Offtopic

Started by guest2190, January 20, 2010, 10:31:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hemmond

Tady je datum. :) 30.2.2154 :) nejspíš. :) pak se bude slavit někdy v březnu. :)
http://www.bloodmoon-mod.com/images/avatar_video-log.png
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Tsteututan

Vždyť je to pravda... Že jsem přeložil kousek slovníku ještě neznamená, že tu k něčemu jsem a že nedělám bordel...
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


guest2190

To neznamená, že tu jsi k ničemu, jen se hlouběji zamysli :-)

Yanari

Tak k čemu tu jsem v tom případě já? Taky tady jen dělám bordel a můj jediný přínos pro komunitu je v tom, že jsem jen přeložil práci někoho jiného.. :D
Zene fko nivume nìtxan.

Elrann

Každý z Vás/nás tu má význam, protožě právě Vy tvoříte tuto komunitu a právě komunita je to hlavní proč tu jsme.
Bez komunity by nic z toho co tu je nebylo.

Yanari

Zene fko nivume nìtxan.

Tawtakuk

A jéje... Tak tohle jsou ty deprese, co má prý Avatar způsobovat?!

Seberte se, bratři  ;D
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Elrann

Eh, máte někdo účet na CSFD.cz?

Mě tam najdete popřípadě pod nickem Ahurmen.

guest2190

Nemám ale vzhledem k tomu, že tam trávím dost času uvažoval jsem o tom. Je nutné splnit nějáké spešl podmínky?

Danecki

Já tám účet mám, zatím ohodnoceno asi 420 filmů, ale pořád nemůžu přijít na to, co mám udělat, abych mohl přidávat komentáře :D

Elrann

Neni, stačí kliknout a registrovat se. Jedině pokud budeš chtít psát komentáře k filmům, tak je nutné mít ohodnoceno minimálně 200 filmů a posléze vyplnit filmový kvíz s časovým limitem 10 minut.
Ale ty komentáře nejsou nějak potřeba a pokud ten kvíz nevyplníš, tak stačí napsat na jeden email a oni se již s tebou domluví.

Elrann

Danecki: Při ohodnocení 200 filmů se ti mělo objevit myslím tlačítko v menu, nebo rovnou se tě to při každém přihlášení otázet, jestli chceš udělat ten kvíz.
Pokud se tě to nezeptalo, tak napiš na email [email protected] a přilož k němu 5 komentářů k libovolným filmům jako ukázku (dej si pozor na pravopisné chyby, stačí jedna a už ti komentování nepovolí).
Jo a nezapomeň také do emailu vložit tvůj nick na CSFD.

Danecki

Ano, já ten kvíz chtěl udělat, akorát jsem ho zapnul a šel jsem si udělat něco k jídlu a když jsem se vrátil, tak co nevidím, kvíz fuč :( Díky za rady.

Tsteututan

Napadlo mě, když křestani mají jako znak kříž, tak jaký znak by byl pro víru v Eywu a jak by se tomu vyznání dalo říkat? Jako znamení mě napadlo Atokirina, název pro "náboženství" nevím...
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

Někde v anglické části fóra to už řešili. http://forum.learnnavi.org/navi-customs-and-culture/eywa-as-a-new-real-god/ Jako znamení bych dal buď strom, nebo Atokirina taky není špatné, ale vzhledem k tomu, že je to vymyšlené božstvo (i když v jistém smyslu ani ne), tak bych radši preferoval něco jako Gaia-ismus. :)

Elrann

Na'vi tomu neříkají nijak ne? Pro ně je to prostě Eywa.
Jen lidé dávají svým náboženstvím názvy.

Yanari

Elrann má pravdu, Na'vi to neberou jako náboženství - pro ně je to prostě součást života :)
Zene fko nivume nìtxan.

Danecki

Quote from: Elrann on January 31, 2010, 11:06:51 AM
Na'vi tomu neříkají nijak ne? Pro ně je to prostě Eywa.
Jen lidé dávají svým náboženstvím názvy.

Ano to je díky tomu, že mají jen jednoho "boha" a nepotřebují víru nijak pojmenovávat, neboť je to pro ně samozřejmá součást života; jen další důkaz, že Země je plná pseudobohů a bůh ví, jestli nějaký skutečný bůh existuje :) (divná fráze :D )

Tsteututan

A nevíte, kde by se dalo sehnat Atokirina na krk jako přívěsek? :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

Netuším - ale nějak po tom netoužím, já mám na krku svého avatara :) (kanji "Ai")
Zene fko nivume nìtxan.