Sprawy z Forumowym RPG'iem

Started by Sa'ethri, February 03, 2010, 06:06:14 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nawma Tutan

A masz może zdjęcia tych głów solnych?

nataliapop

Niestety nie bo były malutkie, ale to nie ma problemu z ulepieniem ;) To był tylko pysk, tsahaylu i uszy, a nie jakieś szczególne modelowanie, więc każdy da sobie radę :) Chodzi o sam fakt nawiązania do Pandory ;D

Nawma Tutan

Kiedyś ten dzień nadejść musiał ;)  Informuję więc, że od dzisiaj przechodzą w moją opiekę npc. Informuję też osoby których postacie są z na'vi, że nie będę pisał w tym języku z powodu niezbyt dobrych umiejętności. Jeżeli jednak napiszę coś w tym języku, to proszę informować mnie o błędach na PW.

rodrygo

Quote from: Nawma Tutan on June 13, 2011, 08:44:18 AM
Kiedyś ten dzień nadejść musiał ;)  Informuję więc, że od dzisiaj przechodzą w moją opiekę npc. Informuję też osoby których postacie są z na'vi, że nie będę pisał w tym języku z powodu niezbyt dobrych umiejętności. Jeżeli jednak napiszę coś w tym języku, to proszę informować mnie o błędach na PW.

A może stworzymy jakis wątek do "przedwstępnego" tłumaczenia takich zdań? zresztą jest już chyba cos takiego, może warto odnowić...

Tireaniawtu

Jeśli to wam pomoże to nie ma problemu. Ja niestety będę pisał w naszym narodowym języku.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Nawma Tutan

Oddaję NPC w opiekę Tireaniawtu. Moja sesja była pewnie nudna  ;D

Tireaniawtu

Jestem. Już wszystko zaczynam ogarniać i zaraz wezmę się za NPC i wstawię kolejną część.

Nawma Tutan: Wszystko dlatego, że czekaliśmy na to polowanie, a że ono już się skończyło... Postaram się coś rozkręcić ;).
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

#187
Ma, Nawma Tutan. Nie ma co się przejmować. Przecież nikt nie nażeka. A jeśli uważasz, że twój tydzień był nudny to zmobilizuj się nastepnym razem i spróbuj być bardziej kreatywny ;) Poza tym, nie od razu Rzym zbudowano i nie trzeba być mistrzem we wszystkim :P

Nawma Tutan

Dzięki za słowa wsparcia ;)

Eltusiyu

Ja chwilowo jestem niedostępny.. laptop mi padł i dostęp do forum mam wyłącznie via WiFi & Smartphone..
Jakby była potrzeba wyedytowania czegoś czy podpięcia- prosiłbym o cynk na PM :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tireaniawtu

Okej. Przepraszam, że tyle czekaliście na odpisanie w RPG, ale musiałem wymyślić co ludzie i na'vi mają robić dalej.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

Niestety tracę net na 3 tygodnie, może krócej, i na razie oddaję Tängalowi(bo wiem, że będzie miał czas) mój półmodkowy tydzień(a jeśli da radę to jeszcze moją postać pod opiekę)  :'(

Tängal

Już, już nie płacz.

A przy okazji witam po przydługiej przerwie, stęskniłem się ;)

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

Tireaniawtu

Witamy z powrotem. Cóż to się stało, ze tak długo cię nie widzieliśmy?
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Tängal

#194
Najpierw robota z projektem (składamy nowy procesor, więc trzymajcie kciuki, bo jak się uda to kompy będą znacznie szybsze), nadal się ciągnie, ale już jest spokojniej, a później urwnięcie głowy przed sesją. To ostatnie trwa nadal, ale jakoś daję radę, przynajmniej nie ma dwóch rzeczy na głowie :P

Wiem, że to nie jest żadna wymówka, ale tak wyszło niestety :(

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

rodrygo

No to swietnie idzie. A cos więcej o tym procesorze można przeczytac?

rozumiem, że kol. Tängal wraca do roli moda?


Tireaniawtu

Tängal - Jeśli chcesz wrócić do modowania to myślę, że nikt nic przeciwko temu nie ma. Ale jeśli nie koniecznie to możemy zostać przy tym sposobie co jest ;).

Co do twojej wymówki - po prostu byłeś zajęty, a ponieważ chcieliśmy kontynuować RPG to wyszło tak a nie inaczej, ale też dobrze ;D.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Tängal

Quote from: rodrygo on June 26, 2011, 03:18:33 AMA cos więcej o tym procesorze można przeczytac?
Tu jest strona projektu. Miłej lektury ma Tsmuk :P Nieaktualizowana od dawna, a przynajmniej dłużej niż ja jestem w ekipie więc nie odnajdziecie mnie na liście niestety. Prócz tego wiele koncepcji zdążyło się już pozmieniać więc obecnie wygląda to dość mocno inaczej, ale idea nadal jest ta sama - obliczenia wzajemnie niezależne wykonywane są fizycznie równolegle.

A co do modowania, zdrobię co w mojej mocy by was nie zawieść ma Smuk.

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

Tireaniawtu

Dobrze, czyli ja kończę swoje modowanie i oddaję założycielowi obecnego RPG. Myślę, że mamy plan awaryjny na wypadek gdyby cię nie było  ;). Zaraz wstawię kolejną część mojej opowieści.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

Teraz tydzień Na'rìngya vrrtep, lecz on powiedział, że nie będzie juz grał, gdyż nie ma na to czasu, więc wydaje mi się, że można go wykreślić by nie było zamętu.
1 - rodrygo
2 - Nawma Tutan
3 - Tireaniawtu
4 - nataliapop
5 - Tängal
Przekazujemy tydzień Nawma Tutan czy robimy bezkrólewie?