International / Multilingual > Polski (Polish)

gry, gadżety, aplikacje itp.

(1/6) > >>

nataliapop:
Mamy już grę avatar na PC, xbox i tego typu sprzęt, na komórkę dotykową i tradycyjną w 2D, monopoly, a teraz doszła gra "Ava­tar HD" 3D video game na Nokie N7 i N8(dotykowy). Grafika(jak nazwa wskazuje-HD) jest bardzo dobra w porównaniu do wersji 2D, przygody rozbudowane. Niestety gra płatna. Z tąd http://store.ovi.com/content/56516 można pobrać jak na razie tylko na Nokię. Jeśli na liście weryfikacji telefonu nie ma twojego modelu tzn. że nie ma on sys­te­mu Symbian3, który jest(podobno) potrzebny, to tego by gra działała. Pod tymi linkami http://dailymobile.pl/2010/10/28/gry-hd-na-nokie-n8-%E2%80%93-avatar-hd-asphalt-5-hd-grt-2-hd-video/ , można zobaczyć filmiki i nieco o tym poczytać. Gdyby ktoś wiedział coś o tej grze i nie tylko niech się odezwie. Zależy mi i pewnie większości z nas, aby ta gra była dostępna na inne modele. Puki co musimy zadowolić się filmikami;)

Eltusiyu:
Symbian to po prostu system, który jest na telefonach firmy Nokia :)

Niestety ja mam telefon pod Windowsem i nie przetestuję gierki..

Tängal:
O ile mnie pamięć nie myli dla N9 przeportowali unixa, bo Symbian jest stabilny jak sytuacja na bliskim wschodzie :)
Mam symbiana na pokładzie, ale niestety po ostatnim padzie wysiadły mu wszystkie funkcje komunikowania się ze swiatem zewnętrznym, więc konieczne będzie czyszczenie pamięci, a z tym są problemy :-[

nataliapop:
Ale nie mniej jednak gierka warta uwagi(i chyba tych niecałych 10zł) :)

nataliapop:
Cofam info o 10zł, bo znalazłam darmowe. Niestety mój telefon(jak to koma bez symbiana) nie otwiera plików z rozszerzeneim .sis. Jeśli ktoś chce to mogę plik wysłać do sprawdzenia, a najlepiej będzie jeśli ktoś przekonwertuje to na bardziej dogodne rozszerzenie ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version