Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Irayo!!!!

Nekem valamiért nem akarta az a link az igazságot... :'( :'( :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu


Hawnuyu atxen

Na igen... már csak meg kell majd értenünk... (nekem legalábbis biztosan kell majd hozzá idő)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Vil

Kaltxì! 

   No, a magyar részlegnek hála ennyit már biztosan tudok na'vi- ul. :)

   Fantasztikus, hogy micsoda hangya szorgalommal dolgoztok itt. A szótár és nyelvtani fordítások...

   Szeretnék Én is a törzs tagja lenni. ;)

   Nagyon szívesen fordítok és írok is mondatokat. Illetve fordítanék és írnék - mivel a hétvégén találtam ide- most még csak barátkozom a nyelvvel.
   Az összes elérhető és hasznos anyagot átnéztem, de most még kell egy kis idő mindezt alaposan átmazsolázni, amíg legalább annyi alapom lesz, hogy legalább kétféle képp' tudjak köszönni.  :)

   Szóval ezt a hozzászólást csak egy ilyen 'sziasztok megjöttem' integetésnek szántam. És nagyon érdekelne, hogy pontosan hányan alkotjuk ezen törzset?

Minden jót Nektek!

Eywa áldása kísérjen utunkon.

Üdvözlettel:

Vil

Hawnuyu atxen

#84
Kaltxì!!!

Mondhatnám, hogy erre van a beköszönő című topic, de igazából a lényeg, hogy itt vagy:D
A másik köszönésre:
Oel ngati kameie. (Látlak téged)

Üdvözlünk a fórumon, jó tanulást!!!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Vil on February 01, 2010, 04:21:40 AM
Kaltxì! 

   No, a magyar részlegnek hála ennyit már biztosan tudok na'vi- ul. :)

   Fantasztikus, hogy micsoda hangya szorgalommal dolgoztok itt. A szótár és nyelvtani fordítások...

   Szeretnék Én is a törzs tagja lenni. ;)

   Nagyon szívesen fordítok és írok is mondatokat. Illetve fordítanék és írnék - mivel a hétvégén találtam ide- most még csak barátkozom a nyelvvel.
   Az összes elérhető és hasznos anyagot átnéztem, de most még kell egy kis idő mindezt alaposan átmazsolázni, amíg legalább annyi alapom lesz, hogy legalább kétféle képp' tudjak köszönni.  :)

   Szóval ezt a hozzászólást csak egy ilyen 'sziasztok megjöttem' integetésnek szántam. És nagyon érdekelne, hogy pontosan hányan alkotjuk ezen törzset?

Minden jót Nektek!

Eywa áldása kísérjen utunkon.

Üdvözlettel:

Vil

Kaltxì, ma tsmuke! :D

Végre nem én vagyok az egyedüli lány (legalábbis akiről tudok).  :D

Eywa ngahu!

Hawnuyu atxen

#86
Frapo!!!

Megtörtént amire oly régen vártam: van szavunk a "mert"-re!!!
(ezzel egy álom vált valóra  :'( :'( :'( :D :D :D)

Íme a link:
http://forum.learnnavi.org/language-updates/talun-taweyk-tafral-lun-oeyk-holpxay-hol/

+ benne van Taronyu frissített szótárában is!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Oerdescu

Sziasztok

Tekintve, hogy jelenleg csekély időt tudok a fórumon tölteni, megkérdezném, hogy kit találnátok alkalmasnak, hogy moderátor legyen? Lehet több ember is szerintem, de abból csak a félreértés van, így jobb szeretném, ha csak egy ember csinálná.

Próbáljátok egymás közt eldönteni és majd felveszem a kapcsolatot az operátorokkal. Ez nem azt jelenti, hogy teljesen kivonom magam a na'vi fórum alól, csupán most úgy tűnik, hogy a fontosabb dolgok miatt kicsit háttérbe szorul a nyelvtanulás.

Szóval; döntsetek.

