Offtopic

Started by guest2190, January 20, 2010, 10:31:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zrina Niawve

Quote from: hemmond on December 05, 2012, 03:23:50 PM
Quote from: Zrina Niawve on November 28, 2012, 03:09:07 AM
Quote from: Tanri on November 27, 2012, 02:38:28 PM
Tìngayä 'it lu tsaylì'ur ;)

To s tím nantangä exkrementem nemyslí snad nikdo nijak než jako vtip, doufám ;D
Irayo za výpomoc s překladem  :)

Ale musím říct, že to není vtip. Dokonce už je to i nějakým sponzorem. Jsem zvědavá, kam takhle jednou dojdem.
To by chtělo mít Ikrana a rychle tsw<ol>ayon pryč. 8) Třeba někam do Indonésie. ;D

Možná se tím někdo jen snaží děti už od útlého věku učit tomu, že mají po svých pejscích uklízet. :D

Jo, to asi bude mít něco do sebe, ale nic to nemění, že to tu jde do háje  :(
No, měla bych změnit trochu postoj k optimismu. Třeba jako že se pracuje na AVTR 2 i 3. To se sice ví už dlouho, ale vždy, když se to někde objeví, tak mě to potěší. ;D
Kíyevame!!! 8) And sorry for my English

silpey

Quote from: Zrina Niawve on November 28, 2012, 03:09:07 AM
Quote from: Tanri on November 27, 2012, 02:38:28 PM
Tìngayä 'it lu tsaylì'ur ;)

To s tím nantangä exkrementem nemyslí snad nikdo nijak než jako vtip, doufám ;D
Irayo za výpomoc s překladem  :)

Ale musím říct, že to není vtip. Dokonce už je to i nějakým sponzorem. Jsem zvědavá, kam takhle jednou dojdem.
To by chtělo mít Ikrana a rychle tsw<ol>ayon pryč. 8) Třeba někam do Indonésie. ;D

Já nevím, ale Indonesie mi připadá málo svobodná.
Hope: The last weapon against all evils, unleashed by Pandora from the box.

Blue Elf

Pokud chcete někdo originální kalendář na příští rok, náš německý kolega Títstewan vyrobil několik verzí a dokonce i v češtině, koukněte do jeho galerie.
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


hemmond

A já nám jdu po dlouhé době vyhrabat něco z archivů. Nenašel jsem zajímavější místo, kam to nacpat, tak to máte tu. :) Pandora a 'Rrta se od sebe zas tolik neliší. :D https://www.novinky.cz/veda-skoly/412734-stromy-v-lese-si-pomahaji.html
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Toliman

Kaltxì ma hemmond  :)

Vyadá to velmi zajímavě  :)

Blue Elf

Quote from: hemmond on August 25, 2016, 03:41:49 PM
A já nám jdu po dlouhé době vyhrabat něco z archivů. Nenašel jsem zajímavější místo, kam to nacpat, tak to máte tu. :) Pandora a 'Rrta se od sebe zas tolik neliší. :D https://www.novinky.cz/veda-skoly/412734-stromy-v-lese-si-pomahaji.html
Skutečně velmi zajímavé, mám dojem, že jsem na něco podobného už kdesi narazil. Škoda, že se lidi snaží všechno vysekat a vybetonovat. Když vidím výsledky různých úprav a rekonstrukcí, tak mě jímá hrůza...
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Toliman

Quote from: Blue Elf on September 02, 2016, 01:29:08 PM
Škoda, že se lidi snaží všechno vysekat a vybetonovat. Když vidím výsledky různých úprav a rekonstrukcí, tak mě jímá hrůza...
Svatá pravda ...  :(

Hahaw[hhvhhvcz]

Je to teorie velmi zajímavá, ale upřímě se mi ji z mích zkušeností nepovedlo nijak portvrdit ani náznakem. :(

Nicméně me spíš více zaujmuli komentáře, tedy než je vypnuli, protože tam bylo spousta narážek na Avatar ,a že se daná větkyně na něj moc dívala ,či že si vzala moc drog. ;D
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on September 02, 2016, 06:37:50 PM
Je to teorie velmi zajímavá, ale upřímě se mi ji z mích zkušeností nepovedlo nijak portvrdit ani náznakem. :(
To mě taky ne, ale teorie to je opravdu zajímavá.

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on September 02, 2016, 06:37:50 PM
Nicméně me spíš více zaujmuli komentáře, tedy než je vypnuli, protože tam bylo spousta narážek na Avatar ,a že se daná větkyně na něj moc dívala ,či že si vzala moc drog. ;D
To se vcelku dalo čekat  ;D

Toliman

Jak vědci z NASA astrologům přeorali zvěrokruh ...  ;D

https://www.novinky.cz/veda-skoly/415319-nasa-zmenila-znameni-zverokruhu-panikari-lide-vedci-jen-prepocitali-ekliptiku.html

Quote... minulý týden se však na serveru Yahoo News objevila zpráva o tom, že Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) ,,rozhodl" o změně znamení zvěrokruhu. U mnohých lidí vypuklo doslova šílenství, že jim přestanou sedět horoskopy.
;D ;D ;D