International / Multilingual > Polski (Polish)

Nieobecności

(1/10) > >>

Satthar:
Jakoś nie mogłem znaleźć żadnego tematu, w jakim pisanie tego, co chciałem napisać miałoby sens... A jako, że tematu tylko i wyłącznie dla siebie samego zakładać nie chciałem, uznałem, że można to jakoś wykorzystać. Tak więc:

Tutaj pisać w razie jakichś dłuższych nieobecności na forum, o których uważacie, że inni forumowicze powinni wiedzieć.

Jeśli komukolwiek mnie tutaj brakowało (mm... wątpię) to bardzo przepraszam. Długo mnie tutaj nie było, i moja obecna wizyta jest raczej jednorazowa. Przez ponad miesiąc miałem problemy z netem, a gdy już go odzyskałem, byłem już w stanie świadomości, który wbijał mi do głowy, że chwilowo są ważniejsze sprawy od nauki Na'vi. Ogólnie rzecz biorąc do matury już właściwie tylko miesiąc, i jeśli nie miałem czasu przez ostatnie parę tygodni, teraz już wogóle nie będę go miał. Dlatego, niestety, moja nauka języka a także ogólne uczestnictwo w "towarzystwie" musiały zostać całkowicie odstawione. Ale nie na zawsze, o nie, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie. Także kìyevame ulte Eywa ngahu (coś brak mi inwencji na więcej), do zobaczenia w czerwcu.

rodrygo:
Matura - ważna sprawa ;D
życzymy powodzenia i zapraszamy jak najszybciej

Mato:
Hmm... powiem krótko... dla mnie to jest chore, żeby rozliczać kogoś z nieobecności na forum... nie mam najmniejszej potrzeby, żeby robić coś takiego...

Sa'ethri:

--- Quote from: Mato on March 31, 2010, 03:08:40 pm ---Hmm... powiem krótko... dla mnie to jest chore, żeby rozliczać kogoś z nieobecności na forum... nie mam najmniejszej potrzeby, żeby robić coś takiego...

--- End quote ---
Przecież nikt tu nikogo nie zamierza karać za nieobecność. Ale jeśli ktoś zamierza opuścić forum na dłużej, to bardzo miło z jego strony, jeśli nas o tym informuje. Przynajmniej nie będziemy się zastanawiać, czy gość przypadkiem nie umarł.
Oczywiście takie meldowanie się to nie żaden obowiązek. Tak ja to widzę.

paweloq:
Ja popieram Mato.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version