Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Jah... a fél klán...
Én maradok a rögös eszmémnél, hogy 3 tsahìk és 2 eyktan van a klánunkban... tsrräf, te már tudod, hogy mit elent az, amikor én azt hiszem, hogy igazam van... sac/ 20 +hsz-t nekem és annak, akinek van türelme veszekedni velem ;D


Amúgy kérdés:
Arról tudunk valamit, hogy az eykte szó létezik-e a képzeletünkön kívül?
(nőnemű klánvezér=eykte?... van egyáltalán ilyen? ha van, akkor a filmben látott ikran-klánt vezető tute nem eykte kellene legyen? (mindenki "tsahìk of the eastern see tribe"-ként emlegeti)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: tsrräfkxätu on July 15, 2010, 03:40:05 PM
Itt az ideje, hogy feltöltsek egy kettéfont hajú képet magamról. :D

Különben nem vagyok én eykte - pont kedvemre való a misztikus öregasszony szerepkör, mert ha épp fogalmam sincs valamiről, akkor csak levágok valami nagyon pszichedelikusat, és mindenki azonnal úgy tesz, hogy "hú, milyen igaza van", mert különben milyen kínos, hogy azt sem tudja mi folyik. :D

Hawn a fiam, és jó halált halt apja nyomdokába lépve az olo'eyktan. Tìng a lányom, az eljövendő tsahìk. Pam a täftxuyuk közt a legelőbbre való, türelme, kitartása, és hozzáértése bámulatba ejtő; Kif pedig a taronyuk vezetője, és mindennemű kártékony jószágok veszte. Ők ketten adják ki a vének tanácsát. Van még egy uniltìranyu a törzsben, aki folyton az eltu lefngapot nyüstöli, és a klánterület feltérképezése a rögeszméje, de különben van még hely a poharában, szeretjük is ezért, és megbecsült törzstag, idővel az Iknimayára is felkergetjük. :D

Kimaradt valaki? :D

Na ez nekem nagyon tetszik!  :) ;D

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on July 15, 2010, 03:46:53 PM
Jah... a fél klán...
Az a fél nem nagyon mutogatja magát. Vagy kihagy az emlékezetem.

QuoteAmúgy kérdés:
Arról tudunk valamit, hogy az eykte szó létezik-e a képzeletünkön kívül?
(nőnemű klánvezér=eykte?... van egyáltalán ilyen? ha van, akkor a filmben látott ikran-klánt vezető tute nem eykte kellene legyen? (mindenki "tsahìk of the eastern see tribe"-ként emlegeti)
Szerintem létezik, de ennél konkrétabbat nem tudunk. Nekem az a pirosra pingált maca eykte, de hát... más törzs, más szokások.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Quote from: tsrräfkxätu on July 15, 2010, 03:56:27 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on July 15, 2010, 03:46:53 PM
Jah... a fél klán...
Az a fél nem nagyon mutogatja magát. Vagy kihagy az emlékezetem.

QuoteAmúgy kérdés:
Arról tudunk valamit, hogy az eykte szó létezik-e a képzeletünkön kívül?
(nőnemű klánvezér=eykte?... van egyáltalán ilyen? ha van, akkor a filmben látott ikran-klánt vezető tute nem eykte kellene legyen? (mindenki "tsahìk of the eastern see tribe"-ként emlegeti)
Szerintem létezik, de ennél konkrétabbat nem tudunk. Nekem az a pirosra pingált maca eykte, de hát... más törzs, más szokások.


