Offtop - ciekawe filmiki

Started by Na'rìngyä vrrtep, February 16, 2010, 12:54:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Na'rìngyä vrrtep

nienawidzę filmów z dubblingiem. z lektorem też nie. napisy to jest to ;D wymaga to nieco wysiłku, ale przynajmniej nie tracimy jakości filmu.



Thorinbur

Quote from: Kxamìl on February 18, 2010, 11:35:17 AM
Po 15 sekundach już odpadłem. Dobrze, że nasz naród filmy dostaje w oryginalnej wersji, a my tylko napisy dorabiamy (nie mam namyśli bajek).

Jeśli Avatar miałby wyjść już normalnie na DVD i BD ale jedynie z lektorem to ....

Na DVD nawet filmy z Lektorem prawie zawsze dają możliwość wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Do tego dochodzi wybór napisów, więc będzie można obejrzeć BEZ lektora i bez napisów.
oel kame futa oel kekame ke'u

Mato

Quote from: Na'rìngyä vrrtep on February 18, 2010, 11:44:27 AM
nienawidzę filmów z dubblingiem. z lektorem też nie. napisy to jest to ;D wymaga to nieco wysiłku, ale przynajmniej nie tracimy jakości filmu.

Dubbing IMHO nie pasuje do filmów "aktorskich"... do animowanych wręcz przeciwnie - dobry dubbing to podstawa :)
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Kredke

 :o powinni tego zabronić... pomijam już że wychodzą niekiedy zabawne rzeczy (np słynne Luke ja sem twoj otec), ale generalnie psuje to film... przynajmniej dla mnie to wielka strata, często dana postać ma specyficzny akcent którego dubbing nie potrafi odtworzyć... no ale ich strata ;D

Co do ciekawych filmów to to IMHO warte uwagi: Avatar Movie Trailer [HD] - Lords of Kobol

Oraz ten: Ktoś pamięta ;D?

Morze

Oglądałem to tylko dla tej piosenki:)

Luke, ipse sum pater tuus!

Na'rìngyä vrrtep

bardzo przyjemny filmik. przypominają się stare czasy (kinematografii)



Thorinbur

Drew Carey's Green Screen Show - odcinek 1 cz.1

Polecam cały program. (Widziałem wszystkie odcinki) Szczególnie, jeśli lubiliście Whose Line is It Anyway.
oel kame futa oel kekame ke'u

Eltusiyu


Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Ataeghane

#27

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Ezy Ryder

Woodstock - End
A podobno dzisiaj ludzie zanieczyszczają środowisko...

Ps.: W tle słynna improwizacja Jimi'ego Hendrix'a po Purple Haze.

Kredke

Luke, ipse sum pater tuus!

Ataeghane

WOW!... Super. Ale czy przypadkiem jedynie nie dowodzi pobieństwa Avatara do Pokachontas :P?

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Kredke

Ponoć sam Cameron przyznał, że takie podobieństwo nie jest przypadkowe.
Zresztą zobaczcie na ten filmik i wymieńcie podobieństwa z Avatarem:
Pocahontas (Edyta Górniak) - Kolorowy Wiatr (HD)

Jeszcze pewnie znalazło by się więcej w reszcie filmu:)
Luke, ipse sum pater tuus!

Thorinbur

Dzicy są żadzi... + jeszcze jedna informacja... mam wrażenie, że to DVD RIP. Nie wygląda na TVSync. chyba , że to sceny z trailerów itp (choć raczej, nie). Za to wielki plus za lipsync, który wyszedł bardzo dobrze.
oel kame futa oel kekame ke'u

Eltusiyu

#33
Coś z innej beczki :D

Parodia Terminatora 3 z Jezusem w roli głównej :D

Achmed Martwy Terrorysta- super śmieszny filmik :)

Achmed Martwy terrorysta śpiewa kolędy :D

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tireaniawtu

Bomberman vs Tank
Polecam. Jest to śmieszna seria krótkich filmików rysunkowych, w której różne postacie z gier, filmów i nie tylko rywalizują ze sobą np.
Bomberman vs Tank
Luke Skywalker vs Neo
Frodo vs Harry Potter i wiele innych...
Można się trochę pośmiać...
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.


Eywayä tsmukan

Jak ktoś jeszcze się nie natknął, zobacznie koniecznie ten, do samego końca!  :D

L.A.R.P. Live Avatar Role Playing

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Thorinbur

oel kame futa oel kekame ke'u

Tireaniawtu

#38
Nietypowy odcinek przygód Kaczora Donalda, za który Disney otrzymał oscara. Enjoy!

PS. Polecam zwrócić uwagę na płoty, chmurki, wiatraki, słupy energetyczne i kto wie co jeszcze.
PS2. Nie propaguje żadnych treści. Poprostu natknąłem się na to. Jesli mod uzna za niewłaściwe - usunę.

http://www.youtube.com/watch?v=DUwC9_yLuyE&playnext_from=TL&videos=VB9xcDxOZlw
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Eltusiyu


Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus