International / Multilingual > Off-topic (polski)

Religia

(1/18) > >>

Ean:
kwestia religijna, ale to nie tu na forum.

Eywayä tsmukan:
Religja ogranicza spojrzenie na świat IMO, dlatego jestem agnostykiem.
Jestem za to pewien, ze we wszechświecie znajduję się inna forma życia, chociaż nie ma na to dotąd dowodow.

Satthar:
Właśnie jak to oglądałem natychmiastowo nasunęła mi się myśl o biblijnej wizji stworzenia świata. Ale po chwili namysłu uznałem jednak, że lepiej chyba nie poruszać tego tematu...

Osobiście nie mogę się jednak nie zgodzić z Eywayä tsmukan, że religia ogranicza spojrzenie na świat. Przy czym chciałbym też zauważyć, że religia i duchowość to dwie różne rzeczy. A to kolejny temat, w który wolę się tu nie wplątywać bo jak zacznę to się nie wyplączę...

Ean:

--- Quote from: Satthar on February 05, 2010, 09:06:09 am ---Właśnie jak to oglądałem natychmiastowo nasunęła mi się myśl o biblijnej wizji stworzenia świata. Ale po chwili namysłu uznałem jednak, że lepiej chyba nie poruszać tego tematu...

Osobiście nie mogę się jednak nie zgodzić z Eywayä tsmukan, że religia ogranicza spojrzenie na świat. Przy czym chciałbym też zauważyć, że religia i duchowość to dwie różne rzeczy. A to kolejny temat, w który wolę się tu nie wplątywać bo jak zacznę to się nie wyplączę...

--- End quote ---

--- Quote from: Eywayä tsmukan on February 05, 2010, 08:54:43 am ---Religja ogranicza spojrzenie na świat IMO, dlatego jestem agnostykiem.
Jestem za to pewien, ze we wszechświecie znajduję się inna forma życia, chociaż nie ma na to dotąd dowodow.

--- End quote ---

zle by sie to skonczylo :) mimo wszystko swiat jest piekny i jak by go nie niszczyc to by nie trzeba bylo sie nigdzie wybierac. uszanujmy to co mamy.

Eywayä tsmukan:
Jest tyle religii, ile ludzi na świecie, jak to powiedział Ghandi. Ale nie gadajmy więcej o tym, bo rzeczywiście nigdy nie skończymy.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version