Offtopic

Started by guest2190, January 20, 2010, 10:31:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Yanari

Quote from: Tawtakuk on February 14, 2010, 03:12:45 PM
Oeru txoa livu, ma oeyä 'eylan. Jestli jsem tě naštval, tak promiň - myslel jsem, že "forum microdot" automaticky implikuje mírnou ironii ;)

Ale za tím, že většina WoWkařů jsou <nadsázka>víceméně zdegenerovaní idioti</nadsázka> si stojím. Komunikace se sice možná odehrává mezi lidma, jenže se podívej, jaká:


  • n00bové, já mám randomNumber() dps!!!!1!!111
  • pwned!
  • LOL!

Samozřejmě, jsou i výjimky a podle toho, kolik jsme toho zatím napovídali, jsi zrovna jedna z nich :) Ale můj názor na MMORPG jako takové zůstává stejný ;)

U toho, že většina wowařů jsou zdegenerovaní idioti, nemusíš používat nadsázku, oni totiž jsou. Pokud by byl zájem, mohu nahodit pár příkladů z worldu, ať se taky zasmějete. Právě kvůli těmto lidem už pomalu přestávám hrát.

A btw. na lockovi mám 2005,8 DPS, na Void Reaverovi jsem byl první v DMG (tyhle chvilky má každý z nás ;))
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Quote from: Yanari on February 14, 2010, 03:50:46 PM
Quote from: Tawtakuk on February 14, 2010, 03:12:45 PM
Oeru txoa livu, ma oeyä 'eylan. Jestli jsem tě naštval, tak promiň - myslel jsem, že "forum microdot" automaticky implikuje mírnou ironii ;)

Ale za tím, že většina WoWkařů jsou <nadsázka>víceméně zdegenerovaní idioti</nadsázka> si stojím. Komunikace se sice možná odehrává mezi lidma, jenže se podívej, jaká:


  • n00bové, já mám randomNumber() dps!!!!1!!111
  • pwned!
  • LOL!

Samozřejmě, jsou i výjimky a podle toho, kolik jsme toho zatím napovídali, jsi zrovna jedna z nich :) Ale můj názor na MMORPG jako takové zůstává stejný ;)

U toho, že většina wowařů jsou zdegenerovaní idioti, nemusíš používat nadsázku, oni totiž jsou. Pokud by byl zájem, mohu nahodit pár příkladů z worldu, ať se taky zasmějete. Právě kvůli těmto lidem už pomalu přestávám hrát.

A btw. na lockovi mám 2005,8 DPS, na Void Reaverovi jsem byl první v DMG (tyhle chvilky má každý z nás ;))
U nás zase aggro na Illidanovi pořád bral mage :D

S tím toluenem se přimlouvám k Yanarimu, taky jsem vlastně ze dne na den přestal. Prostě už mě štvalo, že u toho trávím tolik času, že jsem odbýval kamarády, když pro mě byli, abych s nimi šel ven, větou "Nemůžu, mám raid a jsem dps." Teď u PC trávím stejně času (všechen), ale většinou jsem zalezlej a zároveň lamím tady... Občas to je taky neurony-rozežírající aktivita :)

Takový vtip:
Potkají se dva ajťáci a jeden povídá:

  • Někde jsem četl, že nadměrné používání internetových konunikátorů způsobuje změny v běžné komunikaci. Co si o tom myslíš?
  • OMG WTF?!!
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


xsoft

-prepnuti tematu-
Moc to vyfotit nejde, ale vecer mi pandora-like pokoj vypada takhle. (co nejde videt je, ze vsechno okolo pres UVcko sviti taky ;))
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

xsoft

Quote from: xsoft on February 14, 2010, 05:48:44 AM
Oeyä ikran slivu nga, tsakrr ayoeng 'awsiteng mivakto.

Ikran odletel, nebylo ho jiz treba.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

hemmond

Quote from: xsoft on February 14, 2010, 05:39:58 PM
-prepnuti tematu-
Moc to vyfotit nejde, ale vecer mi pandora-like pokoj vypada takhle. (co nejde videt je, ze vsechno okolo pres UVcko sviti taky ;))

A ta neytiri je monitor, nebo co? :)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Tsteututan

#305
Quote from: xsoft on February 14, 2010, 05:39:58 PM
-prepnuti tematu-
Moc to vyfotit nejde, ale vecer mi pandora-like pokoj vypada takhle. (co nejde videt je, ze vsechno okolo pres UVcko sviti taky ;))
Takhle to vůbec nevynikne... Když to vypadá takhle, tak se snad ani nebudu pokoušet fotit svůj pseudo-pokoj...

vyniknout se píše s tvrdým Y, proboha :D <- Já tam měl měkký?!! Fuj, díky :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

A přitom na tom nic není - jsou to jen dva layery přehozené do 3D a přiblížené jako prase :D
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Quote from: Yanari on February 15, 2010, 01:42:43 PM
A přitom na tom nic není - jsou to jen dva layery přehozené do 3D a přiblížené jako prase :D
Whiskey tango foxtrot?  ???
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Elrann

Quote from: Yanari on February 15, 2010, 01:42:43 PM
A přitom na tom nic není - jsou to jen dva layery přehozené do 3D a přiblížené jako prase :D

Ve Photoshopu?
Jinak hezká práce :)

Yanari

Ano, photoshop CS4 - a děkuji, teprve se učím :)
Zene fko nivume nìtxan.

Elrann

Nemáš na to někde tutorial?
Kdybych to zkoušel, tak na to možná příjdu jak to udělat, ale podle tutoriálu to bude rychlejší a zapamatuju si to.
Ale pokud ho nemáš, tak se nic neděje, budu zkoušet :)

Danecki

Dobrá práce, ale působí to dojmem, že "N" je v tvém nicku klíčové :)

Taky sem hodím něco svého :)

Yanari

Přesně podle tohoto tutorialu jsem to dělal :)

A to N není klíčové, jen je prostě uprostřed a vypadá s tím světlem lépe než to A.
Zene fko nivume nìtxan.

Tawtakuk

Když už máme photoshopovou soutěž, tak taky přispěju. Jen obyčejné vrstvy v popředí, na nic lepšího jsem nenašel inspiraci, ale stejně to sem hodím :)

01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Yanari

Uf - celkem psycho obrázek :D

a nemyslel jsem to tak, že tu máme nějakou soutěž.. prostě jsem se chtěl jen pochlubit ;)
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Quote from: Yanari on February 15, 2010, 02:53:00 PM
/congratulate (pro "gratulace" ještě slovíčko nemáme, že?)
Proč to říkáš? Protože Vítej ma Tawtakuk mezi sute? :)
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

To bude až u Omatikaya ;)
Zene fko nivume nìtxan.

Yanari

Tsteu, já si nemůžu pomoct, ale já v naprosté většině toho, co píšeš vidím sebe samotného na základce... Na střední už je klid, protože tady jsou celkem normální lidi, ale ta základka byla peklo.
Předpokládám, že ses je pokoušel ignorovat což nepomohlo...

Tady vidím jen jednu možnost, a sice někde si na něj počkat, a zrubat ho do bezvědomí. Tímhle tě v žádném případě nechci k ničemu navádět, ale tohle je normální regulérní šikana, a pokud s tím není nikdo schopen nic dělat, nic jiného fakt nezbývá. Mě osobně se tohle stalo jen jednou - prostě se mi zatmělo před očima, a v příští chvíli týpek ležel na zemi a já na něm.

...
Zene fko nivume nìtxan.