Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

#520
Hidd el, van. Példának okáért én is most egy ilyen oldal forumába írom ezt a hsz-t ;D
Ha ez nem elég jó, még akkor is van pár(száz?), de ezt a közösséget sehol nem fogják utólérni az elkövetkező 144 évben.

Tudom, hogy elkékültél, csak ránéztem a forumképedre ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on August 06, 2010, 01:20:09 PM
Hidd el, van. Példának okáért én is most egy ilyen oldal forumába írom ezt a hsz-t ;D
Ha ez nem elég jó, még akkor is van pár(száz?), de ezt a közösséget sehol nem fogják utólérni az elkövetkező 142 évben.

Tudom, hogy elkékültél, csak ránéztem a forumképedre ::)

Nem, mert 2154-ben!  :P :P :P ;D

Hawnuyu atxen

De én arra gondoltam, amikor... szóval tudod... mindegy :( :D
Javítottam, és irayo. (legalább az évezredet eltaláltam... az is valami ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na jó csak itt kimondottan a nyelvvel foglalkozik az oldal, de persze van sok topic ahol mindenről lehet dumálni ez mind szép, és jó, de mégse egy külön filmes oldal ami csak azzal foglalkozik remélem érthető voltam. ;D

Hawnuyu atxen

Ez is csak a filmmel foglalkozik... :P

De igen, értem én :D viszont amit a közösségről írtam, az is igaz!!! ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hát a Bemutatkozásomba a közösséget én is megemlítettem azért is vaok itt. :D

Zongyu Atxen

Testvéreim!
Radványi Dóra 11. lett a műúszó döntőben és a zene amire "táncolt" az az Avatar volt. :D
Ha jól halottam ez:
Avatar-Jake enter his Avatar World (Track 02)

Kargarosz

Ő is tudta, hogy az egyik legjobb Avatar zenét kel választani a legszebb muzsika a 3:40-nél megy annyira jó hallgatni felüdülés. ;D

Hawnuyu atxen

Kétség kívül nem rossz választás:D
Az "az egyik legjobb Avatar zene" kifejezéssel pedig csak egy bajom van... mondj egy rosszat! ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Az összes jó, de vannak kiemelkedőbbek akkor így írom. ;D

Zongyu Atxen

Ja-ja. Meg az Into The Na'Vi World is nagyon jó.(Igaz az nincs a filmben, de filmzene  :P )

Hawnuyu atxen

Én maradok a Climbing up Iknimaya-nál és a  Jake's first flight-nál :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on August 08, 2010, 02:12:05 PM
Én maradok a Climbing up Iknimaya-nál és a  Jake's first flight-nál :D

Nekem is pont ezek a kedvenceim.  :D

Kargarosz

Így igaz talán a 2 legerősebb zene mondjuk a végén a harcnál is elég ütős a felhozatal ;D

Hawnuyu atxen

#534
Na jó, az egyetlne, ami -szerintem- verheti a fenti 2-t, az a Gathering All the na'vi clans to battle. Különösen, ha az ember tudja, hogy mi történt a filmben, amikor az ment.

Egyébként kíváncsi vagyok: csak szerintem hasonlít ez a dal az Avatar zenéjére?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Igaz, a Jake First Flight nagyon szép, de a legjobb és a leg.. "leghazafiasabb" a "Na'Vi klános".

Hawnuyu atxen

És akkor a Gathering? Elvégre az arról szól, hogy meg kell védeni, ami a mienk... :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Uh...ne is mond hány ismerősöm mondja, ha tehetem inkább ne a filmet nézzem meg SW-be, hanem a könyvet olvassam el. A könyv szinte mindig jobb mint a film.
Be kell vallani nekem az SW3 filmbe nem igazán jött be.

Kargarosz

Őszintén bevallom mikor hallgattam a zenét amit belinkeltél egyik zenére se hajaz legalábbis nálam.

Zongyu Atxen

Főleg akkor jobb, ha a könyv volt előbb mint a film. De ez nem is csoda, hogy a könyv a jobb. Ha valaki kéri ki is fejtem miért, de most lusta vagyok...  :P