Sprawy z Forumowym RPG'iem

Started by Sa'ethri, February 03, 2010, 06:06:14 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nataliapop

#100
rodrygo pisz jak Ci wygodniej. Ja na razie będę się meczyć z beddle'm  ::) I nic na przymus, tak jak mówił Tängal-po to by zebrać nas wszystkich przy wspólnej pracy by rozruszać ten skrawek forum, pokazać światu na zewnątrz, że język Na'vi nie jest zabawką bandy dzieciaków, którym się nudzi, tylko pełnoprawnym językiem i choćby jeszcze po to, by zaprezentować jakoś ogółowi naszą póki co bardzo skromną sekcję. Jeśli ktos nie może, nie ma czasu, nie chce mu się  albo ma jakiś inny powód to nie, nikogo nie zmuszamy. To nie ma być kara za to, że ma się tu konto tylko zabawa i rozbudzenie śpiocha i lenia ;)

Eltusiyu

Moim zdaniem tu przydałby się moderator.. Thora nie ma już miesiąc.. forum zostało bez opieki..
Robi się niezły bałagan i przydałby się ktoś, kto by to ogarnął...

Wypadałoby zrobić ankietę na nowego modka :P

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

nataliapop

A jak to działa? wybieram że uzytkownik XYZ będzie nowym moderatorem i co dalej?

Tängal

Quote from: Ataeghane on January 17, 2011, 09:29:46 AMEpopeja narodowa - nie.
Oficjalnie przyznaję, że mnie przekonałeś :)

Quote from: Kxrekorikus on January 18, 2011, 07:55:33 AMWypadałoby zrobić ankietę na nowego modka :P
Tì'efumì oeyä nie ma się co tak bardzo spieszyć z tym. Zwłaszcza, że jak pamiętam wspominał coś chyba, że może go nie być.

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

Ataeghane

QuoteOficjalnie przyznaję, że mnie przekonałeś
Mój sukces życiowy :P.

QuoteTì'efumì oeyä nie ma się co tak bardzo spieszyć z tym. Zwłaszcza, że jak pamiętam wspominał coś chyba, że może go nie być.
Moderatorem musiałby zostać ktoś, kto jest na forum często, choc niekoniecznie codziennie? Mamy w ogóle kogoś takiego?

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Eltusiyu

#105
hmm.. ja bywam dość (jeszcze) często..
Doświadczenie w moderowaniu też mam..
Prawie rok moderator.. pół roku administrator  8)

Bawiłem się we własne strony, blogi i takie tam :)

Znam biegle Na'vi i angielski, więc kontakt z resztą forum nie będzie problemem :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

rodrygo

Ja też stwierdzam potrzebę moderatora.

Osobistych uprzedzeń nie mam więc zgodzę się na każdego kompetentnego człowieka  ;)

Może by należało jeszcze napisać do Torina w tej sprawie?


Ataeghane

Quote from: Kxrekorikus on January 19, 2011, 07:01:40 AM
hmm.. ja bywam dość (jeszcze) często..
Doświadczenie w moderowaniu też mam..
Prawie rok moderator.. pół roku administrator  8)

Bawiłem się we własne strony, blogi i takie tam :)

Znam biegle Na'vi i angielski, więc kontakt z resztą forum nie będzie problemem :)
Hm, pomyślałem o Tobie, ale czy Ty nie zamierzasz nas opuścić, ma tsmuk?

QuoteMoże by należało jeszcze napisać do Torina w tej sprawie?
To na pewno byłoby miłe z naszej strony ;).

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Eltusiyu

Nie, nie zamierzam.

Musiałem domknąć oraz miałem trudny okres w szkole i nie miałem czasu...
Ale załatwiłem wszystko :)
Rozłożyłem sobie naukę tak, że te kilka razy w tygodniu będę tu zaglądał :P 

Thor przecież nie musi wylecieć.. Nie zamierzam go zastąpić. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Polska sekcja miała 2 moderatorów :)

Thor o ile pamiętam studiuje, więc teraz jest okres sesyjny.. Może dlatego go nie ma..
Wyślę mu PW na innym forum, na którym jest :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Ataeghane

Hm, w takim razie witamy ponownie ;).

Cóż, Thor nie musi wylatywać, ale miło go poinformować ;).

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Eltusiyu

Dobra.. Mogę puścić PM naszym Olo'eyktanom...
Tylko czy wszyscy się zgadzają :P  ???

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Ataeghane

Ja jestem za tym, żeby przeprowadzić referendum :P.

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Ataeghane

OK, dodałem tą baśń do tłumaczenia, o której nabąknąłem. Jest tutaj: http://forum.learnnavi.org/jezyk-navi/basnie-i-bajki/

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

rodrygo

referendum może być, a jakie będzie pytanie?

Możemy też zamiescić ogłoszenie o poszukiwaniu moderatora. Wymagania: biegły polski, angielski i Na'vi  ;D
Jeden kandydat już jest, hehe.

Ataeghane

Też mógłbym się zmieścić. ;) Polski i Na'vi opanowałem dobrze, angielski może nie biegle, ale na pewno w stopniu komunikatywnym ;).

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Thorinbur

#115
No ładnie obalacie moda. :)

A tak serio, nie mam nic przeciwko pomocy, poprostu tak mało się tutaj dzialo że przestałem zaglądać bo nie było co tutaj robić, a teraz sesja i tak dalej... Ale spoko jak znajdę chwilę to ogarnę co mogę. Miło że forum rusza na nowo (tak wiem nigdy tak naprawdę nie umarło ale zapadło w dość długi Criosen, sami przyznacie.).

PS. Wow faktycznie mało który temat jest o tym co sugeruje jego tytuł. No nic porządki czas zaplanować ale nie dziś za 2h kolokwium w przyszłym tygodniu jeszcze 3 kolosy, a za jeszcze tydzień sesja... Więc jeszcze trochę cierpliwości, lub też wybierzcie drugiego moda do pomocy. Ja nie mam nic przeciwko.

PS.2, Kawkr oel uniltìrantokxti txìng.
oel kame futa oel kekame ke'u

rodrygo

Kaltxì ma Thorinbur. Oel ngati kameie nìmun.   :D

Lu ngayä sìmfetok ngazìk, srak?

Eltusiyu

Czyli wybieramy 2go moda czy nie?

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

rodrygo

Jesli nie ma przeszkód technicznych czy, hmmm ambicjonalnych, to ja jestem za tym żeby było dwóch modów

Ataeghane

Indeed.

Quote from: Thorinbur on January 21, 2011, 08:13:11 AM
No ładnie obalacie moda. :)

A tak serio, nie mam nic przeciwko pomocy, poprostu tak mało się tutaj dzialo że przestałem zaglądać bo nie było co tutaj robić, a teraz sesja i tak dalej... Ale spoko jak znajdę chwilę to ogarnę co mogę. Miło że forum rusza na nowo (tak wiem nigdy tak naprawdę nie umarło ale zapadło w dość długi Criosen, sami przyznacie.).

PS. Wow faktycznie mało który temat jest o tym co sugeruje jego tytuł. No nic porządki czas zaplanować ale nie dziś za 2h kolokwium w przyszłym tygodniu jeszcze 3 kolosy, a za jeszcze tydzień sesja... Więc jeszcze trochę cierpliwości, lub też wybierzcie drugiego moda do pomocy. Ja nie mam nic przeciwko.

PS.2, Kawkr oel uniltìrantokxti txìng.
Happy to see you again.

Sorry, muszę. ;) "Kawkr oel uniltìrantokxit ke txayìng."

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.