Poznajmy się

Started by Thorinbur, January 02, 2010, 09:23:45 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Terìran Tawka

Społeczność się rozrasta pomimo zdjęcia Avatara z kin, tego muszę przyznać się nie spodziewałem. Pozytywne zaskoczenie;)

Ma Tireaniawtu, można Cię zapytać skąd pochodzisz? Prócz zwykłej ciekawości dochodzi jeszcze nadzieja że należysz do jednej dwudziestejsiódmej ogółu polaków mieszkających w okolicach Krakowa ;D
You are not on Pandora anymore. You are on Earth, ladies and gentlemen.
pamrel si nìna'vi ro [email protected] :)

Tireaniawtu

Niestety nie. Mieszkam w Koszalinie i chodzę z Piotrkiem do jednej klasy.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Na'rìngyä vrrtep

t szkoda, bo tak, mógłbyś z nami pokrzyczeć pod Oknem Papieskim. spotykamy się teraz codziennie o 20.00, codziennie jest więcej ludzi. ostatnio było ponad 1000.



Sa'ethri

Quote from: Dan vas Narrya nar Riggya on April 15, 2010, 01:37:56 AM
t szkoda, bo tak, mógłbyś z nami pokrzyczeć pod Oknem Papieskim. spotykamy się teraz codziennie o 20.00, codziennie jest więcej ludzi. ostatnio było ponad 1000.
Ja jestem z Krakowa, ale pod oknem papieskim nie krzyczę. To już niczego nie zmieni, a jest po prostu niesmaczne.


Witam serdecznie wszystkich nowych. :D

Na'rìngyä vrrtep

może ty uważasz za niesmaczne, ale profesorzy UJ i Andrzej Wajda się pojawili i nas popierali. każdy wie że to nic nie zmieni, ale niech świat widzi co o tym sądzimy. Polacy nie gęsi - nie damy sobą pomiatać!
aha i jeszcze jedno Media Kłamią! szczególnie o wczoraj.

żeby zmniejszyć wskaźnik offtopu - Yuthura, czemu ten twój Na'vi jest tak uzbrojony? czy oni w ogóle używali mieczy?



Yuthura

To skrzywienie wiedźmina.
Mieczy Na'vi RACZEJ nie posiadali ale jak nam wiadomo to RP.
Skoro używali łuków i noży to czemu ktoś nie mógł wynaleźć miecza i jego technik? Właśnie za to kocha się RP bo nie ograniczają tak jak gry.Napisałem w karcie skąd moja postać co ma to chyba logiczne że w wieku 22 lat Na'vijczyk nie chodzi w samych gaciach i jest goły i wesoły.

To że w filmie nie było kolesia z mieczem to nie znaczy że być nie może :-).

Pozdrawiam :-).

Tireaniawtu

Ta... Ja go odwodziłem od tego pomysłu ale się uparł. Później wymyśliliśmy coś odnośnie jego postaci...
I tak jakoś zostało...
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Na'rìngyä vrrtep

nie publikowałem jeszcze swoich fotek, więc tu mam parę:
http://picasaweb.google.pl/banghra/ProtestyNaFranciszkanskiej?feat=directlink#
znalazłem się tylko na 1 i 3



Eywayä tsmukan


"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Taronyuakawng

Ten protest był nie na miejscu. Wawelem zarządza kuria i to ich sprawa kogo tam chowają. Ale rozumiem, że od dnia katastrofy pewna grupa ludzi tylko szukała pretekstu, żeby zamanifestować swój sprzeciw wobec żałoby i szacunku oddanego zmarłym przez dużą część Polaków.

Poland, Warsaw

Memnonic

Kaltxì!

Nowy, czyli Maciek vel. Memnonic.
Wiek - 17
Zawód - LO w klasie profilowanej Mat-schiz-brydż ;p
Planeta pochodzenia - Gdynia, układ Trójmiasto
Hobbystycznie programista i łebmajster tudzież gitarzysta szarpiący strunę dla szatana.

Eywa ngahu
Moje GG - 6551584, przedstawiać się jak coś. Chętnie spotkam się z ludźmi z Trójmiasta i okolic w celu ćwiczenia wymowy Na'vi. ^^

Tireaniawtu

Hehe.. Dusza mi pokrewna muzycznie... Ja wprawdzie nie gram lecz słucham m.in.: Metallica, Megadeth, Rob Zombie, SOAD, KoRn, Motorhead... Jeszcze kawałki rockowe od R.A.T.M. i AC/DC. Z ulubionych to: Thunderstruck, Hard as a rock i Highway to hell.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Memnonic

Hmmm... To by chyba oznaczało, że widzimy się pod sceną na Bemowie ;p
Moje GG - 6551584, przedstawiać się jak coś. Chętnie spotkam się z ludźmi z Trójmiasta i okolic w celu ćwiczenia wymowy Na'vi. ^^

Eltusiyu

Kaltxì frapo- Witam wszystkich Świeżaków :)

co do metalu to wolę Nightwisha :P




Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Unicorn

He hej witam wszystkich nowych!!
Miło zobaczyć nowe twarze? hmm nowe nicki na forum ;)

A co do muzyki - Nightwish jest sweet a nie metal :PP hehehe

ACDC i Blind Guardian rules :)

Myttrah

Czyżby szykowało się spotkanie na Sonisphere?  ;D

Memnonic

Pies drapał Sonisphere. Jedyne na co czekam to AC/DC :P
Moje GG - 6551584, przedstawiać się jak coś. Chętnie spotkam się z ludźmi z Trójmiasta i okolic w celu ćwiczenia wymowy Na'vi. ^^

rodrygo

witam wszystkich!

Trochę mnie niepokoi

Quote from: Memnonic on April 17, 2010, 05:51:33 PM


gitarzysta szarpiący strunę dla szatana.



Jeśli mają się tu rozwijać tego rodzaju "kulty" to beze mnie...

Myttrah

To była przenośnia...  ;)

rodrygo

OK, moze przeczulony jestem  :-X
Ale lepiej uwazac...