Segítség képpen összeszedtem a magyar fórum tagjait.
Nincs külön segítség a moderátoroknak, a beírások alapján dolgoztam, így előfordul, hogy valakit kihagytam. Tőle ezer bocs és pótolom, ha szól.

(Az adatok a pillanatnyi helyzetet tükrözik, idővel természetesen változni fognak.)

Hawnuyu atxen
Karma: 12
Posts: 595

Tsmukan Pamtseoyä
Karma: 0
Posts: 16

Tsahaylu
Karma: 1
Posts: 15

tìngay mungeyu
Karma: 16
Posts: 202

blueme
Karma: 6
Posts: 88

Kyoko
Karma: 0
Posts: 1

Kifkeyä Nari
Karma: 4
Posts: 83

Cosmicghost
Karma: 2
Posts: 2

Tìtxur sì meuia
Karma: 0
Posts: 82



Üdv;
Dani

Na'rìng tìranyu

Kaltxì!

Hawnuyu atxen -ra szavazok.
Mivel sokat van online...
Ez csak 1 ok volt  :D ;) 8)

Eywa ngahu
                                                                                                                 [img]http://kep.ivpic

tsrräfkxätu

Szerintem kezdjük ott, hogy ki szeretné elvállalni, és csak utána szavazzunk, hmm? ;)
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Szerintem kezdjük ott, hogy ki nem ;)
De azért valóban :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!


Oerdescu

Sziasztok

Egyelőre egyetlen szavazat van; Hawnuyu atxen.
Adjunk még pár napot a gondolkodásra, aztán írok az operátoroknak.

Tehát Hawnuyu atxen addig is megkérdezlek; vállalnád?



Üdv;
Dani

Hawnuyu atxen

#93
Txo na'vil kop new fì'ut. :D


Irayo, ma blueme... ezt (is :() jól benéztem...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen(nincsen még szó az "is"-re Cry)
Taronyu szótárából: kop.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Kifkeyä Nari

#95
Akkor hogy beindítsam a fenti dolgot:
tìngay mungeyu és Hawnuyu atxen

Indok:
- Mindketten sokat vannaki jelen főleg főidőben ( kora este).
- Mindektten lendületesen és építő jelleggel viszik a forumot.

Természetesen tudnék még pár nevet írni akiknek nagyon sokat köszönhetünk.... ;)

tìngay mungeyu

#96
Én Hawnuyu atxen és Kifkeyä Nari mellett teszem le a voksomat, mert mindketten sokat vannak fenn akkor, amikor legnagyobb a forgalom, és sokat tesznek a magyar szekció életben tartása érdekében.

Hawnuyu atxen

Akkor én sem maradok ki...

Részemről tìngay mungeyu és/vagy Kifkejä Nari : tìngay valóban sokszor van itt (és aktív is... sokszor csak ő van itt, akivel lehet beszélgetni/msn-ezni...), Kifkeyä pedig... nos ő indította be a szótár fordítását, neki köszönhetjük a na'vi betűkkel is elbánó billentyűzetet...

Mindketten sokat tesznek/tesztek a fórumrészünk és magyar tanulótársaink érdekében.

De egyetértek Kifkeyä-val... tényleg nem csak ők tesznek sokat :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Kaltyì!

tìngay mungeyu mutatott egy nagyon jó videót, és ezen felbuzdulva Hawnuyu atxen segítségével elkészítettem a magyar verziót.
A magyar szöveg majd le lesz szedve majd.....
A feliratot a jelzett helyen a CC gombbal tudjátok bekapcsolni ha amgától nem kapcsolódik be.

AVATAR - Magyar Szinkronos előzetes - Na'vi felirattal Full HD 1080

Kifkeyä Nari

Hawnuyu atxen

Az a segítség sac 1/4 órányi Avatar filmelőzetes-nézés volt...
Tulajdonképp semmi extra...

De ami ki lett hozva a dologból, na az szép :D
Karmal tswìmon :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!