Poznajmy się

Started by Thorinbur, January 02, 2010, 09:23:45 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tängal

Proponuję raczej zacząć na nowo. Łatwiej :)

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

nataliapop

Popieram RPG od nowa, chodź tamten też był fajny.

Kxamìl

Na mnie ludzie możecie liczyć, a zwłaszcza stara ekipa. Ma ktos kontakt z Uni?? Bo jej gg straciłem, a nawet gdyby to w ogóle na nie, nie wchodzi.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Tireaniawtu

Jeju... Już myślałem, ze się nie doczekam dalej prowadzenia RPG'a. Jak najbardziej jestem na TAK. Zachowam swoje postaci. Już się nie mogę doczekać  :D
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kxamìl

A ja muszę pomyśleć czy warto wskrzesić moje postacie. Najwyżej jak się rozmyślę to na nowo będzie trzeba opisać postać :P :P
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

rodrygo

czyli są chętni do RPG  :)

potrzebny jeszcze moderator,  Unicorn podała jakis adres na wizytówce, można cos do niej skrobnąć   ::)


carolinemithra

Kaltxì!

Mam na imię Caroline. Lat 17 , prawie 18. Mieszkam w Warszawie. Strasznie chciałabym nauczyć się języka Na'vi. Nikt z mojego otoczenia się tym nie fascynuje , ale jestem pewna , że tu znajdę ludzi , którzy znajdą się w "otoczeniu" pasjonatów :D

Utworzyłam nowy post , ale chyba to nie było konieczne :) mam jednak nadzieję , że może ktoś byłby zainteresowany :))
oto link: http://forum.learnnavi.org/polski/warszawa-spotkania-navi/



Tireaniawtu

Witam. Mamy tutaj kilka autorytetów, które miały już prezentacje na ten temat. Na pewno znajdzie się ktoś kto Ci podpowie  ;). Co do spotkania to jam jest kaszub, więc trochu mam daleko  :'(
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Tängal

Kaltxì ma Tsmuk!
Miło widzieć nową twarz na forum.
Co do potencjalnego zlotu: ja - Uć więc w razie czego mogę podjechać ciopągiem :D

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

Tsamä Tirea

#229
Oel ngati kameie.
Peyral Tsamä Tirea. Oe za'u ta Krakowa.
Kiedyś próbowałam nauczyć się języka Na'vi, ale coś nie wyszło  :-[. Teraz chcę spróbować znów ;)

nataliapop

#230
Witaj, zapewne ponownie ;) Im nas wiecej tym lepiej. Opowiedz coś o sobie :)

rodrygo

Ma Tsamä Tirea! Witamy na forum.

Wybacz, że zaczynam od pouczenia, ale najlepiej przedstawić się formułą: Oeru syaw fko...

Peyral to imię wymieniane w filmie i reczej nie ma tu sensu.

zapraszamy do wspólnej nauki :D

Tireaniawtu

Witamy i powodzenia w nauce  :).
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Nawma Tutan

Dobrze jest widzieć, że przybywa kolejna osoba na forum.

Tsamä Tirea

Nic nie szkodzi Rodrygo. W końcu przyszłam tu żeby się uczyć  ;)

Ertew

Kaltxì.

Nazywam się Marek.
Właśnie skończyłem technikum i na dzień dzisiejszy mieszkam w Lesznie.
Interesuje się elektroniką, a od połowy 2010 roku także Avatarem i językiem Na'vi.
Próbowałem uczyć się języka, ale widać nie mam do tego talentu, po pół roku opanowałem tylko podstawowe słowa.
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

Nawma Tutan

Kaltxì ma tsmukan! Podejdź, usiądź przy ognisku, a dostaniesz trochę mięsa yerika. Co do języka się nie martw, ponieważ trochę czasu minie i będziesz znał na'vi perfekcyjnie ;)

Tireaniawtu

Witamy. Życzę powodzenia w nauce języka i zapraszam do RPG  ;).
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

Witamy, witamy. Nareszcie ktoś nie z aż tak daleka;)

Kusati

Nazywam się Kusati, mieszkam na Śląsku, w Sosnowcu. Całkiem niedawno zaczęłam uczyć się języka na'vi. Tutaj trafiłam za sprawą niejakiego Kxrekorikusa, który polecił mi tą stronę. :) W moim otoczeniu nikogo bardziej nie interesują języki, więc mam nadzieję, że tu znajdę swoje bratnie dusze. ;)
Coś się kończy, coś się zaczyna.
Va'esse deireádh eap eigean...

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg708/scaled.php?server=708&filename=aaaaaaikran.gif&res=medium/[img]