Zene

Started by Adam Bryant, February 26, 2011, 07:00:26 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Hawnuyu atxen

És hallom, ahogy felzúgnak a fénykardok...
Oh, azok az emlékek...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Star Wars- The Imperial March (Darth Vader's Theme)

Tescos Vödör is csatlakozik, ha már itten lébecol. :)

P.A.'li makto

Miért nem ágyazódnak be a videók?  :(

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Így a végére már valamiért nem szokott megjelenni....

Hawnuyu atxen

Ahogy azt Kargarosz hsz-ében láthatjuk: "(Embedding disabled, limit reached)"

Ebből arra következtetek, hogy csak bizonyos számú yt-os videót tud összehozni a lnorg egy oldalon, így utána csak a link lesz ott.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Szám szerint tizenkettőt.


Btw, ugye ez még nem volt?

Namikaze Satellite - Snorkel

Hawnuyu atxen

Hamár Naruto, és hamár az animax-on már a Shippuuden lesz nem -tudom, hogy mennyire- sokára:

Naruto Shippuuden - Hero's Come Back
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on February 16, 2012, 09:01:45 AM
Hamár Naruto, és hamár az animax-on már a Shippuuden lesz nem -tudom, hogy mennyire- sokára:

Naruto Shippuuden - Hero's Come Back

OFF: ismételnek még egy kört a mostaniból, és állítólag azután kezdik a Shipput.

ON: like  :D

Kargarosz


Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on February 16, 2012, 09:28:44 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on February 16, 2012, 09:01:45 AM
Hamár Naruto, és hamár az animax-on már a Shippuuden lesz nem -tudom, hogy mennyire- sokára:

Naruto Shippuuden - Hero's Come Back

OFF: ismételnek még egy kört a mostaniból, és állítólag azután kezdik a Shipput.

ON: like  :D

OFF: tökmindegy, csak a manga menjen :D
Ott úgyis most van a nagy zúzás :P

(amúgy érdekes: annak idején olvastam valami cikket arról, hogy hová lesz a manga-business, ha a nagy hármas (Bleach, Naruto és One Piece) véget érne esetleg...
Hát, most a Bleach eljutott a "final chapter"-hez, a Naruto-ban éppen mindenki összefogott egy nagyoncsúnyán erős emberke ellen, a Kyubi pedig eljátsza a jófiút, az OP-ról nem tudok nyilatkozni... a nagy hármasból kettő végének eljövetelét gyakorlatilag hetekben lehet mérni (ok, max hónapokban)... hupsz :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


Kargarosz

Groove - Last Scene (John Digweed - Heaven Scent)

Tudom, hogy volt már, de nagyon bejön ez a disco zene. Ráadásul nem is tudtam, hogy ez egy filmből van meglesz nézve ez is.

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on February 17, 2012, 05:08:58 PM
OFF: tökmindegy, csak a manga menjen :D
Ott úgyis most van a nagy zúzás :P

(amúgy érdekes: annak idején olvastam valami cikket arról, hogy hová lesz a manga-business, ha a nagy hármas (Bleach, Naruto és One Piece) véget érne esetleg...
Hát, most a Bleach eljutott a "final chapter"-hez, a Naruto-ban éppen mindenki összefogott egy nagyoncsúnyán erős emberke ellen, a Kyubi pedig eljátsza a jófiút, az OP-ról nem tudok nyilatkozni... a nagy hármasból kettő végének eljövetelét gyakorlatilag hetekben lehet mérni (ok, max hónapokban)... hupsz :D)

Egyszerű: világvége. Nem lesz több never-ending shounen manga.

Kicsivel komolyabban: tuti elhúzzák még egy jó darabig a végét (vagy kitalálnak pár pluszt esetleg).
De ha véletlenül véget érne valamelyik is, akkor meg lenne helyette valami más. Szinte látom magam előtt, amint a sötétben rejtőző, vörösen világító szemű mangakák csakis arra várnak, hogy átvegyék a valamelyik helyét. És ki tudja, talán valamelyiknek sikerül is =P


ON:

Hell Girl (Futakomori) opening
Van benne valami, amitől "majdnem" örök fav listára kerül nálam ez a szám. Talán az énekes hangja... Vagy csak talán azért, mert Hell Girl...

SNoW / NightmaRe

Kargarosz


Shauni


Kargarosz

Deathnote's theme


Nagyon jó epikus zenéi  vannak.


Hawnuyu atxen

Mindenki, aki x ideje nézett animax-ot ;)
De a manga... és azt még meg se találtam :P amit olvastam róla, abból kiderül... nos... legalábbis nem marad minden sötétségben :P :(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on February 23, 2012, 11:17:20 AM
Mindenki, aki x ideje nézett animax-ot ;)
De a manga... és azt még meg se találtam :P amit olvastam róla, abból kiderül... nos... legalábbis nem marad minden sötétségben :P :(

lol, wut? XD

Btw, nekem pár napja jutott eszembe, hogy meg kéne sasolni a mangát... ^^