Lucidní snění, Astrální cestování, věci podobné

Started by Danecki, January 28, 2010, 02:04:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Yanari

A to už jsi šel přímo spát, nebo sis šel jen tak dát dvacet?
Zene fko nivume nìtxan.

guest2190


xsoft

Dneska dva pekne sny, takove half/LD (byl jsem si vedom, ze je to sen, ale chtel jsem nenasilne pokracovat).
U druheho to bylo trochu naprd. Byl jsem vcera u rodicu, no ... takova zajimava situace: jste ve snu a vite, ze je nekdo u vas v mistnosti (nemluvi, ale ze tam je), ale nemuzete vstat a rict mu at e pryc, protoze by bylo po snu. Tak si sen tak trochu pauznete a cekate az danny odejde. No .. poprve to slo, podruhe v mistnosti uz byl dlouho a zacal mluvit, takze jse se probudil a bylo po snu.

Napis "nerusit - spim" by byl asi na miste ;)
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

hemmond

#183
já si do futer dal ledky. :) Hned u kliky. :) + displej. :) Červená svítící + na displeji nerušit, spím, vzbudit v tolik a tolik... :) + konektor pro přikojení klávesnice pro změny stavu. :)

//stovka. :)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

xsoft

mirny OT: mam tu jeden kompik a do nej jsem hodil UV katody. Docela zajimavy (druhy ma spoustu modre, led, katody ..) .. no .. s tim UVckem navic pokoj v noci vypada trochu .. pandorsky ;)
(ale nebojte, jeste jsem se nepoteckoval uv fixou)
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Danecki

#185
Zdravím, konečně mám možnost se opět zapojit do debaty :)

V první řadě gratuluji Theruyenovi k LD, věřím, že sis to opravdu užíval ;) Dále chci poděkovat za reference a zkušenosti s biaurálními skladbami, hned to jdu vyzkoušet :) Za dobu na lyžáku se mi zdála nějaká ta várka snů, nicméně žádné LD :(

Btw. Theruyen, jakou skladbu jsi poslouchal před tvým LD? :-)

EDIT: Jenom se zeptám: Měly ty skladby nějaké sebemenší vedlejší účinky?

xsoft

#186
Quote from: Danecki on February 14, 2010, 09:34:23 AMEDIT: Jenom se zeptám: Měly ty skladby nějaké sebemenší vedlejší účinky?

Nevim co presne poslouchal, ale myslim si, ze i "jen" kdyby te ta pisnicka hodila psychicky do pohody (=libila se ti, uklidni la te, mela na tebe vliv ..) tak se to pocita

edit by Yanari: nezlob se, ale už poněkolikáté ti opravuji slovo psychicky. To druhé i je měkké.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Tsteututan

Quote from: Danecki on February 14, 2010, 09:34:23 AM
EDIT: Jenom se zeptám: Měly ty skladby nějaké sebemenší vedlejší účinky?
Na mě měla ten vliv, že jsem při ní neusnul :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


xsoft

Quote from: Tsteututan on February 14, 2010, 09:57:26 AM
Quote from: Danecki on February 14, 2010, 09:34:23 AM
EDIT: Jenom se zeptám: Měly ty skladby nějaké sebemenší vedlejší účinky?
Na mě měla ten vliv, že jsem při ní neusnul :D
Myslis nejakyho brainwava? Zkousel jsem ho dneska rano, a taky mi pri tom neslo usnout (divny), vecer to jde celkem v poho. Pokud je to o necem jinem, tak sry.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Tsteututan

Quote from: xsoft on February 14, 2010, 10:07:34 AM
Quote from: Tsteututan on February 14, 2010, 09:57:26 AM
Quote from: Danecki on February 14, 2010, 09:34:23 AM
EDIT: Jenom se zeptám: Měly ty skladby nějaké sebemenší vedlejší účinky?
Na mě měla ten vliv, že jsem při ní neusnul :D
Myslis nejakyho brainwava? Zkousel jsem ho dneska rano, a taky mi pri tom neslo usnout (divny), vecer to jde celkem v poho. Pokud je to o necem jinem, tak sry.
Zkoušel jsem usnout při Avatar soundtrack playlistu, to jsem neusnul kvůli bubnům a podobným nárazům, při Astralu jsem neusnul, protože jsem prostě neusnul :-D Potřebuji na spaní ticho :(
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


xsoft

U m je to, ze kdyz je to celkem staly zvuk (pravidelny) tak to jeste jde. Pokud treba vetracek porad stejne vrci, je to v poho (neco jako motory na Enterpriese), pokud je to ale vrceni disku (vuznych casech, na ruzne dlouho - proste nepravidelne), tak to docela prudi. // nemusi se u toho proste premyslet
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

guest2190

Danecki : Je to skladba "Astral.mp3" ze stránek, které tady postnul Xsoft zaheslované...

Danecki


hemmond

old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

guest2190

Quote from: Danecki on February 14, 2010, 12:22:33 PM
Tu jsi poslouchal i před tím prvním LD?

Ne tehdy jsem poslouchal z Brainwavu Sleeping nebo něco takového ale jen kousek...

Danecki

Vyzkoušel jsem Astral.mp3, ale nic moc. Spíše se cítím trošku zmatenost, nežli něco "výjmečného". No asi to na mě nefunguje, holt se o AC budu muset pokusit "klasickou" cestou :)

xsoft

Astral.mp3 se mi uz taky nejak nezda. Nema nekdo neco lepsiho? Nebo co treba ten generator nez mp3 (pripadne jine mp3).

Jinak bez nich za poslednich par dni sny celkem super (delka, dej, pocet)
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Tsteututan

Mě se už pěknou dobu nezdá vůbec nic, nebo si to jen nepamatuju...
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

#198
Quote from: Tsteututan on February 16, 2010, 06:33:53 AM
Mě se už pěknou dobu nezdá vůbec nic, nebo si to jen nepamatuju...

Ano, když jsem se o lucidní sny a věci podobné začal zajímat poprvé (asi před dvěma rokama), jsem po dnech, kdy jsem měl celkem hodně snů a dost jsem si jich pamatoval, měl také "pauzu", kdy se mi sny nezdály a v tenhle moment jsem snahu vypustil, protože mě to už ani moc nebavilo. Soudím, že u vás všech nastalo přesně to samé :) No jen se přiznejte, kdo to ještě zkouší. ;) Nicméně já už nějaké pokroky dělám. Dokážu se pomocí uvolnění a používání metody s ,,krabičkou a mrakem'' dostat do stavu (cca za 20-30 minut), kdy mám neskutečně bujnou fantazii a je to už skoro něco jako sen, nicméně pořád jsou to jen myšlenky, které jsou ale velice konkrétní. V tomto stavu cítím, že se svaly pohnu jen při větší námaze a celkově už je to takový zajímavý stav. Audiodrogy už nepoužívám, nic moc to se mnou nedělalo, jen když přišla změna frekvence, tak nastaly zvláštní pocity, ale nic extra. Jinak sny mám pravidelně (každou noc jeden dlouhý), ale LD se dostavují jen těsně před probuzením, kdy už samozřejmě nestíhám nic zachránit. No, tak jestli ještě někdo pokračuje v "teréninku", tak dejte vědět, jak vám to jde. :)

Jinak děkuji Theruyenovi za http://marlitan.iglu.cz/, moc pěkná stránka.

hemmond

hmm... tak takový stavy mám často a už pomědně dlouho (několik let->séfra si kdysí stěžovala, že prej kopu. No aby ne. :-D se mnou to prostě občas cukne ani nevím, jak se mi to povedlo. :-D)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.