Azért a klánok tanácsában ne ezekkel a szavakkal köszöntsük majd ;D Kellemetlen lenne...
A klán kimaradt feléből pedig azért van néhány tag, akiket meg lehetne említeni... szerintem...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#424
Quote from: tìngay mungeyu on July 15, 2010, 03:47:33 PM
Quote from: tsrräfkxätu on July 15, 2010, 03:40:05 PM
Itt az ideje, hogy feltöltsek egy kettéfont hajú képet magamról. :D

Különben nem vagyok én eykte - pont kedvemre való a misztikus öregasszony szerepkör, mert ha épp fogalmam sincs valamiről, akkor csak levágok valami nagyon pszichedelikusat, és mindenki azonnal úgy tesz, hogy "hú, milyen igaza van", mert különben milyen kínos, hogy azt sem tudja mi folyik. :D

Hawn a fiam, és jó halált halt apja nyomdokába lépve az olo'eyktan. Tìng a lányom, az eljövendő tsahìk. Pam a täftxuyuk közt a legelőbbre való, türelme, kitartása, és hozzáértése bámulatba ejtő; Kif pedig a taronyuk vezetője, és mindennemű kártékony jószágok veszte. Ők ketten adják ki a vének tanácsát. Van még egy uniltìranyu a törzsben, aki folyton az eltu lefngapot nyüstöli, és a klánterület feltérképezése a rögeszméje, de különben van még hely a poharában, szeretjük is ezért, és megbecsült törzstag, idővel az Iknimayára is felkergetjük. :D

Kimaradt valaki? :D

Na ez nekem nagyon tetszik!  :) ;D

Nekem is! Végre tiszta vizet öntöttünk a pohárba.


QuoteNekem az a pirosra pingált maca eykte,
Nektek is valami egészen más jut az eszetekbe a "maca" helyett?










facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Én még mindig megmaradok az én világképemnél... ha mindenki leszavaz, akkor legalább egyedi leszek ;D

Quote from: P.A.'li makto on July 15, 2010, 04:02:17 PM
QuoteNekem az a pirosra pingált maca eykte,
Nektek is valami egészen más jut az eszetekbe a "maca" helyett?

Paca, macska? Korán van már ehhez, úgy érzem ;D
Könyvesboltban, délelőtt 6 órakor a vevő: Korán van?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Am lemaradtam, miről is van szó?  :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

#427
QuotePaca, macska?
Nem, nem, valami olyasmire, ami gyönyörűen alliterál a "pirossal" és a "pingálttal"... ;D

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Akkor a "paca" mért nem jó?... hmmm... következő tippem: pasas! ;D
Még esetleg "kacsa" lehetne, de az nem alliterál :(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on July 16, 2010, 01:59:52 PM
Akkor a "paca" mért nem jó?... hmmm... következő tippem: pasas! ;D
Még esetleg "kacsa" lehetne, de az nem alliterál :(
Melegszik... De már megbántam, hogy felhoztam a témát!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Már csupán egyetlen egy dolgot tudok elképzelni: Pacsa! ;D
Ha ez sem az, akkor hanyagoljuk a dolgot... akkor ez kitalálhatatlan :( ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quotehanyagoljuk a dolgot
Szerintem is.  :)

facebook: soaia leNa`vi

tsrräfkxätu

Puca! Stop beating around the bush... ::)
párolt zöldség — muntxa fkxen  


P.A.'li makto

Ez a nagy mennyiségű és nagy sebességű információáramlás engem megrémiszt! Nem nekem való az internet...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 18, 2010, 03:24:09 PM
Ez a nagy mennyiségű és nagy sebességű információáramlás engem megrémiszt! Nem nekem való az internet...

De most mér?
Amúgy te nem ismersz valami jó kis helyet, ahova még ki lehetne szabadítani az igét?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on July 18, 2010, 03:28:30 PM
Quote from: P.A.'li makto on July 18, 2010, 03:24:09 PM
Ez a nagy mennyiségű és nagy sebességű információáramlás engem megrémiszt! Nem nekem való az internet...

De most mér?
Amúgy te nem ismersz valami jó kis helyet, ahova még ki lehetne szabadítani az igét?
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN? Én három hónapja azt se tudtam, hogy van internet!  :o Örülök, ha a "kedvencek"-ben megtalálom, amit akarok!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

... mindent értek (azt is, amit nem ;D ::))
:D ezért kell rendszerezni a kedvenceket. Pl. a nyulakat egy helyre kell tenni, meg nem szabad hagyni, hogy Szilveszter eljusson Csőrikéhez ::) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Valaki Intercom-mal próbálkozott ma?