Moderátor

Started by Yanari, January 31, 2010, 06:00:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Yanari

Myslím si, že už se naše česká sekce rozrostla do té míry, že by neškodilo si z našeho středu vybrat jednoho z nás, který by tady tomu dal určitý řád. Přece jen, posty o lucidním snění v threadu o hudbě, posty o wowu všude (to že za to můžu já už je jiná věc :D) - je v tom chaos.

Chci tedy všechny z vás poprosit, abyste napsali do tohoto threadu post s tím, zda se chcete ujmout této fukce, a proč si myslíte, že se na ni hodíte zrovna vy.

Později, až tady bude dost těcto postů, vytvořím anketu, ve které budete moct hlasovat pro osobu, kterou byste chtěli vidět jako moderátora.


Začnu tedy já:

O tuto funkci bych zájem měl. Na české sekci jsem už od jejího začátku, na fóru jako takovém už jsem slídil dlouho předtím, než jsem se vůbec zaregistroval, tudíž se tu už celkem slušně vyznám - a jsem ochoten do něj dát více času a přispět k jeho kvalitě. Navíc jsem tady téměř nepřetržitě. Z mých postů už jste si mohli udělat představu o tom, co jsem zač, a co byste ode mě mohli jako od moderátora očekávat.
Zene fko nivume nìtxan.

guest2190

Offtopic : Skvělý topic, snad jen nebudeš sám :-P, bylo by dobré tady udělat trochu pořádek, připíchnout pár threatů navrch ať se neztratí v našem spamu, a byly by aktualizovány jako Gramatika a Slovník, kde by byly posty jen o tom tématu a o ničem jiném.

Druhá věc co jsem chtěl říct, kdo by tě tím moderátorem udělal? myslíš, že jen tak správce fóra udělá někoho moderátorem?

Yanari

Kdybych byl sám... tak tady zavedu krutovládu Yanariho I. !!! :D

Ne, teď vážně: přesně proto chci, abychom tady měli nějakého moda, protože v tom je fakt bordel. Je mi jedno jestli to budu já, Tawtakuk, ty nebo kdokoli jiný - jen ať to je přehlednější.

Moderátora předpokládám jmenuje Seabass, a myslím, že může omezit pravomoce jen na jednu sekci - ale nejsem si tím jist.
Zene fko nivume nìtxan.

Tsteututan

Já mod být nechci, už jen proto, že tu sám dělám jen bordel... :D

Byl bych pro tebe, Yanari, když chceš, nebo pro Tawtakuka. Přecijen tu z nás umí Na'vit nejlíp :D
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Danecki

Ano, určitě by to bylo dobré, aby někdo promazával offtopic a celkově "spravoval" českou sekci. Není od věci, aby moderátoři byli dva (popřípadě víc, ale to až náš počet bude o něco větší) , pro případ nemoci, dovolené, nefunkčnosti PC či jiných důvodů, které by znemožňovali spravování fóra.

QuoteByl bych pro tebe, Yanari, když chceš, nebo pro Tawtakuka. Přecijen tu z nás umí Na'vit nejlíp Cheesy
)

V téhle funkci nejde o to, kdo umí Na'vi nejlépe, spíše jde o to, kde je schopný se o fórum starat :) Nicméně asi souhlasím. Tawtakuk či Yanari. Já bych se toho taky klidně ujmul, ale myslím si, že by se situace moc nezlepšila :)

Elrann

Taktéž jsem pro Yanariho, nebo Tawtakuka.

hemmond

já bych spíš navrhoval Twttakuk A Yanari. ;D
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

guest2190

No Yanari chce být moderátor :-) , ale všichni tady hlásáte Tawtakuka a nikdo neví jestli to chce dělat :-P . Ale byl bych taky pro tyto dva :-)

Danecki

Quote from: Theruyen on January 31, 2010, 07:00:46 AM
No Yanari chce být moderátor :-) , ale všichni tady hlásáte Tawtakuka a nikdo neví jestli to chce dělat :-P . Ale byl bych taky pro tyto dva :-)

Já bych je dal klidně oba, ať to je diktatura jak má bejt :D

Tawtakuk

Pardon že přispívám tak pozdě, zdržel jsem se synchronizací slovníku. Jsem pro to, aby moderátoři byli aspoň dva a zájem bych měl.

Osobní názor: Logická volba by byl Yanari a já, protože jsme - přece jen - českou sekci tak nějak založili :)

Udělit práva na 1 sekci rozhodně jde, stačí se podívat. A ještě technická - až bude odvoleno, kdo napíše Seabassovi?
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Yanari

Dobrá otázka, já bych ale řekl, že tebe už zná, tak k tobě bude vstřícnější :) Ale pokud chceš, napíšu mu já.
Zene fko nivume nìtxan.

hemmond

a nebo zde založíme ENG vlákno kde každý napíše Voting for... :-D
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

xsoft

Hi, na foru jsem taky od zalozani. Zkusenosti s moderovanim mam uz pres 7 let, nicmene sem se nehlasim. Myslim si, ze by moderatorem mel byt nekdo, kdo leze rozumi na'vijstine (coz muj pripad nebude) - konkretne psane syntaxi.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Tawtakuk

#13
Tak jsem to nevydržel a to anglické vlákno pro hlasování jsem založil. Prosím všechny o účast ve volbách  :)

Edit: volby skončeny, díky za účast a za podporu, hotovo. Zamykám.
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000