Rozmowy wieczorową porą zaczynają się po północy...

Started by Tsawltskxe, February 07, 2010, 06:18:04 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Taronyuakawng

Oskary.. tjaa.. kolejny raz FAIL hollywoodzkiej Academy Awards

Poland, Warsaw

Ezy Ryder

Zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać. Np.: dzisiejsza muzyka... Ogranicza się najczęściej niemal wyłącznie do wokalu. Oni się instrumentów boją czy co? No i jeszcze długość utworów; dzisiaj masz szczęście jeśli ma on 2 minuty, a arcydzieła typu Machine Gun(Band of Gypsys-20 min.), Dogs(Pink Floyd-17 min.) lub Voodoo Chile(The Jimi Hendrix Experience-15 min)? Przy tym co nowe, tego typu okresy trwania są albo nieosiągalne dla "muzyków" albo w hipotetycznym efekcie, będące zbyt nudne i wręcz męczące w słuchaniu.
Jimi Hendrix - Voodoo Chile (Not Slight Return) Part 1
Jimi Hendrix - Voodoo Chile (Not Slight Return) Part 2

Thorinbur

Jesteś wręcz niepoprawnym fanem Jimiego Hendrixa... Około 1/3 twoich postów nawiązuje do niego, a 1/2 ze wspomnianej 1/3 zawiera linki. Nie wiem czy są już od tego poradnie, ale... XD
oel kame futa oel kekame ke'u

Mr.X

Że nie znasz długich współczesnych kawałków, to nie znaczy że nie istnieją:
Porcupine Tree - Time Flies
Pain of Salvation - Inside Out
Opeth - To Bid You Farewell

Moim zdaniem są to utwory znaczeni ciekawsze niż te z przed kilkudziesięciu lat- tamte były innowacyjne jak na swoje czasy, ale od tamtego momentu to co było wówczas innowacyjne, stało się wyświechtanym standardem.
Nie wspominając o tym, że to co zalinkowałeś to wersja koncertowa z rozbudowanym wstawkami improwizacyjnymi i fragmentami , których nie ma w pierwotnej wersji studyjnej (która trwała około 5 minut, z tego co pamiętam).

Ezy Ryder

To jest wersja studyjna utworu Voodoo Chille, dwudziestoosobowa publika zostala dograna po nagraniu utworu. Tobie myli sie on z Voodoo Child (Slight Return), z tego samego albumu (Electric Ladyland-1968).

rodrygo

Ja trochę nie na temat, ale czy ktos z was zna cokolwiek język arabski?  Chciałem się trochę poduczyć i nie wiem kompletnie od czego zacząć.

:P

rodrygo


Tireaniawtu

Błagam - powiedzcie, że to da się zmienić lub to jakiś żart z powodu dzisiejszego dnia.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Nawma Tutan


Tängal

Nie ma to jak pławić się w oparach różu. Napawać wzrok makabrycznym krojem pisma i składem, który całkowicie nieomal uniemożliwia rozczytanie czegokolwiek, w jakimkolwiek sensownym czasie. Ah... Tego mi trzeba :D

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang