International / Multilingual > Polski (Polish)

Czy ktoś tu żyje i ma się ochotę uczyć Na'vi?

<< < (5/5)

muppet90:
Jak to "usunąć"? Przecież to od ciebie dostałam te materiały, myślałam, że są dobre, zwłaszcza, że wciąż je można pobrać z naszego forum. Angielski jako tako łapię, ale nic teraz nie jest aktualne? W takim razie jeśli chcę zacząć od zera, to od czego zacząć?

Eltusiyu:
To właśnie mówię: usunąć. 3 lata te materiały nie były aktualizowane i nie będą. Obecnie nie ma polskich materiałów i takowych nie będzie stąd mówiłem o j. angielskim. Na'vi to język, którego się uczy z angielskich materiałów, lekcji oraz użyjesz go do rozmowy z innymi osobami anglojęzycznymi. Bez niego nie widzę sensu zaczynania Na'vi, bo sam z siebie to już bardzo trudny język. Bez podstaw jakim jest znajomość angielskiego będziesz mieć baaaardzo pod górę :(

Jeśli chcesz zacząć od angielskich to mogę Ci jutro coś podeślę na start.

muppet90:
Jasne, bardzo chętnie przeczytam.

rodrygo:
Po polsku mamy Na‟vi in a Nutshell, Przekład Tängal  :)

może nie jest idealne  , ale zawsze coś

Eltusiyu:
Na'vi in a nutshell nie nadaję się do nauki. To angielskie jest przestarzałym dokumentem. Chłopaki piszą nowy aktualny podręcznik i pomagam go współtworzyc :)

Nutshell PL to i ja mam, oraz mam na dysku kopię wszystkich polskich dokumentów jakie tu utworzono + lekcje autostwa Thorinbura, Myttraha i mojego z avatar.net.pl, gdzie jestem adminem. Jednak nie nadają się do niczego :)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version