Sprawy z Forumowym RPG'iem

Started by Sa'ethri, February 03, 2010, 06:06:14 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tireaniawtu

Przydałoby się. Jestem za tym, aby obecny moderator pociągną wątek i odpowiedział nam NPC'ami.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Nawma Tutan

Zgadzam się z przedmówcą.

Tireaniawtu

No to jak robimy z RPG? Proszę o wypowiedź pozostałych, którzy tego nie zrobili.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Eltusiyu

Ja nie brałem udziału w nowym rpg i raczej brać nie będę..

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

nataliapop

Ja jestem za ciągnięciem RPGa. Dajcie Tängalowi jeszcze troche czasu. Ma dużo pracy i jest zajęty tak, że na forum nawet nie wchodzi.

Tireaniawtu

Wpadłem na taki ciekawy pomysł przed snem - zawsze wtedy mi takie pomysły przychodzą  ??? :-\
Mianowicie nie możemy znaleźć chętnych na prowadzenie postaci NPC. Możemy zatem spróbować zrobić tak:

Co tydzień będziemy zmieniać osobę kontrolującą NPC. Dlaczego? Dlatemu, że:
- jeśli nie będzie osoby prowadzącej NPC to nie będziemy długo czekać na odpowiedź, bo się zmieni ta osoba za kilka dni
- zagwarantuje nam to różnorodność i niespodzianki, co moim zdaniem byłoby ciekawe :)
- do tego każdy będzie miał szansę sprawdzić się jako pół-mod naszego RPG

Jeśli połowa osób chcących brać udział  RPG (zdaje się, że jest nas 5 lub 6) opowiedzą się ZA myślę, że będziemy mogli wprowadzić plan w życie. Rozlosujemy, kto pierwszy, drugi itd. i będziemy kontynuować zabawę.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Nawma Tutan

Świetny pomysł! Zgadzam się!

nataliapop

Mnie też się podoba. Bardzo oryginalne ;)

rodrygo

Jest pewien problem...

Niech mi ktos objasni co to postac NPC bo nie wiem  :-\

Eltusiyu

No Personal Character.. Krótko mówiąc boty, którymi zwykle steruje mistrz gry lub komputer w przypadku gier cRPG :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

rodrygo

acha, rozumiem.

dzieki za objasnienia, jestem za.  :P

Ataeghane

Quote from: Kxrekorikus on May 25, 2011, 01:10:45 PM
No Personal Character.. Krótko mówiąc boty, którymi zwykle steruje mistrz gry lub komputer w przypadku gier cRPG :)
non-player character

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Tireaniawtu

A zatem wydaje mi się, że demokratycznie zgodziliśmy się zmieniać co tydzień. Z aktywnych do RPG jest nas 5 osób:

-Ja
-Nawma Tutan
-rodrygo
-nataliapop
-Na'rìngya vrrtep

Razem z Tängal'em byłoby nas 6. Mam nasze imiona na kartkach zaraz wrzucam do worka i losuję. Jeśli ktoś chce mogę nagrać i wstawić, aby było demokratycznie ;D

1 - rodrygo
2 - Na'rìngya vrrtep
3 - Nawma Tutan
4 - Ja
5 - nataliapop
6 - Tängal (jeśli wróci)

Tak mi się wylosowało. Myślę, że możemy zacząć od poniedziałku, aby pierwszy pół-mod mógł się przygotować.  ;)
Powodzenia wszystkim i szczęścia, bo na pewno będzie potrzebne  :)
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Nawma Tutan

Super!! Już nie mogę się doczekać! 8)

rodrygo

#174
Skoro przypadł mi zaszczyt rozpoczęcia, to ja mogę od poniedziałku...

a więc kim mam pokierować?  chyba Eytukanem?



nataliapop

Jeśli pokierujesz Eytukanem to będę wniebowzięta, bo ileż 'Awnong może sie na niego gapić? Oczy jej się wysuszą ;D

rodrygo

Dobrze, czyli Eytukan, Peyral i jeszcze ktos?

jutro wyjeżdzam na 2 dni , więc będę miał o czym rozmyslać w podróży  ::)

aysop kar   ;)

Tireaniawtu

Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

rodrygo

To ja konczę działalnosc jako tymczasowo zarządzający kluczowymi postaciami. Dziękuję za współpracę.


następny w kolejce jest kol. Na'rìngya vrrtep

powodzenia!

nataliapop

Może wyskoczę z tym jak Filip z konopii ale skoro Tireaniawtu opowiedział o swojej interesującej wycieczce to ja sobie pozwolę nadmienić, że na mojej klasowej wycieczce miałam przyjemność ulepić z masy solnej głowę yerika oraz pa'li a także strzelałam z łuku. Nie był on taki wspaniały jak Omatikajski ale dało się strzelać. Przy okazji moża było się też pośmiać jak ktoś prubował strzelać z "łokciami przy pasie" ;D