Prezentacje i projekty

Started by nataliapop, December 06, 2010, 02:01:14 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nataliapop

#20
Kolejny projekt, tylko w innym sensie, a mianowicie: Przeprowadzam się i chcę odstrzelić sobie coś na'vijskiego na ścianie. Gdy się wejdzie ma być wielkie WOW!!! Myślę by namalować coś łatwego, jakiś symboliczny wzór, motyw, element. Mam niebieską kanapę jeśli to komuś w czymś pomoże :D Ściany są ciemnofioletowe i żółto-piaskowe. Przyjmuję wszystkie propozycje, mogą to być nie tylko pomysły namalowania jeśli ktoś coś innego wymyśli :) Czekam na las odpowiedzi z pomysłami ;D

Tireaniawtu

Może jakieś zwierzęta Pandory, bądź roślinki.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

#22
Świetny pomysł, tylko...kto mi to ładnie namaluje? :D Tu może być problem, ale w sumie... czemu nie spróbować? jak myślicie, dam radę namalować Panopyrę(Tawtsngai)? Wolałabym ikrana lub pa'li, ale przez to, że jestem dziewczyną, lepiej będzie jeśli to będzie kobiece a nie ciemnoszare. Przy okazji wątpie w moje zdolności artystyczne, gdyż nie do końca przez nie mam 6 z plastyki i zajeć artystycznych z plastyki 8)

Tireaniawtu

Ale to nawet nie trzeba malować. Możesz ewentualnie fototapetę na zamówienie tyle, że to będzie trochę kosztować.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

#24
No właśnie-koszty. Wolę coś bardziej twórczego i mniej kosztownego. Naklejka byłaby lepsza, ale wtedy będzie to nocne tło i wszystkie niepotrzebne żeczy.

rodrygo

apropos takich projektów , to w "książce" Na'vi book 2 jest zdjecie dziewczyny która stylizuje się na navijkę.

Efekt całkiem niezły, autorzy zapewniają że bez retuszu ;D

nataliapop

Widziałam to gdzieś u nas w galerii na forum, nestety nie mogę tego znaleźdź, ale mam pliki na stronce: http://kempe-si-nga.blogspot.com/2011/05/navijka.html
Z chęcią się tak pomaluję lecz potrzebuję do tego czasu, miejsca, dnia wolnego, pomocy i przynajmniej litra farby jeśli nie 2,5  ;D