Zene

Started by Adam Bryant, February 26, 2011, 07:00:26 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

#221
Fate And Love - Inuyasha OST

Egyik kedvenc anime mesém egyszerűen megunhatatlan, de a zenéje is gyönyörű.

Shauni

Quote from: Kargarosz on December 17, 2011, 11:51:53 AM
Egyik kedvenc anime mesém egyszerűen megunhatatlan, de a zenéje is gyönyörű.
Hát, én rá untam  ;D Tévében néztem, és állandóan csak pár részt ismételgettek (valami gond volt a jogokkal). Btw...

A zenéjét én is nagyon szeretem. ^^ Bár én a legtöbb anime OST-jával így vagyok  :D Nagyon jó kis cuccokat össze tudnak hozni.

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on December 17, 2011, 12:24:18 PM
Quote from: Kargarosz on December 17, 2011, 11:51:53 AM
Egyik kedvenc anime mesém egyszerűen megunhatatlan, de a zenéje is gyönyörű.
Hát, én rá untam  ;D Tévében néztem, és állandóan csak pár részt ismételgettek (valami gond volt a jogokkal). Btw...

A zenéjét én is nagyon szeretem. ^^ Bár én a legtöbb anime OST-jával így vagyok  :D Nagyon jó kis cuccokat össze tudnak hozni.

Nem a jogokkal, hanem azzal, hogy az utolsó x részt talán egy (de nem sokkal több) éve csinálták meg, jóval a többi után. És igen, én is ráuntam...

De a zenéje, el kell ismernem, tényleg jó. (nem olyan kiemelkedő, mint egy GITS-nek, de azért jó)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Anno ugyan így voltam vele mint ti, hogy ismételgették, és nem ment tovább a történet. Ekkor eldöntöttem, hogy szépen fogom az egészet, és letöltöm. 166-167 rész után idő elteltével befejezték a történetet egy Final actal ami 26 részes. Kissé gyorsították a tempót még több része lett volna bőven, de így is méltóan zárták le a mesét.


Shauni

Quote from: Kargarosz on December 17, 2011, 02:13:59 PM
Anno ugyan így voltam vele mint ti, hogy ismételgették, és nem ment tovább a történet. Ekkor eldöntöttem, hogy szépen fogom az egészet, és letöltöm. 166-167 rész után idő elteltével befejezték a történetet egy Final actal ami 26 részes. Kissé gyorsították a tempót még több része lett volna bőven, de így is méltóan zárták le a mesét.
Én is úgy vagyok vele, hogy le kéne húzni valahonnan... De nekem nem nagyon van időm/lehetőségem arra, hogy gépről nézzek animét.


És hoztam egy zenét, ami sztem a fiúknak annyira nem fog bejönni... ^^"

Nana Original Soundtrack - KUROi NAMiDA

feelthemagic

naruto shippuuden opening!!! 3-2-1 MAKE SOME NOISE!


nekem az összes naruto nyitódal közül ez a kedvencem

Daryus

Quote from: Shauni on December 18, 2011, 12:58:07 PM
Quote from: Kargarosz on December 17, 2011, 02:13:59 PM
Anno ugyan így voltam vele mint ti, hogy ismételgették, és nem ment tovább a történet. Ekkor eldöntöttem, hogy szépen fogom az egészet, és letöltöm. 166-167 rész után idő elteltével befejezték a történetet egy Final actal ami 26 részes. Kissé gyorsították a tempót még több része lett volna bőven, de így is méltóan zárták le a mesét.
Én is úgy vagyok vele, hogy le kéne húzni valahonnan... De nekem nem nagyon van időm/lehetőségem arra, hogy gépről nézzek animét.


És hoztam egy zenét, ami sztem a fiúknak annyira nem fog bejönni... ^^"

Nana Original Soundtrack - KUROi NAMiDA

most miért mondod ezt? a nanát szeressük .D jóféle .P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: feelthemagic on December 18, 2011, 01:03:25 PM
naruto shippuuden opening!!! 3-2-1 MAKE SOME NOISE!

nekem az összes naruto nyitódal közül ez a kedvencem

Tartom, és emelem a tétet 3 perc, 15 másodperccel :)
Hero's Come Back


Ezeket a Ghost In The Shell rajongóinak:

I Do

Cyber Bird


A Nana-s zene meg... nemtom, részemről igazad volt, Shauni, nekem az annyira nem bejövős (se a zene, se maga az anime)... Valahogy inkább akcióorientált vagyok, bár nem feltétlenül csak...
(bár gondolom az Elfen Lied-re nem igazán mondható el, hogy ilyen szempontból unalmas, de az pl. pszichológiailag talán a legdurvább létező anime/manga)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Solomon Vandy PANDORA Fan video

Véres Gyémántból van a zene, de nagyon jól összerakták.



Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Daryus

Batman City of Scars Music Video

ink nem szólok semmit sem hozzá... tapasztalat a legjobb .)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)


Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Én ezt küldöm nektek karácsonyra, drága barátaim! Kellemes ünnepeket!
Christmas is all around - Billy Mack

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

#237
Pont abból a filmből van a zene amit ma néztem meg.  :)
Mondjuk a csajokra jobban figyeltem mint a zenére. :)

A filmből hozok még egy jó kid dallamot.

Love Actually Soundtrack-Jump For My Love(Girls Aloud)

Régi jó retro zene.

Kargarosz

Inuyasha OST 1 - Attack


Remek harcias, és félelemkeltő zene egyben.

Kargarosz

Inuyasha OST 1 - Longing

Lehet unják már páran,de én hozom mert megunhatatlan számomra. :)