Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Azért december még odébb van... akkor lesz a suli fele... :P
Namdegy, türelem :D

Juhúúúú! Az ötszázadik hozzászólás! :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Szó mi szó tényleg odébb van még, de remélem tényleg lesz belőle valami.

Hawnuyu atxen

Egy ilyen könyv engem is érdekelne... bár függ attól, hogy ténylegesen mi kerül bele... :-\ meg hogy milyen lesz a magyar fordítás ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na igen az a másik amit csak remélni tudok, hogy jó lesz.

na’rìngä hawnuyu

Na hogy ne unatkozzatok felpezsdítem az életet itt  ;D  8)
Aug 9.-én... Leszek 24 éves.... ;D  ;D  ;D  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tirea Tawä

#505
De jó! Akkor előre is boldog szülinapot, ma tsmukan!  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

4 nap és 2 óra múlva (fő a pontosság) boldog szülinapot, valamint grat a tute-nak ;) :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Délelött születtem meg azt hiszem ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Akkor még pár óra ;D de az már mindegy :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


na’rìngä hawnuyu

Ezt figyeljétek: felvett egy testvérünk --->Kalakuival   na így msn en vayg na'vi vagy angol nyelven csevegünk... 8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Végülis a távolság nem számít...--->Észtországban lakik  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Mennyire értitek egymás na'vi írásait?
Az angolt tessék hanyagolni (gonoszmosoly).
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ma smuktu, visszatértem a nép közé. :) Remélem nem maradtam le sok mindenről.  ::)

Quote from: na'rìngä hawnuyu on August 06, 2010, 09:54:50 AM
Ezt figyeljétek: felvett egy testvérünk --->Kalakuival   na így msn en vayg na'vi vagy angol nyelven csevegünk... 8)

Ő engem is felvett, de mondtam neki hogy maradjunk az angolnál, mert a na'vi szókincsem elég szegényes.  :-\

Képzeljétek, holnap meg találkozok egy Mìhìl nevű na'vi tesóval, mert Belgiumból ide látogatott kishazánkba. :)

Hawnuyu atxen

Nem akartok Budapest irányú sebességvektort felvenni? :D
Kalakuival pedig engem is felvehetne... főleg, hogy lassan kékülnöm kéne nyelvvizsgára (a végén na'viul fogok köszönni, vagy nem tudom... :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Honnan ismeritek meg ezeket az embereket?

Hawnuyu atxen

Valami Learnnavi.org nevű helyről... nemtom... eddig sose hallottam róla ::) ;D ;)
(én még csak a nemzetközi részlegben beszélgettem sokmindenkikkel, de msn-elni nem sűrűn akartak velem :'()
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na igen jó kis oldal lehet. ;D
Viszont amit nem értek, hogy egy rendes rajongói oldal nincsen az Avatarnak....

tìngay mungeyu

#519
Én onnan ismerem őket, hogy avatarizáltam nekik képet, vagy egyszerűen csak felvettek msn-en.  :)

Ma Hanw, én már elkékültem.  :P Ma vizsgáztam németből és Eywának hála jól sikerült. :)