Offtopic

Started by guest2190, January 20, 2010, 10:31:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Danecki

Nevím, na jaký příspěvek reaguješ Yanari (smazán?), ale víceméně s tebou do jisté míry souhlasím, nicméně nejsem obeznámen s celou situací. Ignorace je často dobrý způsob, jak se zbavit šikany, ale rozbít někomu tlamu, chce hodně odvahy a hlavně jistotu, že se to tím jen nezhorší. Musel bych ten příběh slyšet celý, abych dokázal nějak poradit, ale pokud ignorace nepomáhá, tak v téhle chvíli vidím tsam jako nejlepší východisko.

Yanari

Sakra Tsteu, proč to mažeš?

A Danecki má pravdu v tom, že musíš vědět, že si to tím jen nezhoršíš.
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Aha, nenapadlo mě, že by na to někdo reagoval, tak jsem to smazal.

Nevnímání opravdu nepomáhá, pořád je to jako idioty baví, protože ví, že mě to štve. Na střední naopak ubylo holek, které byli jakš takš mírumilovnější než kluci, naopak přibylo hoperů, diskantů + ještě neonacista, já ve třídě jediný zastánce metalu, to všechno dohromady je opradu výborná kombinace, pro nasr*ní doporučuju. Jednou ve mě fakt rupne a jednoho ze dvou existencí snad zpacifikuju tak, že na to sakra dlouho nezapomene. Rodiče řeší přestup, ale já bych tu zůstal, ať si to vyřeším sám. Když říkáte Tsam, tak musím říct jedině Oe mllte, čekal jsem, jestli je to přestane bavit, ale nevidentně ne. Zhoršit to asi ani nejde, zbytek by snad zalezl, když by viděli, že si nedělám srandu, že jsem tsamsìyu, který něco dokáže. Odvahu na to nemám a to je zásadní problém. K čemu mi byli 3 roky bojového umění, když jsem za asi další 4 roky nenašel odvahu na to, se na někom vybít? Nácek má pořád s sebou plynovku a teleskop, o důvod míň, proč si jako cíl vybrat jeho. Ono se to časem snad nějak vyvine, snad v můj prospěch, když ne, tak se mi hodí nějaký cvičný terč na vyzkoušení taronyu neschopností.
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

O důvod víc, udělat další sraz, protože tohle se přes fórum řeší celkem špatně a hlavně není nic lepšího, než si o tom s někým doopravdy promluvit. 3 roky bojového umění je věc, která se v téhle situaci hodí (jaké umění?). Přestup je v tomhle případě také dobrou alternativou, protože i když šikana ustane tím, že dáš někomu nakládačku, tak tě ti ayskxawng asi mezi sebe jen tak nepřijmou. Pak je tu možnost, zkusit si spolužáky nějak získat (podle toho, na čem jim záleží), ale opět by to chtělo, aby byla situace vysvětlena dopodrobna. Další (ta nejhorší) možnost, je udělat něco, za co by tě mezi sebe přijali, ale mám na mysli něco nedobrého (tuto možnost opravdu nedoporučuji, ale je zde jistá šance, že ostatní v tobě uvidí podobné "monstrum", jako jsou oni a když už nic jiného, tak alespoň šikana ustane. Ještě nějakej ten měsíc počkej a když se situace nezlepší, či dokonce zhorší, tak vyzkoušej nějaké to řešení. Kdyby nic nepomohlo; kdo uteče, vyhraje.

Tsteututan

Ne aby vás napadlo kvůli mně dělat sraz (nebo jo, aspoň se sejdem :D ). Chtěl jsem to probrat s rodiči, ale začali to hrozně řešit, že jsem to neřekl už dřív apod. Nestojím o přízeň ani pozornost nějakých delikventů (že prý jsme dospělí, to tak), jen ať mi dají pokoj, to mi bude bohatě stačit. Chodil jsem na taekwon-do, ale podle mě to bylo k ničemu, rodiče tvrdí, že se mi to jednou bude hodit a že se to nezapomíná. Když to do konce školního roku nepřestane, tak jdu jinam, vezmu s sebou snad ještě jednoho člověka ze třídy (čímž hoodně klesne třídní průměr) a bude pokoj. Časem se to všechno snad nějak vybarví, jestli dobře, nebo špatně, záleží na mojí trpělivosti a jejich reakci (jestli se k něčemu dokopu)...
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


xsoft

Ja bych se k tomuhle vyjadril az na sraze, ono text se da pochopit i jinak a osobne se preda trochu vic informaci.
(btw, imho s timhle mame zkusenosti vsichni .. vice ci mene)

---

Z trochu jineho soudku. Nektere veci, kdyz je ctete s casovym odstupem, zneji proste jinak:
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Elrann

Nechci tě nějak ovlivňovat, ale jediné co bych neudělal (čimž chci říct, že nevím jaká atmosféra panuje u Vás na škole) by byl přestup jinam.
Proč se zbytečně znovu stresovat z jiného prostředí, lidí a všeho okolo? A co kdyby to tam bylo stejné, navíc nového člověka kolektiv příjmá vždy hůř.

