Sprawy z Forumowym RPG'iem

Started by Sa'ethri, February 03, 2010, 06:06:14 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rodrygo

Jesli chodzi o teksty nagrodzone to są np. na stronie http://naviteri.org/ pod datą 30 grudnia.

Można się temu przyjrzeć i pomyslec co by przetłumaczyć na początek  ;)



poza tym:  Szanowni koledzy, piszcie cos bo nam wątek padnie  :'(

nataliapop

Oj koledzy(bo innych dziewczyn prócz mnie tu nie ma), sekcja nam obumiera. czyli to kolejny powód do jakiejś mobilizacji. Myślałam o jakimś małym zjeździe, ale idzie zima i teraz to nie wypali. Dodatkowo troje z nas są ograniczeni przez rodziców. Rozdzielmy na przykład te wiersze, o których była mowa niżej, i sprawdźmy naszą znajomość na'vijskiego. Taka jest moja koncepcja mobilizacji. Ma ktoś inne pomysły na pobudzenie działu?

rodrygo

Ja bym proponował tłumaczyć wiersz Pelun   autorstwa Lance R. Casey  (dostępny na naviteri.org pod datą 30.12.2011)
jak by byli chętni (chociaż ze 3 osoby) to podzielimy się zwrotkami / po dwie na głowę) i tłumaczymy.  Można pocwiczyć na'vi oraz j. polski  :)


są chętni?


zapraszam

nataliapop

#263
Ja się z góry na to piszę. Miałam kiedys przetłumaczyć "zdowaś Maryjo" w uproszczony sposób, ale brakło mi czasu, wiec za to też wypadałoby mi sie zabrać  :D Teraz półmoduje Rodrygo
EDIT: 13 - 19 Lutego - półmoduje Nawma Tutan
EDIT: 20 - 26 Lutego - Półmoduje Tireaniawtu

Tireaniawtu

#264
Dziś postaram się wszystko ogarnąć i przeczytać, bo wypadłem z fabuły nieco.

Edit: Rozumiem, że mamy już ranek tak?
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

#265
Tak, Ranek
EDIT: 27 Lutego - 4 Marca Nataliapop
5 Marca - 11 Marca Rodrygo
12 Marca - 18 Marca Nawma Tutan
19 Marca - 25 Marca Tireaniawtu

Tireaniawtu

Pragnę przekazać swoje modowanie dla kolejnej osoby, gdyż niestety dysk twardy mi padł (R.I.P. :'() i podejrzewam, że najbliższe kilka dni poświecę na ratowanie resztek jakie z niego zostały.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

rodrygo

no, własnie, kto moduje? Trzeba by akcję popchnąć ::)

nataliapop

#268
W tym wypadku półmoduje półtora tygodnia
Nataliapop 26 marca - 1 kwietnia + za tireaniawtu do końca tygodnia
Zapraszam Tireaniwtu do ponownego włączenia się. Nawma Tutan, czekamy na odpowiedzi. Rodrygo, zgrabne wybrnięcie z konieczności pisania wielu odpowiedzi. O kórej zamierzasz odesłać Kowalskyego do Hell's Gate, może na obiad lub wcześniej? Jestem otwarta na propozycje dalszego rozwoju akcji, póki półmoduję ;)

RodrygoNawma TutanTireaniawtuNataliapop
24 - 30 września1-7 września8-14 września15-21 września

nataliapop

#269
Mam pomysł na rozwinięcie kultury i urozmaicenie życia naszych Omaticaya. Co powiecie na przedstawienia "na ziemi" i na ikranach, święta fletu, imprezę na kształt wesela jakiegoś anonimowego Na'vi.

rodrygo

ciekawe... ale co masz na mysli pisząc o "przedstawieniach na ziemi"?

:-\

nataliapop

Takie jak nasze przedstawienia tzn, na'vi są aktorami i przedstawiają jakieś historie. Napisałam w ten sposób, gdyż dalej były przedstawienia na ikranach. Od razu je wytłumacze. Na ikranach czyli miałam na myśli przedstawienia o przygodach łowców na ikranach, samych wolnych ikranów lub jakieś artystyczne "tańce" latajacych ikranów - cos na zasadzie naszych pokazów lotniczych, gdzie samoloty robią jakieś ewolucje, pętle itp.

rodrygo

acha, rozumiem. dobry pomysł. Ja móglbym zrobic opis slubu, można to wplesc w nasze rpg, albo jako niezależne zdarzenie
???

nataliapop

To są moje luźne pomysły. Chcę po prostu, aby cos się działo w kelutral. Albo można też zrobić coś na kształt eventu, że się różne klany zbierają w jednym miejscu i wtedy cos się dzieje. Wszelki pomysły mile widziane.
Podsumowując nieobecnosci, Rodrygo i Nawma Tutan nie ma. Postaciami Nawma tutan kieruję wedle życzenia ja, a postaciami rodrygo tzn. Peyral, z faktu iż jestem obecnym półmodem oddaję w ręce Tireaniawtu hahaha ;D Nowy półmod od poniedziałku to Rodrygo, którego nie ma i nie wiadomo kiedy wróci, wiec ten zaszczyt daję Nawma tutan, który w poniedziałek na pewno wraca. Dojdzie do jednorazowej zamiany terminów, więc Rodrygo będzie półmodował po Nawma Tutan, a dalej Tireaniawtu, ja i według standardowej rozpiski. Powinno być zrozumiałe.

rodrygo

ja już wracam i przystępuję do półmodowania  ;)

jakies sugestie co do rozwoju akcji  ::)

nataliapop

Jak dobrze kojażę to szkoła ma sie dziś ruszyć tzn jej budowa, Albrecht poszukać Grace i zapytać o ikrana, Avatar Dorotki się budzi a 'Awnong pewnie jakaś histeria strzeli jak znam życie :D Ciekawe co w Kelutral, bo dawno Eytukan się nie udzielał

nataliapop

#276
Wiem - nie robi się 2 postów na raz, ale chcę wszystkim obwieścić, że ZNOWU DZIAŁAMY !!! Niestety, jak widze, w pioruny poszedł mój post Grace, wiec będę musiała napisać go od nowa... Albo zrobimy tak, kto pierwszy z własnej inicjatywy napisze NPC'towy post, ten jest półmodem w tym tygodniu, o ile forum nie wywali, again.

rodrygo

witajcie znów!

Jesli nie ma innych propozycji, to ja mogę pomodowac jakis czas, od poniedziałku.

chciałbym zacząc budawać szkołę

:D

nataliapop

Możesz zacząć już dziś. Aktualna listy półmoderatorów tutaj

rodrygo

drodzy koledzy!  co z naszym RPG?  Chyba ja teraz jestem półmodem? Popchniemy akcję?