Pozadi

Started by xsoft, January 19, 2010, 02:50:55 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Elrann

Kušuj, já nemyslím damage per second, ale dům s pečovatelskou službou :D

Tsteututan

Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

#42
Sorry, ale tohle jsem si nemohl odpustit, zvláště po přečtení malé historky na našem Twinstaru :)


Pokud nerozumíte wowu, nečtěte :)

Quoteraz na aliancnom worlde sa riesilo nieco a comfor(tusim mag od SA) do toho napisal ze ma 2150 dps, chytil sa toho dragon cely radostou bez seba a zacal vsade propagovat ze ma comfor 2150 dps a tak z toho vznikla legenda, ze tam kde ini zlyhavaju, comfor nezlyha a bude mat 2150 dps, tam kde ostatni magovia maju na supremusovi len 1200 dps, comfor si s tym hlavu nelame a bude mat stoj co stoj aj na supremovi 2150 dps, tam kde vsetci skapinaju na hand of death, jediny comfor prezije v kocke(kostce pre ČR :-\), a pokracuje stale dokym je combat, aby po konci combatu mu ostalo v dmg metri 2150 dps

comfor je legenda, comfor neumiera, comfor zije, comfor ma jednoducho 2150 dps

pocul som aj inu legendu na ali worlde ze ked comfor cerstvo doexpil, bol cely zeleny a tak zufalo hladal nejaky ten prvy epic, tak si kupil v aukcii nice daggerku s este krajsim nazvom Dirge, a siel s tym potom do Shadow Labyrinth HEROIC a rozj ebal sam murmura s 2150 dps, bol s nim vtedy len dragon a ho healoval, lebo to bolo este velmi davno a dragon bol medzi prvymi alikmi co dal 70 lvl, tak preto boli s comforom na murmura len 2
a odvtedy sa tento krasny pribeh prenasa z generacie na generaciu, z otca na syna a z matky na dceru a kazdy mlady a neskuseny mag ktory cerstvo doexpi 70 lvl, najprv ide do aukcie kupit Dirge a potom sup ho do SL HEROIC podstupit Comfor 2150 dps Challenge a ked adept na dobreho maga rozj ebe sam s jednym healom murmura s 2150 dps, vtedy ho hned zoberu do guildy Sanguineus Adamas pod comforov patronat, tych menej uspesnych, ale o to vecsich skillerov zoberu do guildy TWoS a tych ktori v skuske neobstoja a zahynu, zoberu zase niekam inam :PPPPPPPPPPPPPPPPPPP

ale tych pribehov o comforovi a Dirge je velmi mnoho. Vela sa toho na worlde nahovori a ja to vsetko nedokazem zaregistrovat, ale jeden clovek to vie. Hovori sa jej Prorokyna Aniela. Ona pozna kazdu nadavku na worlde, kazde zbytocne slovo co sa povie vie o nom. A ona aj velmi dobre vie velmi vela pribehov o mocnom comforovi a jeho zbrojnosovi dragonovi. Prorokyna Aniela vie dokonca aj kto ukoval mocnu dyku Dirge, s ktorou comfor porazil zloducha murmura a Prorokyna Aniela tiez vie, kde ju comfor zakopal ked ju vymenil za tempest z archimonda.
Jedneho dna sa rozbehla diskusia o tejto mocnej dyke Dirge na worlde a ludia sa tomu zacali posmievat, ze legenda o zakopanej dyke je bullsh it, ze nikdy neexistovala a Prorokyna Aniela uz uz chcela zacat davat bany za ruhanie, ked znicoho nic sa situacia na worlde upokojila. Pravdepodobne za tym bol duch mocneho comfora o ktorom sa traduje, ze stale niekde pobehuva po worlde a pomaha mladym magom. Ked sa chces dozvediet viac, tak sa spytaj Prorokyne Aniely, ona najlepsie pozna situaciu na aliancnom worlde. Vseobecne plati, ze na privolanie Prorokyne Aniely staci pouzit na worlde akukolvek nadavku a ona sa hned zjavi a ta velmi rada odmeni. Ale velmi dobre si vaz slova, pretoze staci jedno chybne slovo a ani nevies ako a sa ocitnes na bananovych ostrovoch, daleko od comfora a daleko od ostatnych a este dalej od legendarnej dyky Dirge :-(.

Mohol by som pokracovat, ale ja uz som velmi stary a pamet mi uz nesluzi velmi dobre, lebo tieto pribehy sa odohrali uz velmi velmi davno, ale tieto dva pribehy si pametam velmi dobre a kazdemu mlademu magovi u aliancie, este ked je v plienkach na lvl 1 mu o tom rozpravaju a kazdy z nich chce byt ako mocny comfor, kazdy z nich chce nosit mocnu dyku Dirge, nezalezi na tom ze nema ziaden spell power, lebo o tom je ten challenge, je to o odvahe, viere, odhodlanosti a sile vole, ktora dokaze znicit aj mocneho murmura. A Comfor to dokazal a tak vstupil do siene slavy ako nehynuca legenda.

freakin' EPIC!!!11!
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Wowu tak nějak rozumím, ale slovenštině ne, nebo to prostě nechápu  :-\
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

Quotedům s pečovatelskou službou

Moc pěkný :-) v tomhle případě bude mít DPS (dům s peč. sl.) spíše HPS (heal per sec.) :D

Jinak na Bluray nepotřebuješ mít 120Hz televizi, ten rozdíl už opradu nepoznáš.

Yanari

Quote from: Tsteututan on January 30, 2010, 03:01:07 PM
Wowu tak nějak rozumím, ale slovenštině ne, nebo to prostě nechápu  :-\

V zásadě jde o to, že jistý Comfor (mage), který byl taková lama, že si koupil rogunovskou daggeru, napsal na world, že má 2150 DPS. Načež mu to ostatní dali sežrat :)
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Na Altronu pobíhá pár rogue s tímhle... Výsměch následuje :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

Zene fko nivume nìtxan.

guest2190

Nechcete si na WoW založit vlastní topic? vkládáte to úplně všude : Pozadí, Slovník, Offtopic - hudba, Příběh na 3 a kdoví kde ještě :-D

Elrann

Danecki: Na Blue_Ray není třeba 120Hz TV, ale na 3D ano. Tedy pokud se nepletu.

Danecki

Potřeba není, ale aby to vypadalo k světu, tak asi bude potřeba, ale zase chtělo by to nějaký 200p domácí kino, aby to byl ten správnej zážitek :D

Elrann

Prostě a jednoduše je lepší si zajít do kina :D

Danecki