Pro začátek bych si zkusil najít někoho, který má podobné zájmy jako já, nebo si s ním prostě rozumím.
Ale jak říkám, je to jen můj názor a nevím jaká panuje atmosféra u Vás na škole.

Danecki

Quote from: Elrann on February 16, 2010, 12:27:50 PM
Pro začátek bych si zkusil najít někoho, který má podobné zájmy jako já, nebo si s ním prostě rozumím.

Ano, to je velice dobrý základ.

Tsteututan

Takový člověk je tam jen jeden a dostává to sežrat úplně stejně jako já. Přestup bude až úplně nejkrizovější řešení, rodiče by mě hned dávali jinam, ale na ukončení studia je potřeba můj podpis, takže...
Vyjádřit se o tom až an srazu, no, jestli ten sraz nebude za půl roku... :)
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Tsteututan

Co takhle udělat pseudo sraz? :D Naposledy jsem Avatara viděl na srazu, šel bych snad teď někdy na verzi s dabingem  :-\  do multikina Ládví. Studenti to mají za 145,- a kino je asi 150m od metra C, zastávka Ládví. Vzal bych s sebou možná ještě pár dalších lidí. Rezervace by potřeba nebyla, před měsícem bylo kolem nás volno, oblečení jsme mohli mít všude kolem sebe :) Šel bych možná v neděli, protože v sobotu bohužel nemám čas :( Zítra budou mít nový program, tak pro něj skočím a pokud by byl zájem, tak bych sem dal info o časech :)
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

Huh, popáté už Avatara vidět nemusím, ale kdyby to jinak nešlo, tak se podvolím :)

Yanari

Zene fko nivume nìtxan.

Tawtakuk

Tak jestli ty kvůli tomu pojedeš do Prahy, tak si to ujít nenechám ;D
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Danecki

No to zní lákavě, to bych si určo náladu udělal :D

Yanari

Zase do Prahy? To by s námi ale nemohl Hemmond...
Zene fko nivume nìtxan.

Danecki

No já se nikam dál asi moc nedostanu :(

Tawtakuk

#336
Jsou lidi, co se nedostanou z Prahy, jsou lidi, co se nedostanou z Brna. Nepotřebuju Áčko z matematické logiky, abych dokázal, že klauzule "sejdeme se všichni" je nesplnitelná... :(

Edit (OT v OT): Už to se mnou začíná bejt vážný. Dneska na hodině španělštiny jsem si za živýho boha nemohl vzpomenout, jak se řekne "přijít". Samozřejmě, že za'u mě napadlo hned a kdyby to někdo nevykřikl, asi bych se toho "venir"nedohrabal... :D
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Yanari

A jsou lidi, kteří se z určitých důvodů nedostanou dále než do Ostravy, pokud nevyvinou nadlidské úsilí spojené s dlouhými hodinami domácích prací ve formě úplatku :D

Quote from: Tawtakuk on February 18, 2010, 03:19:20 AM
Edit (OT v OT): Už to se mnou začíná bejt vážný. Dneska na hodině španělštiny jsem si za živýho boha nemohl vzpomenout, jak se řekne "přijít". Samozřejmě, že za'u mě napadlo hned a kdyby to někdo nevykřikl, asi bych se toho "venir"nedohrabal... :D

;D

Dnes jsme se v hodině hrdelní choroby (NEJ) učili nadávky. slovíčko "durchvögeln" mi vyrazilo dech  ;D
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

#338
Chápu, že se nikdy nesejdem všichni :( Chápu i Tawtakukův stav :D

Jinak promítají od 17:00 a pak od 20:10...

EDIT: 3D je formou červená/modrá, ale přímě jsem od Imaxu nepoznal rozdíl (dobře, Imax má větší plátno a tady mají silnější subwoofery  8) ), tak jsem buď slepej, nebo nevím :D

EDIT2: Dneska mě z postele vytáhnul track "I See You", když ho dávali v TV, musel jsem tam doběhnout a přesvědčit se, že ho opravdu dávají a ono fakt jo :D Potěšili mě :)

EDIT3 (kolik jich ještě bude...): Bordel na stole FTW :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

Ano, bordel FTW, ale to podsvícení je celkem hezký :)