Czy ktoś tu żyje i ma się ochotę uczyć Na'vi?

Started by Eltusiyu, August 18, 2014, 02:33:42 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

muppet90

Jak to "usunąć"? Przecież to od ciebie dostałam te materiały, myślałam, że są dobre, zwłaszcza, że wciąż je można pobrać z naszego forum. Angielski jako tako łapię, ale nic teraz nie jest aktualne? W takim razie jeśli chcę zacząć od zera, to od czego zacząć?

Eltusiyu

#21
To właśnie mówię: usunąć. 3 lata te materiały nie były aktualizowane i nie będą. Obecnie nie ma polskich materiałów i takowych nie będzie stąd mówiłem o j. angielskim. Na'vi to język, którego się uczy z angielskich materiałów, lekcji oraz użyjesz go do rozmowy z innymi osobami anglojęzycznymi. Bez niego nie widzę sensu zaczynania Na'vi, bo sam z siebie to już bardzo trudny język. Bez podstaw jakim jest znajomość angielskiego będziesz mieć baaaardzo pod górę :(

Jeśli chcesz zacząć od angielskich to mogę Ci jutro coś podeślę na start.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

muppet90


rodrygo

Po polsku mamy Na‟vi in a Nutshell, Przekład Tängal  :)

może nie jest idealne  , ale zawsze coś

Eltusiyu

Na'vi in a nutshell nie nadaję się do nauki. To angielskie jest przestarzałym dokumentem. Chłopaki piszą nowy aktualny podręcznik i pomagam go współtworzyc :)

Nutshell PL to i ja mam, oraz mam na dysku kopię wszystkich polskich dokumentów jakie tu utworzono + lekcje autostwa Thorinbura, Myttraha i mojego z avatar.net.pl, gdzie jestem adminem. Jednak nie nadają się do niczego :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus