Narzekania na minusy

Started by Na'rìngyä vrrtep, January 26, 2010, 12:50:21 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eywayä tsmukan

Quote from: Ean on February 08, 2010, 02:11:58 PM
moze wedlug kogos tylko na tyle zasluguje :) ktos mnie ciagle obserwuje :P zboczeniec :) chyba ze to dziewczyna  :D

Tak, pewnie jakiś pedofil, zaraz namierzy cię po IP.   8)

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Kxamìl

albo jeszcze lepiej.

Kogo najbardziej nie lubisz???  To ta właśnie osoba :P
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Thorinbur

hmm... Ja ostatatnio chciałem koledze pokazać jak działa karma i kliknąłem smite by dać Uni (sorry ale akurat twój post był na środku) minusa. Spadło o jeden ok. Zaraz jak tylko strona się odświeżyła kliknąłem aplaud i Uni dostała... 2 plusy o.O jak kliknąłem smite to dostała 2 minusy. nie mogłem powrócić do poprzedniego stanu. Ostatecznie zostawiłem karmę o jeden wyższą, ale w sumie i tak się należy za dobrą robotę przy RP (czasem daje komuś po plusie za dobre posty w RP. minus był tylko by pokazać mechanizm działania i ten jakoś nie bardzo się sprawdził, chyba że kolejne kliknięcia w smite i aplaud traktował jako zmiane mojego zdania i jednocześnie cofał poprzednią decyzję i ją zmieniał, co dawało zmienę o 2.
oel kame futa oel kekame ke'u

Ean

Quote from: Kxamìl on February 08, 2010, 02:14:13 PM
jeśli dziewczyna to farciaż z ciebie.
Ty, a moze to Sa'ethri cię obserwuje albo Uni :D :D

wolalbym nie wymieniac dziewczyn z imienia bo to sie zawsze zle moze skonczyc :)
Quote from: Eywayä tsmukan on February 08, 2010, 02:16:17 PM
Quote from: Ean on February 08, 2010, 02:11:58 PM
moze wedlug kogos tylko na tyle zasluguje :) ktos mnie ciagle obserwuje :P zboczeniec :) chyba ze to dziewczyna  :D


Tak, pewnie jakiś pedofil, zaraz namierzy cię po IP.   8)

rozni ludzie bywaja
Quote from: Kxamìl on February 08, 2010, 02:18:09 PM
albo jeszcze lepiej.

Kogo najbardziej nie lubisz???  To ta właśnie osoba :P

watpie, nie znamy sie tu tak naprawde dobrze. Nie mam osoby ktorej bym nie lubil, ktos musialby sobie na to zasluzyc zebym go nie lubil.


Quote from: Thorinbur on February 08, 2010, 02:21:37 PM
hmm... Ja ostatatnio chciałem koledze pokazać jak działa karma i kliknąłem smite by dać Uni (sorry ale akurat twój post był na środku) minusa. Spadło o jeden ok. Zaraz jak tylko strona się odświeżyła kliknąłem aplaud i Uni dostała... 2 plusy o.O jak kliknąłem smite to dostała 2 minusy. nie mogłem powrócić do poprzedniego stanu. Ostatecznie zostawiłem karmę o jeden wyższą, ale w sumie i tak się należy za dobrą robotę przy RP (czasem daje komuś po plusie za dobre posty w RP. minus był tylko by pokazać mechanizm działania i ten jakoś nie bardzo się sprawdził, chyba że kolejne kliknięcia w smite i aplaud traktował jako zmiane mojego zdania i jednocześnie cofał poprzednią decyzję i ją zmieniał, co dawało zmienę o 2.

nie baw sie juz, prosimy :D
http://www.myspace.com/marout
http://www.megaupload.com/?d=W8WX66JA wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem angielskim
http://www.megaupload.com/?d=K3OABRD7 wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem polskim
At least Darth Vater did'nt show up on Pandora, if he did there would be no Pandora.

Thorinbur

Nie bawię się minusami i plusami to był jeden raz i wyszło na plus. Jak z powodu błędu będę miał wybór zostawić kogoś z minusem lub z plusem to zostawię plus. Zresztą praktycznie nie daję minusów, o ile ktoś mnie na prawdę nie wkurzy albo sobie nie zasłuży, ale jak na razie nikt sobie nie zasłużył, no może oprócz Kxamil'a ale nie tego prawdziwego, a jego kumpla który uznał za zabawne pozbawienie kolegi konta. Więc znowu nie ma jak go ukarać a bogu ducha winny Kxamil i tak dostał mocno po karmie, więc nie wińcie mnie za dziwne zachowania liczników :P.
oel kame futa oel kekame ke'u

Ean

Jak tak dalej pójdzie to wyląduje na minusie :)
http://www.myspace.com/marout
http://www.megaupload.com/?d=W8WX66JA wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem angielskim
http://www.megaupload.com/?d=K3OABRD7 wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem polskim
At least Darth Vater did'nt show up on Pandora, if he did there would be no Pandora.

