Zene

Started by Adam Bryant, February 26, 2011, 07:00:26 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on February 23, 2012, 11:22:06 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on February 23, 2012, 11:17:20 AM
Mindenki, aki x ideje nézett animax-ot ;)
De a manga... és azt még meg se találtam :P amit olvastam róla, abból kiderül... nos... legalábbis nem marad minden sötétségben :P :(

lol, wut? XD

Btw, nekem pár napja jutott eszembe, hogy meg kéne sasolni a mangát... ^^

Hogyhogy lolwut? A tipikus esete, hogy az animéban még el sem kezdődik a történet, míg a manga meg ott áll :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on February 23, 2012, 11:26:45 AM
Quote from: Shauni on February 23, 2012, 11:22:06 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on February 23, 2012, 11:17:20 AM
Mindenki, aki x ideje nézett animax-ot ;)
De a manga... és azt még meg se találtam :P amit olvastam róla, abból kiderül... nos... legalábbis nem marad minden sötétségben :P :(
lol, wut? XD

Btw, nekem pár napja jutott eszembe, hogy meg kéne sasolni a mangát... ^^
Hogyhogy lolwut? A tipikus esete, hogy az animéban még el sem kezdődik a történet, míg a manga meg ott áll :P

Áh, értem XD A mangáról még semmit sem tudok, nem akartam előre olvasni, hogy miben és mennyiben tér el az animétól  :D

Hawnuyu atxen

Na, még egy OFF: a Mangareader-en fenn van egy rakás fejezet (77), de azt írja, hogy ongoing :P
Amúgy meg már legyen ON, hamár én kezdtem :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Igen, ott láttam én is ^^ Meg magyarul találtam 29 fejezetet, de még nem néztem bele, hogy mennyire minőségi a fordítás...


ON:

Still love Puss in Boots  :D

Henry Jackman - PUSS IN BOOTS (2011) - Soundtrack Suite

Hawnuyu atxen

*a szája elé teszi a kinyújtott ujjait* Oooooh

:D ;D :D Az a macsek valami zseniális :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Oooooh-cat nálunk is fav, még mindig emlegetjük  ;D

Kargarosz


Kargarosz






Kargarosz


Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)


Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz


Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Három napja megint az FmA OST-ot nyúzom  :D  (bármennyire is lett elcseszve a Bh, azért a soundtrack nagyon el lett találva)


Fullmetal Alchemist Brotherhood OST 2 - 22. Battle Scherzo

Kargarosz

Coolio Featuring L.V. - Gangsta's Paradise

Veszélyes kölykök című film zenéje. A zene alap a film 5/4.