Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zongyu Atxen


Tirea Tawä

#581
Ne mááár!  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :o :o :o :o :o :o :o :o

Miért pont Neytiri?? Nélküle nincs értelme a filmnek! Én is remélem, hogy csak kamu...  :(

Ha nem az, akkor meg írjunk Cameronnak, hogy változtassa meg a forgatókönyvet!!!!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

tìngay mungeyu

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 12, 2010, 03:37:24 AM
Nemár!!! Ti ezt tudtátok??? ( http://www.avatar-forums.com/avatar-2-storyline-speculations/6659-neytiri-will-die-avatar-ii.html )
De ez nem ér! :'(

De ez csak spekuláció nem?  :o Még semmi sem biztos!
Én mondjuk Trudyt is nagyon sajnáltam, és ha Cameron szereti "megölni" a karaktereket, akkor valószínű hogy még az elkövetkezendő 2 részben meghal valaki, aki szívünknek kedves...  :-[

Fmetoktu pxevopey

Quotemeghal valaki, aki szívünknek kedves... 
Hát nagyon remélem, hogy nem Ney lesz az! Szegény Trudy, énis sajnáltam :( Cameronra haragudni fogok nagyon!  ;D Remélem ez csak kamu...
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Zongyu Atxen

Végül is így meggondolva azért ez nem túl hiteles infó nem? Egyáltalán honnan szerezték ezt? Cameron még meg se írta rendesen a forgatókönyvet...

Fmetoktu pxevopey

Avatar-os háttereket  akartam letölteni, amikor ez kiszúrta a szemem. Na, mondom ez igaz vagy kamu? Akármi lehet, mert az is egy fórum. De ahogy elnéztem a párbeszédet, nem tudom eldönteni  :-\
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Részemről ez pusztán valaki okosnak hiszi magát... nem ez az egyetlen módja, hogy rávezessen a 3. részre, de a fan-ok nézőpontjából tuti, hogy a legelkedvetlenítőbb... Még régebben olvastam egy írást, amiben Cameront (immár sokadszorra) szidták, hogy mennyire emberiségellenes (lásd: Titanic), de a na'vik ugyebár nem emberek... hacsak nem telik el sac/ 60-80 év az 1. és 3. rész között, akkor Neytiri még a harmadik részben is vígan meg fogja keseríteni minden ember életét, aki elég bolond ahhoz, hogy ártó szándékkal lépjen Pandorára ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Quote from: Hawnuyu atxen on August 12, 2010, 08:03:20 AM
hacsak nem telik el sac/ 60-80 év az 1. és 3. rész között, akkor Neytiri még a harmadik részben is vígan meg fogja keseríteni minden ember életét, aki elég bolond ahhoz, hogy ártó szándékkal lépjen Pandorára ;D

Nagyon reméljük!  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Elég nagy butaság lenne Cameron részéről, ha pont Neytiri-t írná ki a sztoriból...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

QuoteNeytiri még a harmadik részben is vígan meg fogja keseríteni minden ember életét

Úgy legyen, ma Hawnuyu! Hát az nem butaság lenne, hanem... Nem írom le inkább!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 12, 2010, 08:12:18 AM
QuoteNeytiri még a harmadik részben is vígan meg fogja keseríteni minden ember életét

Úgy legyen, ma Hawnuyu! Hát az nem butaság lenne, hanem... Nem írom le inkább!

A karrierje és jóhíre derékbatörése? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

QuoteA karrierje és jóhíre derékbatörése?  ;D

Hát... az is  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

Az biztos!

Szerintem az összes Avatar-fan megutálná.  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Arra bizony van 0-tól eltérő valószínűség :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Hajjaj, hát kíváncsi vagyok. Ötszázadjára is megismétlem: Nagggggyon remélem, hogy ez nem igaz!
Nagyon melegvan... Menjünk Balatonra!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Kicsit más:
Emberek! Magyarország gyakorlatilag -szó szerint- lemossa Európa nagyrészét! ;D ;D

Minden gratuláció az úszóinknak!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Éljenek a Magyar úszók! Éljen Magyarország!
Kenterbe verjük Európát!

Fmetoktu pxevopey

QuoteÉljenek a Magyar úszók! Éljen Magyarország!
Kenterbe verjük Európát!

Így van! Éljenek a magyar úszók!  :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Legalább valamibe jók vagyunk mi is HAJRÁ! :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on August 12, 2010, 01:56:54 PM
Legalább valamibe jók vagyunk mi is HAJRÁ! :D

"legalább"? "is"?????????????????
Nálunk csak mi vagyunk jobbak! 8)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!