Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Én is :D
Viszont időt kérek, ne OFF-oljunk (vagy legalább ne ilyen nyíltan ;D). Költöztetek a mindent elbíró Általános beszélgetésekbe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Na akkor ide is bedobom: Nekem viszont mennem kell. Nézzétek a hullócsillagokat!  ;D
Kiyevame!
Txon lefpom livu ngar!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Fogjuk (én legalábbis ;D)
Txon lefpom ngaru kop!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Kaltxì, ma smuktu!

Na, hogy állunk a hullócsillagokkal?  ;D Elvileg 1-2 napig még lesz...
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Párszor próbáltam kinézni, de nekem nem jött az ihlet :'( talán majd ma... remélem...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Ma én is nézni fogom!  :) Kíváncsi vagyok, hogy látok e majd. Még sosem láttam...
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Hullócsillag esőt még én se... pedig szeretnék...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

De az már szinte csalás... annyi kívánsággal te lennél a világ ura ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Hát lehet!  ;D Na Avatar-os tanszerek egy része beszerezve! 8) Ha na'vi lennék, egy kívánságom sem lenne, én azt gondolom.  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Fmetoktu pxevopey

Közben leléptem, garázsmenet  ;D
Txon lefpom livu ngar!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Zongyu Atxen

Szerencsés. Nekem csak a töri füzetem lesz AVATAROS.  :P

Tirea Tawä

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 11, 2010, 12:19:45 PM
Na Avatar-os tanszerek egy része beszerezve! 8)

Hol találtál Avataros tancuccokat? Én is kerestem, de nincs...
Úgy gondoltam, majd rajzolok magamtól na'vikat a füzeteimre!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Hát igazából még én is csak várakozó állapoton vagyok.
Fmetoktu hol is laksz te? megyek oda vásárolni. ;D

tìngay mungeyu

A nagyobb áruházakban tuti kell lennie, én is láttam már.  :)

Hawnuyu atxen

Én még nem... bár még nem néztem füzetet ;D ha pedig nézek, én a régimódi díszítetlen spirál híve vagyok... azt jól lehet dekorálni és ez, barátaim, nagy előny tud lenni bizonyos órákon ;D :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

QuoteHol találtál Avataros tancuccokat?
Hát az Auchanban, ott van jópár!

QuoteFmetoktu hol is laksz te?
Halásztelken, és a szigetszentmiklósi Auchanba vettem  :D Na, akkor gyertek shoppingolni  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Zongyu Atxen

MI????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o SAJSZE(csúnya szó nem kell lefordítani :P ) HA EZ IGAZ!

Fmetoktu pxevopey

Én is így reagáltam, csak én pár percre lefagytam... pont a kedvenc szereplőm, erre pont ő hal meg... Remélem ez valami kamu!!!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."