Lucidní snění, Astrální cestování, věci podobné

Started by Danecki, January 28, 2010, 02:04:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

guest2190

Před chvílí jsem vstanul ještě teď z toho jsem vzrušený! Můj první LD a jsem štastnký jak malé děcko, trval poměrně dlouho snažil jsem se v něm vydržet podle návodu uklidnit se, sednout a jen meditovat nic vážného jako vzlétnutí nebo tak. Nedá se to ani popsat ale kdybych to skusil tak to je asi jako šílený nával energie který se hromadí v ušních bubíncich a vydává zvuk jako nějáký repulzor nebo kdo viděl SW 2 tak ti okřídlení borci co byli v areně, kde se vytvářeli droidi měli zbraně , která nahromadila energii a vystřelila zelený paprsek!

Povedlo se mi to znenadání, před spaním asi ve 14:00 sem si pustil Brainwave na usínání asi 8:00 minut skladby stále jsem nemohl usnout tak jsem počítal do 300 asi 2x usnul jsem, probudil jsem se asi 15:50 převalil jsem se a zabral jsem v tu chvíli se to stalo!

Opravdu neuvěřitelný zážitek :-)

Yanari

Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


xsoft

Povidej :) jak dlouho trvalo vlastni LD a co v nem slo ovladat?

Jedes teda na brainwave program?
--
Jinak jo, tu MP3 mam soslou.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Tsteututan

Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


guest2190

Quote from: xsoft on February 07, 2010, 12:04:10 PM
Povidej :) jak dlouho trvalo vlastni LD a co v nem slo ovladat?

Jedes teda na brainwave program?

Jako no uvědomil jsem si, že pokud budu dělat šílenosti tak se probudím, tak sem si tam jen sednul a koukal na ruce :-). Jak dlouho to trvalo nemám ponětí neměl jsem pojem o čase. Probudil jsem se ale celkem brzy protože sem se zalekl přílišného tlaku na uši.

Nevím jestli ten Brainwave v tom měl nějákou roli řekl bych ale že né, poslouchal jsem ho jen 8 minut. a moc takovým věcem nevěřím

xsoft

Quote from: Tsteututan on February 07, 2010, 12:08:47 PM
Quote from: xsoft on February 07, 2010, 12:04:10 PM
Jinak jo, tu MP3 mam soslou.
Za těch 40kč, nebo někde z netu? :)
jop, tu. Sosnul jsem Astral.

QuoteNevím jestli ten Brainwave v tom měl nějákou roli řekl bych ale že né, poslouchal jsem ho jen 8 minut. a moc takovým věcem nevěřím
Ja si to zkusil spis, ze chci videt jestli v tom neco je. Ne ze bych v to neveril, spis v to nedavam takovy vyznamm, jak tomu dava "marketing"
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä


xsoft

Nevim nevim, mozna to poustet z repraku nebu uplne ono, ale spis to bude chtit lsuchatka. Po 8 minutach jsem mel pocit, ze to neco delalo (po dalsich minutach jsem usnul :))
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Yanari

Tak,dnes jsem si pustil binaural jmenem 'sleeping angel' - ten funguje paradne, usnul jsem jak mimino. :)
Zene fko nivume nìtxan.

xsoft

#150
Taky si rikam, ze jako ukolebavka to jde.
Vcera jsem dal znova (porad repro), hmm .. hlasitost nespis hraje taky roli.

Ale mam pocit ze jsem se dostal dal.

--

Jinak sen celkem dobry, i pomnerne dlouhy a pekna zapletka (jako ze to melo dej)*
Mel jsem chvilku i LD (vypada to, ze mi pomohlo tady info na foru s tim, jak to Theruyen doslo). Tak jsem si taky chvilku sedel, ale pak jsem sel zpet do normalniho snu resit pribeh - nechtel jsem se probudit.

*nekdy si rikam, tenhle sen zfilmovat, to by bylo neco (jako ze sen byl fakt zajimavy).


