Zene

Started by Adam Bryant, February 26, 2011, 07:00:26 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on August 28, 2012, 09:12:33 AM
Kicsit off, de azért elfog még ez ide férni. Kalina készítesz még Avataros videókat? Mert, ha igen akkor keresgélek én jó dallamokat amire lehetne mit alkotni.
Hát mostanában nem nagyon. A cosplay készítés elég sok időt, és energiát elvesz, de ha lesz időm, még csinálok videókat. ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz


P.A.'li makto

Hahh! Avatar disco version! Talán meg lehet szokni... elsőre nem nyert.  ???
Ahogy a Hava Nagila disco változata sem. Egyszerűen nem lehet mindenből disco zenét csinálni, csak mintha ezt nem vennék tudomásul némelyek. Vagy talán így akarják a fiatalok életébe becsempészni a zenei kultúrát? Lehetséges, bár nem valósznű. Inkább kilopják a helyéről a kultúrát, és behelyezik egy nem neki megfelelő helyre. Nagyon jó kis disco slágerek vannak! Az miért nem elég? (Megdöbbenéssel vettem tudomásul, hogy amire a kölyköm és magam is "rázzuk magunkat" otthon, az valami Selena Gomez, és nem is egy szám, hanem több! És, a fenébe is... nagyon fülbemászó...  :P )
Ti szeretitek, ha ilyesmi mászik a fületekbe? Úgy értem, átdiszkósított bármi...

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on September 10, 2012, 12:27:53 PM
Hahh! Avatar disco version! Talán meg lehet szokni... elsőre nem nyert.  ???
Ahogy a Hava Nagila disco változata sem. Egyszerűen nem lehet mindenből disco zenét csinálni, csak mintha ezt nem vennék tudomásul némelyek. Vagy talán így akarják a fiatalok életébe becsempészni a zenei kultúrát? Lehetséges, bár nem valósznű. Inkább kilopják a helyéről a kultúrát, és behelyezik egy nem neki megfelelő helyre. Nagyon jó kis disco slágerek vannak! Az miért nem elég? (Megdöbbenéssel vettem tudomásul, hogy amire a kölyköm és magam is "rázzuk magunkat" otthon, az valami Selena Gomez, és nem is egy szám, hanem több! És, a fenébe is... nagyon fülbemászó...  :P )
Ti szeretitek, ha ilyesmi mászik a fületekbe? Úgy értem, átdiszkósított bármi...
Picit eltér a véleményem PAM-tól, meg nem is.
A zenével annyira nem lenne gond, ha nem 5 éves módjára akarnának discot csinálni belőle.
Az alap zene használható (bár szerintem az sem saját mű, mert ilyet már hallottam), csak az Avatar-nak semmi keresnivalója (legalábbis így) itt.

Meg lehet biztos szépen is csinálni, és Quaritch hangjának bekeverésénél majdnem azt hittem egy pillanatra, hogy a végére még lehet valami, de nem.

Rákerestem azért erre a dologra...
Nem mondom, hogy a legjobb, de azért nagyságrendekkel jobbak is vannak....:
És ha szépen meg van csinálva, akkor el tudom képzelni ennek a műnek a bevitelét is a dizsibe...
James Camerons Avatar (Remix) - Chris Seastream - The Avatar (2009) (TRANCE)

LEONA LEWIS (Avatar Theme) - I See You (Battle Dance Remix) by Michael Scratch
Avatar Remix - TranceForces feat. Lucy - I See You (Avatar-Movie Remix)
I See You ( Avatar ) Steve Brian Radio Vocal Mix
James Camerons Avatar (Remix) - Chris Seastream - The Avatar (2009) (TRANCE)
James Cameron Avatar I See You Leona Lewis Mix
DJ Shar ft Leona Lewis- I See You (Avatar Theme)
B-Twinz - Pandora (Avatar Theme)

Kargarosz

Kif. az első videó amit linkeltél nem is olyan rossz mix. Mondjuk a többi az felejtős kategória nékem.

All That Skate Spring 2012 Opening Avatar Mix

Imádom ezt mikor Avatar zenére táncolnak vagy bármi.

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz


Kargarosz

I Against I - Mos Def & Massive Attack (Soundtrack Blade II) - Buy Mp3

Gyerekkorom meghatározó trilógiája, és egyben egyik legjobb zenéje. :)

Kargarosz


Kargarosz

The Karate Kid 2010 (OST Soundtrack) - 07 Hans Kung Fu

Nem láttam még a filmet, de Horner remek muzsikákat kreált a filmhez.


Kargarosz

The Karate Kid 2010 (OST Soundtrack) - 18 Final Contest

Még egy kis Horner, és még egy Karate kölyök zene :)

Az egész zene pöpec, de a lényeg 5:30-től van remek.


Kargarosz

AMAZING SPIDER-MAN PIANO SUITE James Horner

Horner remek kis hangulatos muzsikát tákolt össze.

Kargarosz

Avatar - Soundrack 5 - Becoming One Of The People-Becoming One With Neytiri (James Horner)


Horner nagyszerűen érzékelteti a Pandorai légkört mintha tényleg ott lennénk a világító holdon.

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Mademoiselle Ninat

Na, ki írta ezt a zenét? És hol használta fel újra??

apocalypto soundtrack - 1 from the forest
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Mademoiselle Ninat

Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kargarosz

No igen Horner Avatarja azért messze nem eredeti. Főleg igazán itt hallható. Egy kicsit átvariálta a zenét elég sok hasonlóság van a végén érezhető igazán az átalakulás. Persze azért akad eredeti zene is tőle a filmbe mint pl. amit fentebb linkeltem.


apocalypto soundtrack - 11 frog darts



AVATAR SOUNDTRACK 2009 - 02 - Jake Enters His Avatar World BY JAMES HORNER.wmv