Filmy

Started by Eywayä tsmukan, February 09, 2010, 03:19:03 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eltusiyu

Cóż Trolle też muszą coś robić  ;D
Takie życie jeden troll szuka drugiego a potem grupą szukają ofiar....

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Mato

Jak filmy to tylko IMDB... takie obrazki tylko potwierdzają to jak filmweb wygląda... a komentarzy faktycznie lepiej nie czytać :)
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Eywayä tsmukan

IMDB to chyba najwieksza strona z filmami. Ale przydała by sie strona po polsku, tylko że bez mozliwosci ocen i komentarzy.

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Eltusiyu

Quote from: Eywayä tsmukan on February 10, 2010, 06:37:23 AM
IMDB to chyba najwieksza strona z filmami. Ale przydała by sie strona po polsku, tylko że bez mozliwosci ocen i komentarzy.
www.film.onet.pl :D
nie ma ocen z tego co pamiętam ale są komentarze  :( chociaż ostatni raz go widziałem paare lat temu...

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Mato

Najlepsze w IMDB jest to, że czytając komentarze (a sporo już ich poczytałem) nie trafiłem jeszcze na żaden autorstwa jakiegoś trolla... wszystkie w miarę sensowne i fachowe :) Do tego można fajnie sprawdzić np. jak dany polski film jest odbierany za granicą :)
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Unicorn

ja kiedyś używałam stopklatki... ale teraz mnie tylko denerwuje :P

Mato

Wracając do tematu... jestem ciekaw tego:

'Clash of the Titans' Trailer HD
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Eltusiyu

Quote from: Mato on February 10, 2010, 06:44:50 AM
Wracając do tematu... jestem ciekaw tego:

Też się na niego wybieram ;D czyli jeszce trzeba się ruszyć na:
Iron Man 2, Sherlock Holmes, Zmierzch Tytanów.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Kxamìl

Wygląda nawet ciekawie. Może się na niego skuszę ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Mato

#29
http://www.imdb.com/title/tt0803096/ ...a tu jest coś co chciałbym, żeby doszło ostatecznie do skutku :) Niestety poza licznymi przebąkiwaniami nic konkretnego więcej nie wiadomo... ahh... osobiście chciałbym to zobaczyć w takim stylu w jakim blizzard robi wszelkiego rodzaju demka np. WotLK trailer (aż ciary przechodzą :)
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Unicorn

ooo tak Clash of the titans! słyszałam o nim już jakiś czas temu i jak najbardziej mam zamiar się wybrać... I znowu Sam!! Jak miło! :P Fajnie, że go takie role dostaje, bo się nadaje.. hehe

Satthar

Nie. Proszę. Niech ten filmowy Warcraft nigdy nie zostanie ukończony. Błagam. Raczej ciężko liczyć na zabraknięcie funduszy, ale cóż, zawsze można się łudzić...

Sama jest ostatnio za dużo. Naprawdę. Rozumiem, że jest fajny, ale od momentu, jak się nagle pojawił, wsadzają go wszędzie. A to nigdy nie jest fajne.

Eywayä tsmukan

Warcrafta moogliby zrobić w 3D, byłby na pewno ciekway, nie wiem czy udany. Co do Sama, skoro ma dużo propozycji to przecież nie będzie odmawiał.  ;)

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Satthar

No jasne, nie jego wina. Na jego miejscu też bym brał, co popadnie, w końcu z tego żyje, a na czymś trzeba zarabiać - a to, że ma to szczęście, żeby trafiać na te lepiej opłacalne role, tym lepiej dla niego.

Co nie zmienia faktu, że jest go ostatnio za dużo i takiego widza jak mnie to trochę irytuje.

Unicorn

Nie no jasne... zgadzam się ze tym, że jak dostaje role to niech bierze... :)

Ale akurat, że dużo go to mi nie przeszkadza... bo jako kobiecie on mi się strasznie podoba :P i pod względem aktorskim też...

A aktora, na którego nie mogę już patrzeć bo wszędzie go widzę to niestety Christain Bale.. strasznie mnie denerwuje... :/

Roprr

Matko, przecież Bale ma tak nieprezentatywną twarz, że też nie rozumiem co on tam wszędzie robi. :D
Ja bym chciał zobaczyć w jakimś ciekawym filmie Zoe.

Satthar

Kyle Reese jest ojcem Johna Connora! Uhm, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

Jakkolwiek fajny by nie był, i jakkolwiek fajnie nie zagrał, zdecydowanie nie kupiłem Bale'a jako dorosłego Connora w tym bardziej komediowym niż poprzednie Terminatorze. Po prostu... nie.

Eltusiyu

Quote from: Roprr on February 10, 2010, 08:41:50 AM
Matko, przecież Bale ma tak nieprezentatywną twarz, że też nie rozumiem co on tam wszędzie robi. :D
Ja bym chciał zobaczyć w jakimś ciekawym filmie Zoe.

Polecam Avatara :D:D
No Sam rzeczywiście się rozkręcił. Lubię go za Jake'a i Marcusa z Terminatora  ;D

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Satthar

Czyli właściwie za wszystko, gdzie jak dotąd grał, o czym słyszało więcej, niż garstka ludzi typu Uni. Kolejny Makbeth, mówicie? Hmm, ciekawe. I tak nie obejrzę.

Mato

Quote from: Satthar on February 10, 2010, 07:57:02 AM
Nie. Proszę. Niech ten filmowy Warcraft nigdy nie zostanie ukończony. Błagam. Raczej ciężko liczyć na zabraknięcie funduszy, ale cóż, zawsze można się łudzić...

hmmm... a czemu aż tak stanowcze nie ? Rozwiń trochę wątek bo jestem ciekawy :)
Świat stworzony w Warcrafcie zawsze mi się podobał... szczególnie fabuła z W3 i W3FT :) WoW jak na razie tylko bazował na tym co działo się w tych RTS'ach... są książki, są gry... czemu nie film ? Wątpliwości może budzić tylko jego techniczne wykonanie... ale sam Avatar uświadamia nas, że techniczne możliwości są :)

Miałem okazję ostatnio oglądać T4 Salvation... nie było to takie tragiczne... ale zdecydowanie wolę bardziej klimat z T1/T2 :)
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."