Eltusiyu

Quote from: Ean on February 10, 2010, 03:44:23 AM
Jak tak dalej pójdzie to wyląduje na minusie :)

No faktycznie ktoś się za Ciebie uwziął   :-\

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Kxamìl

Dodam ci karmy. Bo rzeczy wiście wygląda trochę podejrzanie i głupio.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Eltusiyu

Quote from: Kxamìl on February 10, 2010, 04:33:38 AM
Dodam ci karmy. Bo rzeczywiście wygląda trochę podejrzanie i głupio.

Prawda zresztą zasłużyłeś sobie za wymowę Na'vi w downloadzie  :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Eywayä tsmukan

#69
Wejdźcie sobie na swoj profil. Pojawiła się opcja sprawdzania tego kto dodał Wam karmy.  :D

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Eltusiyu

Quote from: Eywayä tsmukan on February 10, 2010, 05:47:21 AM
Wejdzie sobie na swoj profil. Pojawiła się opcja sprawdzania tego kto dodał Wam karmy.  :D

Dobry żart, albo ja jestem ślepy  ;D

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Kxamìl

Predzej chyba to żart jest. Bo ja również nie mogę znaleźć tej opcji.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Satthar

Wchodzisz w swój profil przez opcje forum (ten mały niebieski pasek na górze - home/help/search/profile/my messages/members/logout) i tam pod "Karma" masz dwa linki: Who changed my karma i Whose karma have I changed. Ten pierwszy link informuje, kto dodał/odjął nam karmę, drugi komu my dodaliśmy/odjęliśmy.

Ale wygląda na to, że nie działa retroaktywnie, a więc wszystkich przeszłych zmian nie zobaczycie - dopiero plusy i minusy dane po wprowadzeniu tego systemu będą rejestrowane.

Eywayä tsmukan

Moje poczucie hummoru nie jest aż takie straszne, żeby serwować Wam takie żarty.  ;)
Ja mam tą opcje, wchodzę na swoj profil (nie czyjś) przez gorną ikonkę "PROFILE" na niebieskim pasku pod avatarem.

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Eltusiyu

Quote from: Satthar on February 10, 2010, 05:56:54 AM
Wchodzisz w swój profil przez opcje forum (ten mały niebieski pasek na górze - home/help/search/profile/my messages/members/logout) i tam pod "Karma" masz dwa linki: Who changed my karma i Whose karma have I changed. Ten pierwszy link informuje, kto dodał/odjął nam karmę, drugi komu my dodaliśmy/odjęliśmy.

Ale wygląda na to, że nie działa retroaktywnie, a więc wszystkich przeszłych zmian nie zobaczycie - dopiero plusy i minusy dane po wprowadzeniu tego systemu będą rejestrowane.

Racja :)
http://forum.learnnavi.org/news-announcements/forum-updates-feb-10/msg83996/?boardseen#new

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Kxamìl

#75
U mnie takiej opcji nie ma >:(
Na dowód zdjęcie:

Wszystko się wyjaśniło
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Eywayä tsmukan

Hmm. Domyślam się, że opcja albo jest wciąż wprowdzana lub też widoczna dla użytkownikow z odpowiedznią ilością karmy albo postow.

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Eltusiyu

#77
Quote from: Kxamìl on February 10, 2010, 06:04:26 AM
U mnie takiej opcji nie ma >:(
Na dowód zdjęcie:

Musisz miec ustawiony język angielski jako standardowy  ;D
też tak miałem  :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Kxamìl

Nie. Zmieniłem na Angielski tekst i mi się to już pokazało. A pro po Kxrekorikus można wiedzieć za co dostałem od ciebie -2 karmy ??????
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Eltusiyu

Quote from: Kxamìl on February 10, 2010, 06:09:24 AM
Nie. Zmieniłem na Angielski tekst i mi się to już pokazało. A pro po Kxrekorikus można wiedzieć za co dostałem od ciebie -2 karmy ??????

Kiedy??  ???
Nigdy nie dałem nikomu minusa ;/;/

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus