Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Na, végre egy jó hír :D
Rettegj, ezentúl hozzád fogok fordulni gépes kérdéseimmel :P ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

#481
Kaltxì, magyarok!

Még új vagyok, csak most találtam rá a fórumra.
A nyelvet még nem nagyon sikerült elsajátítani, most kezdem, de ahogy látom, itt könnyen fog menni a tanulás.  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì ma Silwanin 8)
Köszöntelek köztümk, A nyelv tanulásával kapcsolatban megadunk minden segítséget, ha szólsz....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Quote from: Silwanin on July 28, 2010, 12:50:10 PM
Kaltxí, magyarok!

Még új vagyok, csak most találtam rá a fórumra.
A nyelvet még nem nagyon sikerült elsajátítani, most kezdem, de ahogy látom, itt könnyen fog menni a tanulás.  :)
Kaltxí, ma 'eylan!!!
A legjobb helyre jöttél, majd meglátod! Érezd jól magad köztünk!
Kiyevame!

facebook: soaia leNa`vi

Tirea Tawä

#484
Irayo!  :)

Az egyetlen problémám az, hogy nem tudok angolul. Eddig németet tanultam és csak év elején kezdem majd az angolt a suliban. Úgyhogy próbálok a fórum magyar részlegén okosodni, na meg a Google fordítóval.  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Na, akkor:

1.: Kaltxì közöttünk!
(általános "jó szórakozást, tanulást, hasonlókat minden mennyiségben ;D)

2.: Van egy német részleg is, hogy mennyire jó, azt passzolom, németül annyit tudok, hogy...
Ja, bocs, annyit se ;D

De az előttem szólók jól szóltak, bármiben segítünk, legalábbis, ha tudunk, illetve ha kéred ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

#486
A német részleget néztem, de abból sem értek sokat az általános iskolás nyelvtudásommal!  :D
Egyelőre asszem elég lesz a magyar, egy ilyen kezdőnek mint én: a személyes névmásokat próbálom megjegyezni + tudok néhány kifejezést (köszönés, ilyesmi...).

Azért köszi a segítséget!  ;D

Eywa ngahu!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

;D a nyelvtan nem olyan nehéz, nade a szavak... azok is csak azért nehezek, mert nem ültem le soha tanulni ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

#488
:D

Én most nekiállok, és amíg néhány értelmes mondatot nem tudok kinyögni magamtól, addig abba se hagyom!

Na, kiyevame!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Üdvözöllek itthon Silwanin!

Érezd jól magad amíg megteheted. ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on July 28, 2010, 03:31:31 PM
Üdvözöllek itthon Silwanin!

Érezd jól magad amíg megteheted. ;D

Ő a magyar Tawteng ;D
Róla annyit kell tudni, hogy ő a forum hirhedt RDA-sa, aki minden eszközzel próbálja elhitetni mindenkivel, hogy gonosz (de eddig viszonylag kevesen hittek még neki ;D)

Tehát nem kell tőle félni, nem veszélyes, csak azt hiszi, hogy RDA-s (de ezt a történetet, ma Kargarosz, ne kezdjük újra :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hm......nem veszel engem komolyan te Na'vi, de sebaj addig örülj még nem találkozol velem mert, ha eljön az idő akkor nem lesz kegyelem.
Egyszer összefutunk csak idő kérdése. ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on July 28, 2010, 03:40:32 PM
Hm......nem veszel engem komolyan te Na'vi, de sebaj addig örülj még nem találkozol velem mert, ha eljön az idő akkor nem lesz kegyelem.
Egyszer összefutunk csak idő kérdése. ;D

Tudtommal arra szervezzük a klántalálkát ;D
De amikor találkozunk, húúúúdenagyon eszünk majd egy fagyit!
És ezt nyugodtan veheted fenyegetésnek!

(Macskafogó után szabadon)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Hehe!  ;D

Értem, majd figyelek, ki ne hívjam magam ellen a gonoszt.
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

#494
Tudod mit, ha akarod akkor eszünk 4 gombócot ki bírja tovább a nyalakodást. ;D

Amúgy könyvről nem tud valaki valami infot?

Hawnuyu atxen

Vigyázz, ma 'eylan, mert én estefelé egy fél Ca*** D'**-os doboznyi fagyit simán megkóstolok ;D
Mint Micimackó a mézet :D :D


Melyik könyvről?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Bár már páran látták, de megosztom a többiekkel is.
Fontos tudni. Az eredeti videó angol nyelven nem az én munkám.
Én csak magyar nyelven újravágtam a hangot (röpke 3 nap).

Avatar fun videó (magyar hanggal) HD


Az eredeti:
Avatar

Kargarosz

#497
Quote from: Hawnuyu atxen on July 29, 2010, 06:17:27 AM
Vigyázz, ma 'eylan, mert én estefelé egy fél Ca*** D'**-os doboznyi fagyit simán megkóstolok ;D
Mint Micimackó a mézet :D :D


Melyik könyvről?

Ami az előzményeket írná le Cameron ígért egy ilyen könyvet olyan December környékére, ha jól emlékszem.
Ja Kif. köszönöm munkádat mint mindig.

Hawnuyu atxen

Akkor majd december környékén jön... ha pedig múlt dec-re volt mondva... akkor késik ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem múlt Decemberre ez biztos. ;D
Csak kár, hogy egyenlőre nincs semmi hír róla....de majd lesz reméljük. ;D