedet?
Vagy köszönhetsz a filmnek olyan dolgokat, amiket ma is szívesen csinálsz szabadidődben?  :)



Köszönöm, hogy kérdezed.  :)
Abszolút megváltoztatta! Rövid időn belül 3 új hobbim lett: a na'vi nyelv, a cosplay és az íjászat. Igaz, hogy ma már egyiket sem csinálom, de évekig csináltam, és életem legjobb időszaka volt. A Na'vi Család tevékenysége korábban sosem tapasztalt büszkeséggel töltött el. Kalandokban és szeretetben bővelkedő időszak volt...
Közvetve, de ennek a vonalnak a folytatása, hogy most pedig lovagolok (7 éve). Az otthonom ma is tükrözi az Avatar iránti rajongásomat, pedig közben volt egy költözésünk. Cameron és Frommer fényképe a szekrényem polcát díszíti.
Hiszem, hogy az Avatar adott lendületet és bátorságot változtatni az életemen. Elhagytam az eredeti szakmámat, és állatgondozó lettem. (Védett vadállatokkal dolgozok.)
Igen, az Avatar teljes mértékben, gyökeresen megváltoztatta az életemet. Örök hála érte az alkotóknak!  :)

És veled mi a helyzet?
Többiek, akik még fel-felnéztek ide?
Van még nyoma bennetek a Filmnek?



facebook: soaia leNa`vi