Lucidní snění, Astrální cestování, věci podobné

Started by Danecki, January 28, 2010, 02:04:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Yanari

QuoteIndukce...

Že by navození? :D

(sry za ten edit, překlepl jsem se :D)
Zene fko nivume nìtxan.

Danecki

#121
Quote from: Tsteututan on February 03, 2010, 09:30:51 AM
Indukce...   >:(  Fuj  :)


Je rozdíl mezi Induct a Induce ! :D

Indukce nerovná se! Navození

Induct=Dosadit (na post předsedy např.)
Induce=Navodit (sen např.) ;)

EDIT: Induct nerovná se Indukce :D

Yanari

Will induced lucid dream - LD navozený vlastní vůlí, ne?

edit: teď mi došlo, že to asi nebylo na mě, co?
Zene fko nivume nìtxan.

Danecki

Ano

EDIT: Ty zkratky? Ne, to bylo obecně pro všechny :)

Tsteututan

OmE, blbej tohle systém...

Mě to jen indukci připomnělo :) Taky mi to připomnělo to, že bych se měl zase naučit všechny vzorce do školy, včetně vzorce na výpočet indukce -.-
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

Zene fko nivume nìtxan.

xsoft

Tak to mam WBTB bez LD ;)
Staci nechci vstavat do prace/skoly a budika po 10ti minutach tipat. To se usina velmi snadno, rychle. . i se zdaji sny. Jen neni cas na LD ;)

http://koubic-sytes.mysteria.cz/necronomicon/okultismus_luciddreaming.html
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Yanari

Dnes jsem zkoušel ty binaurální frekvence, konkrétně "boží ruku" a "lucidní sen."

K prvnímu můžu říct jen TY VOLE
A k druhému nevím, protože jakmile jsem se na to soustředil, začal jsem usínat a pomaličku se mi začaly vyjevovat obrazy a zvuky, tam mě to zase probudilo.
Zene fko nivume nìtxan.

Danecki

QuoteK prvnímu můžu říct jen  TY VOLE

Povídej, přeháněj! Já to zatím nezkoušel. Jaký to bylo ? :)

Yanari

Napíšu sem vždycky čas a komentář, aby to bylo přehlednější.

22:30 - najíždím na tvůj link o stranu zpátky. Čtu článek.
22:45 - článek mám přečtený, hledám na google.com binaurální frekvence.
23:00 - otec řve, ať vypínám PC.
23:05 - nacházím zajímavou stránku s "audio drogami", mezi kterými je i "dotek boha".
cca 23:13 - matka řve, ať vypnu PC.
23:20 - našel jsem "hand of the god" a "lucid dreaming", stahuju a převádím je do mp3.
23:32 - za současného řevu obou rodičů je stahuju do PSP a lezu do postele. Zapínám "hand of the god" s pocitem zvědavosti.
23:35-23:39 - plně soustředěn na "hučení" s poměrně nízkou frekvencí si užívám relaxace.
cca 23:40 - přichází první zvýšení frekvence, doprovázené pocitem sezení v právě startujícím letadle.
23:?? - už ne tak úplně soustředěný na hučení střední frekvence přemýšlím nad hovadinami.
cca 23:50 - druhé zvýšení frekvence, doprovázené pocitem, že někdo uchopil moji spirituální část bytí a násilím ji vyrval z fyzického těla by v jiné poloze než v lehu vyvolala otevření úst a mírné slintání.
23:??-cca 0:05 - hučení vysoké frekvence plní mou mysl. Přestávám myslet na cokoli a pomaličku se propadám do temnoty - pak přijde násilné probuzení v podobě konce mp3ky.

cca 0:10 - zapínám "lucid dreaming" a s nadějným očekáváním se snažím vyprázdnit si hlavu a WILDnout.
?? - pokaždé, když už ke mě začínají přilétat zvuky a obrazy, mě "vlnění" (v tomhle tracku jde frekvence nahoru-dolů-nahoru-dolů atd.) znovu probudí. znechuceně vypínám PSP a jdu spát.

3:30 - zvoní mi budík, provádím pravidelné kolečko napít se - WC - chvíli čumět z okna - do postele.
?? - usínám, a zdá se mi moc pěkný (sice ne lucidní, ale což) sen, který tady ale psát nebudu :)

Zene fko nivume nìtxan.

xsoft

Btw, nekdy techniky funguje za 2-3 mesice. Treba ze se trenujete "myslet na kouli" 1-2 tydny, pak "myslet na nic" ...

Beru to taky, ze to chci videt, znat a umet hned - jen abyste neztraceli trpelivost a motivaci, kdyz to hned nepujde. Nicmene mysli, ze si mp3 taky stahnu a jdu zkouset :p
Slo by teda i jedna drzost, zkusit spat v kine pri Avataru, ale to je mozna trochu skoda.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Yanari

To vím a počítám s tím, ale byl bych rád kdyby se to povedlo dříve :)

tu mp3 si určitě stáhni, fakt stojí za to. Přeháněl jsem jen trošku :)

Btw. spát při Avatarovi? To je znesvěcení, naprosté rouhání, které musí být potrestáno!
Zene fko nivume nìtxan.

xsoft

To je prosim vnimani filmu Avatar pres Eywu - dokonaly a cisty tok informaci.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Yanari

No tak ale napiš "spát", ne spát :D mezi spát a spát je dost rozdíl :D
Zene fko nivume nìtxan.

Danecki

#134
Quote23:?? - už ne tak úplně soustředěný na hučení střední frekvence přemýšlím nad hovadinami.

Hezký :D

Ano, musíš psát Spát nikoliv spát. ;)

EDIT:
Quote?? - pokaždé, když už ke mě začínají přilétat zvuky a obrazy

Znamená to, že se sen na malou chvilku objevil?

Tsteututan

V tom případě jsem prospal celou nultou hodinu, objevení obrazů a jejich následné rozplynutí je všechno co si z výkladu dějěpisu pamatuji :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


xsoft

Litani na ikranu bylo fajn (hra), jdu si to zkusit na vlasku kuzi (ld  ~doufam).
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Tsteututan

Quote from: xsoft on February 05, 2010, 10:46:39 PM
Litani na ikranu bylo fajn (hra), jdu si to zkusit na vlasku kuzi (ld  ~doufam).
Teď by ses měl budit na WILD takže VSTÁVAT :D Ovládání Ikrana mě štve, WoW má lepší systém :)
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


xsoft

Ten Astral je zajimavy (audiostimulace.cz)



zadna velka veda, ale na druhou stranu .. no proc ne. mohlo by to mit neco do sebe.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Elrann