Offtopic

Started by guest2190, January 20, 2010, 10:31:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tsteututan

http://www.facebook.com/pages/Bude-myt-TRABANT-vic-fanousku-nez-AVATAR/347413682884?ref=nf

Co myslíte? Bude ten trabant mýt víc fanoušků, než Avatar? Podle mě ne, protože film ani auto asi mýt neumí ;D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Alìma Tanhì

Quote from: Tsteututan on March 17, 2010, 04:38:04 PM
http://www.facebook.com/pages/Bude-myt-TRABANT-vic-fanousku-nez-AVATAR/347413682884?ref=nf

Co myslíte? Bude ten trabant mýt víc fanoušků, než Avatar? Podle mě ne, protože film ani auto asi mýt neumí ;D
Ňygdy! :D Nemaj ani 150 fanoušků, to je bez šance :D
Ngaru irayo seiyi ayoe, tonìri tìreyä,
Ngaru irayo seiyi ayoe, srrìri tìreyä...
Ma Eywa,
Ma Eywa.

Tsteututan

Quote from: Alìm Tanhì on March 17, 2010, 04:48:03 PM
Quote from: Tsteututan on March 17, 2010, 04:38:04 PM
http://www.facebook.com/pages/Bude-myt-TRABANT-vic-fanousku-nez-AVATAR/347413682884?ref=nf

Co myslíte? Bude ten trabant mýt víc fanoušků, než Avatar? Podle mě ne, protože film ani auto asi mýt neumí ;D
Ňygdy! :D Nemaj ani 150 fanoušků, to je bez šance :D
Zrovna teď mají přesně 150, pozor na ně :D Jé, co jim tam jít spamovat nìNa'vi? ;)
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Alìma Tanhì

Quote from: Tsteututan on March 17, 2010, 04:53:05 PM
Zrovna teď mají přesně 150, pozor na ně :D Jé, co jim tam jít spamovat nìNa'vi? ;)
Okej, zejtra jim tam něco hezkýho napíšu :D
Btw, jdi spamovat do slovního fotbalu, je tam další moje dílo ;)
Ngaru irayo seiyi ayoe, tonìri tìreyä,
Ngaru irayo seiyi ayoe, srrìri tìreyä...
Ma Eywa,
Ma Eywa.

Tawtakuk

#484
Jestli si myslíte, že tomu pomůžete, tak klidně ;D Ještě bych upozornil, že jestli ten Trabant ty fanoušky opravdu umyje (dle názvu skupiny se na to chystá), tak sním pečeného chrousta :P

Jo a nazapomínejte, že pro Trabanta máme mì lì'fya leNa'vi slovo! Sngeltseng = hromada šrotu ;D

EDIT: Ninja'd! A dvakrát! Tady i ve slovním fotbalu... A teď co se bude odkopávat?
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Tsteututan

Quote from: Alìm Tanhì on March 17, 2010, 04:55:05 PM
Btw, jdi spamovat do slovního fotbalu, je tam další moje dílo ;)
To tvoje dílo jsem nepochopil... :D Jsi tu z nás snad nejkratší dobu a udělal jsi větu delší, než moje všechny věty dohromady :D :D

A já spamuju všude a nemůžu se toho zbavit :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Alìma Tanhì

Quote from: Tawtakuk on March 17, 2010, 04:58:08 PM
EDIT: Ninja'd! A dvakrát! Tady i ve slovním fotbalu... A teď co se bude odkopávat?
Jednoduše, ty jsi dal oeyk, já dal olo', takže další bude muset mít ve větě dvě slova - jedno na k a druhý na ' :)

Quote from: Tseututan
To tvoje dílo jsem nepochopil...  Jsi tu z nás snad nejkratší dobu a udělal jsi větu delší, než moje všechny věty dohromady 
Já jsem strašnej pisálek ... ve všem :D Esej z AJ na 250 slov jsem napsal na 450 a ještě se mi to zdálo krátký ... a tak to je se vším :D
Ono taky na větě, kde jsou 3-4 (5) slov se toho moc nenaučím, resp. se tam nedá skoro nic zkazit, tak proto :)
Ngaru irayo seiyi ayoe, tonìri tìreyä,
Ngaru irayo seiyi ayoe, srrìri tìreyä...
Ma Eywa,
Ma Eywa.

Tsteututan

Quote from: Alìm Tanhì on March 18, 2010, 01:14:59 AM
resp. se tam nedá skoro nic zkazit, tak proto :)
A to by ses divil :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


hemmond

old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Alìma Tanhì

Však proto jsem tam psal to "skoro" ;) Ne, jde mi o to, že na těch delších větách se člověk prostě naučí víc ... víc chyb, víc přemejšlení, větší náročnost ...
Ngaru irayo seiyi ayoe, tonìri tìreyä,
Ngaru irayo seiyi ayoe, srrìri tìreyä...
Ma Eywa,
Ma Eywa.