QuoteTak co funguje ta mp3? :-D
MP3, no ... koukni jak funguje stroboskop na epileptiky. (nebo kdyz si nekdo hraje a napojuje se na nervovou soustavu..). Opakovanim a kmitama ti to navodi / aktivuje urcite misto v mozku, a do nejakeho stavu te to privede. Nebo bych to prirovnal k mantram, nebo zvukum o frekvenci 5-6Hz (nebo x10?).
Premyslim co ti rict, aby ti to odpovedelo na otazku. Predstavi si to jako bruceni/mruceni .. co s tebou za nejaky cas neco udelat. Nebo treba jinak - predstav si, ze jedes v aute a za sebou mas thyni, co ti porad mele neco do hlavy .. za nejaky cas, se ti mozna zmeni nalada ;).
A v neposledni rade zo muzes brat i jako psych-stimulant. "tohle preci ma pomoci, tak mi to pomuze". Bez, ze jsi to ale porad ty, kdo se dostane nekam jinam, to za tebe hudba neudela. Muze ti vsak pomoci (jestli fyzicky, nebo psychicky .. je jedno ;))
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Yanari

Ještě k těm mp3kám - včera jsem si stáhl isochronický beat (de facto to samé co binaural) přímo na lucidní sny. Má to 48 minut, prvních 20 je prázdno (je to určené na metodu WBTB) během kterých byste měli usnout, a pak tam hraje nějaká frekvence, která by vás měla "vzbudit" (ale ne fyzicky :)). Nefungovala mi, možná to taky bylo tím, že jsem předtím poslouchal toho sleeping angela. (a dnes se mi nezdálo nic!  >:()
Zene fko nivume nìtxan.

xsoft

Bysme si to mohli navzajem sdilet. Jinak nevim, ale treba ten Astral.mp3 ma prave zvuky hned od zacatku a pauza na konci. (coz mi prislo divny, proc je na konci pauza a ne konec mp3).
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

guest2190

Xsofte děkuji za vysvětlení :-) , já měl možná hned na začátku napsat, že teorii znám ale jestli to opravdu v praxi funguje :-) a jak vy říkáte tak asi ano ale takovému "kokainu" nebo podobným zvukům hmm polemizoval bych o tom.

xsoft

To je marketingovy tah, (osobne se mi spojovani s drogama vubec nezamlouva). Taky moc neverim, ze Astral dela astral a podobne. Imho to budou jen ruzne frekvnce a nekdy nejaka zafunguje jina ne. Pojmenovat je 1-20.mp3 by bylo mene .. ovlivnujici.

Btw, takze ty zvuky maji byt az po 8mi minutach jo? Fakt divny proc to v jedne maji hned na zacatku.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

xsoft

Btw, az na Anestézie a Čakra (ktere snad ani stahnout nejdou) mam vse.
Da se experimentovat.

 8 041 897 Alkohol.mp3.zip
27 624 378 Astral.mp3.zip
 6 572 079 Atomovy_vybuch.mp3.zip
64 157 205 Cerne_svetlo.mp3.zip
41 867 443 Dieta.mp3.zip
 6 891 792 Dotek_boha.mp3.zip
41 512 738 DXM.mp3.zip
15 912 793 Energizer.mp3.zip
 6 932 113 Kokos.mp3.zip
32 313 791 Laska.mp3.zip
 7 387 386 LSD.mp3.zip
 9 295 834 Marihuana.mp3.zip
19 725 191 Na_kraji_propasti.mp3.zip
51 242 057 Nikotin.mp3.zip
18 859 662 Nitro.mp3.zip
27 767 660 Opium.mp3.zip
 6 745 030 Orgasmus.mp3.zip
63 818 774 Peyotl.mp3.zip
 4 603 977 Reset.mp3.zip
       897 Sebejistota.mp3.zip
 6 946 771 Spici_andel.mp3.zip
 7 101 297 Stesti.mp3.zip
       174 Victory.mp3.zip


EDIT:
a pro zajemce ukazky, jak to vypada (me se to celkem hodi, aspon vim co je podobne cemu a co ne .. popisy jako Koks a Spici andele jsou fakt .. no .. jo)

Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Tsteututan

Dá se to sosnout někde na netu, nebo se to musí kupovat za 40kč každá? :)
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


guest2190

Tak jsem se dnes znova pokoušel o LD bohužel beúspěšně, naběhnul tlak do krevního oběhu ale nic víc ach jo :-)

xsoft

Quote from: Tsteututan on February 08, 2010, 09:09:56 AM
Dá se to sosnout někde na netu, nebo se to musí kupovat za 40kč každá? :)

koukal jsem, neda. takze jsem trochu blize analyzoval jejich kod na strance. (ale aby nerekli, jednu jsem si koupil)
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

guest2190