International / Multilingual > Polski (Polish)

Na początek!

(1/1)

Thorinbur:
Kaltxi! Witaj przybyszu!
Trafiłeś do Polskiej sekcji forum learnNavi.org. Nie ważne czy jesteś tu by nauczyć się pięknego języka jakim posługują się Na'vi, czy po to by porozmawiać o filmie, albo po prostu pogadać z innymi, znajdziesz tu coś dla siebie.
Mamy w tej chwili 5 podforów, lecz nasze subforum ciągle rośnie zyskując nowych użytkowników, więc w razie potrzeby pojawiaja się nowe. Oto co możesz znaleźć wśród już istniejących:

Język Na'vi:
Jeśli trafiłeś tu z powodu języka, to własnie tam powinieneś zajrzeć na początek (pomijając krótki regulamin :P).
Znajdziesz tam dużą ilość materiałów przetłumaczonych przez użytkowników tego forum na język Polski (temat DOWNLOAD),
a także dużą liczbę, mniej lub bardziej zaawansowanych użytkowników którzy chętnie pomogą Ci odpowiadając na twoje pytania dotyczące języka.

Avatar (Polski):
Zainteresowany filmem? Chcesz podzielić się wrażeniami, lub dowiedzieć się więcej o dziele Camerona? W podforum Atatar znajdziesz tematy dotyczące filmu, muzyki filmowej, etapu produkcji, wiele materiałów znalezionych przez naszych użytkowników, ciekawe dyskusje dot. wszystkiego co związane z filmem.

Role Playing:
Lubisz pisać? Chcesz przeżyć przygodę w świecie Avatara? Marzysz by poczuć się jak Na'vi? Chcesz dołączyć do klanu? A może nie lubisz tych niebieskich małp i chcesz pobiegać po lesie z karabinem? W dziale Role Playing wszystko jest możliwe!

Off-Topic:
Czym było by forum bez działu off-topic. Przyszło ci coś na myśl, lecz nie jest związane z Avatarem. Znalazłeś coś ciekawego w internecie i chcesz się tym podzielić z innymi. Chcesz porozmawiać innych zainteresowaniach niż Avatar? Wejdź i pisz! W dziale off-topic rozmawiamy o wszystkim.

Archiwum:
Do archiwum trafiają wszelkie dyskusje, które zamiecały inne tematy i zostały przezemnie wydzielone, a także rozmowy dotyczące nieaktualnych już wydarzeń. Istnienie tego działu pozwala innym działom posiadać informacje aktualne i dokładne (przynajmniej w teori :P)

A więc zapraszam. Jeśli chcesz zmienić imie na bardziej "Na'vi" zajrzyj tutaj:
http://forum.learnnavi.org/polski-(polish)/imiona/
Ludzie na tym podforum chętnie pomogą stworzyć ci wymarzone imie.
Jeśli chcesz od razu zacząć się uczyć zapraszam tutaj:
http://forum.learnnavi.org/jezyk-navi/jezyk-navi-jak-zaczac/

Navigation

[0] Message Index

Go to full version