Tsteututan

#490
Quote from: Alìm Tanhì on March 18, 2010, 11:48:06 AM
Však proto jsem tam psal to "skoro" ;) Ne, jde mi o to, že na těch delších větách se člověk prostě naučí víc ... víc chyb, víc přemejšlení, větší náročnost ...
No jo, ale pak si z opravy musíš vzít ponaučení a hlavně si ho zapamatovat, což mě dělá problémy. Tawtakuk mi osobně říkal, že fìtseng(e) znamená tady a pamatuju si to doteď, což se nedá říct o dost věcech, co jen vidím na monitoru. Dost mě to štve, protože třeba fyziku a chemii si vypisujeme sami z učebnice, ale pak si z toho nic nepamatuju. Češtinu nám říká učitelka, ale na tom, mimo gramatiky (na které si teď musím vylepšit známky), není nic k pochopení, takže si to taky nepamatuju. :(


EDIT: Tohle mě dostalo ;D Na příspěvky z blogísků je tu online překladač VYPATLÁTOR XD
A naopak DEVYPATLÁTOR
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Alìma Tanhì

Quote from: Tsteututan
No jo, ale pak si z opravy musíš vzít ponaučení a hlavně si ho zapamatovat, což mě dělá problémy. Tawtakuk mi osobně říkal, že fìtseng(e) znamená tady a pamatuju si to doteď, což se nedá říct o dost věcech, co jen vidím na monitoru. Dost mě to štve, protože třeba fyziku a chemii si vypisujeme sami z učebnice, ale pak si z toho nic nepamatuju. Češtinu nám říká učitelka, ale na tom, mimo gramatiky (na které si teď musím vylepšit známky), není nic k pochopení, takže si to taky nepamatuju. :(
Tak to je jasný, proto se ty opravy dělaj, aby si z nich vzal člověk ponaučení a nenaučil se něco blbě :)
Jinak mám taky problém zapamatovat si něco, do čeho jen koukám na monitoru, takže jsem si pro lìfya leNa'vi založil sešit jako ve škole a tam si všechno píšu ... a docela to pomáhá ;)

Quote from: Tsteututan
EDIT: Tohle mě dostalo ;D Na příspěvky z blogísků je tu online překladač VYPATLÁTOR XD
A naopak DEVYPATLÁTOR
Jojo, starej dobrej vypatlátor :D
WyPaTlAaAtOr yE UpE NeYwIiIc nEyLePsHiIi!!! ^_^ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
Ngaru irayo seiyi ayoe, tonìri tìreyä,
Ngaru irayo seiyi ayoe, srrìri tìreyä...
Ma Eywa,
Ma Eywa.

Tsteututan

Když se spojí Avatar a District 9...
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

#493
Quote from: Tsteututan on April 02, 2010, 01:34:51 AM
Když se spojí Avatar a District 9...

Hodně dobrý :))

EDIT: Mimochodem, mám pro vás hodně zajímavou věc. http://www.levely.cz/?friendrecuid=4702 Je to stránka, kde se zadarmo zaregistrujete a dostanete celkem asi 30 losů. V každém můžete vyhrát 100-10.000Kč. Vaše šance na výhru se zvyšuje, když doporučíte další hráče a za každého doporučeného vám přibude 10 losů. V případě nouze se dá přes SMS dokoupit 10 losů za 10Kč. Můžete se podívat i na Facebook, že to není podvod ani nic podobnýho. Zatím jsem vyhrál 2.000 a nový repráčky už jsou na cestě :)) Je fajn, že tu je něco co doopravdy funguje, takže pokud máte zájem, tak hodně štěstí :) Nick tam mám stejný jako tady :) Hodně štěstí ma eylan.

Tawtakuk

Pyramidová hra? Irayo slä KEHE.

Ovšem zpět k (off)topiku - právě jsem objevil tohle, autorem je Nyx:



Nějak se nemůžu rozhodnout, jestli je to epic win, nebo by si to spíš zasloužilo facepalm... ;D
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Yanari

No, "What's up, skxawng" je win, ale queue požírající mrkev je na facepalm :)
Zene fko nivume nìtxan.

Alìma Tanhì

Na mě to celkově působí epicky :D:D
Ngaru irayo seiyi ayoe, tonìri tìreyä,
Ngaru irayo seiyi ayoe, srrìri tìreyä...
Ma Eywa,
Ma Eywa.

Yanari

#497
Nevím, jestli to znáte... o něco takového se musím podělit!

http://img406.imageshack.us/i/heslo.jpg/
Zene fko nivume nìtxan.

hemmond

jo jo. :) hustodémonsky krutopřísné je fajn. :)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Tsteututan

Napadl mě další facepalm :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.