Poznajmy się

Started by Thorinbur, January 02, 2010, 09:23:45 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ertew

Dziękuję za miłe powitanie.

Tireaniawtu: gram już w jednym RPG i kiepsko mi idzie. Do tego boję się zaczynać nowe bo jak będę grać na dwa fronty to na pewno pomylę fabuły.

nataliapop: Co masz na myśli mówiąc nie aż z tak daleka?
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

Tireaniawtu

Kusati: Witamy kolejną osobę. Jeśli sprowadził cię tu Kxrekorikus to na pewno wie co robi  ;). Powodzenia w nauce  :).

Ertew: Rozumiem, nie ma problemu. Jeśli jednak ktoś miałby ochotę z witamy z otwartymi ramionami  :).
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

Ertew: Nie z aż tak daleka tzn. dość blisko :D Co prawda nie mieszkamy w jednym województwie ale nie jesteś z drugiego końca Polski, lecz to i tak troche daleko na spotkanie.

Eltusiyu

Witam Starych i Nowych przyjaciół z forum :)

Trochę mnie nie było -> padł mi laptop..
Teraz ratuję się starym stacjonarnym kompem rodziców ;/ lepszy rydz niż nic..

Postaram się w wolnym czasie lekko tu wygarnąć i pomóc z Na'vi osobom zaczynającym naukę oraz nam-> starym wyjadaczom :P

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tirea Tìsìlpeyä

#244
Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Gabriel.

Film Avatar zainspirował mnie do wielkiej zmiany w życiu.
Chciałbym poświęcić się ratowaniu Świata(a raczej tego,co z niego zostało).
Póki co chciałbym się nauczyć języka Na'vi.
Mógłby ktoś mi pomóc z doborem nicku ?

Szukam po prostu mentora,który pokieruje mnie po świecie Avatara ;)

nataliapop

Osobiście i z doświadczenia polecam Tängala, Thorinbura, Ataeghane oraz Kxrekorikusa jako mentorów(mam nadzieję, że nie pomyliłam się w nickach-jeśli tak to szczerze przepraszam :-[). To są (tak mi się wydaje) najbardziej postępowe osoby i najbardziej zaawansowane w języku. Siebie osobiście nie polecam gdyż mój poziom jest pod kreską ;D i mogę wprowadzić cie niechcąco w błąd  ;)

rodrygo

witam wszystkich starych i nowych znajomych
wróciłem z krótkiego wypoczynku i staram się ogarnąć co się dzieje  :D

Eltusiyu

Mr Gabor..
Powiedz jak widzisz swój nick.. Przetłumaczone imię, zapisane fonetycznie itp..
Jeśli chcesz tłumaczenie to napisz co Twoje imię znaczy (etymologia, księga imion bądź wikipedia itp.)
:)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tirea Tìsìlpeyä

Nigdy nie zastanawiałem się,jak chciałbym widzieć swoje imię.
Z hebrajskiego znaczy ono "mąż boży".

"Gabriel" to anioł,także wolałbym jednak coś powiązanego ze słowami : anioł i nadzieja .

Morekti

Kaltxi. Jestem Monika z Bydgoszczy. Mam 13 lat i interesuję się różnymi filmami. Jednym z najlepszych oczywiście jest Avatar lubię też Harrego Pottera. Długi czas szukałam odpowiedniego miejsca na dzielenie się przeżyciami i trafiłam tutaj. Mam nadzieję ,że moja obecność nikomu nie przeszkadza .Życie rodzinne dzielę z starszą siostrą, mamą i tatą.  :)

Nawma Tutan

Kaltxì ma tsmuke! Witaj w naszej wspólnocie i życzę ci dużo wesołych chwil tutaj.

nataliapop

Na pewno nikomu nie będziesz przeszkadzać. Wszyscy z radością przyjmą Cię do naszego grona.

Eltusiyu

Kaltxì ma tsmuke!

Ziva'u nìprrte' fte pivängkxo ayoehu nìwotx :)


:)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Morekti

Bardzo wszystkim dziękuję za miłe powitanie. Co do RPG chciałabym zapytać czy też mogłabym grać. Strasznie mi niezręcznie ,że tak w środku gry no ,ale bardzo lubię pisać.   :)

Eltusiyu

#254
Ma Morekti, kea tìkin :)

Lu oeru säfpìl..
Mipa sute var ziva'u ne fìtseng.
Kxawm.. frapo läpivawk nì'it nì'ul ko!


Tsakemìl sleykivu tìtokit ftue nì'it nì'ul suteru amip.

Lu oeru tìyawr, kefyak?

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Nawma Tutan

#255
Mamy sie opisać? Sìltsan...
Jestem Nawma Tutan czyli z na'vi szlachetny człowiek, ale w świecie tawtute jestem znany jako Kamil. Pochłaniam książki, głównie fantasy,lubię gry komputerowe, strzelectwo sportowe(pistolet), często filozofuję. Żeby się ze mną dogadać trzeba często wieeelu mocnych nerwów. Jestem też marzycielem, nie lubię ograniczeń umysłowych, więc nie lubię przedmiotów ścisłych. Piszę książkę.

Edit;: może mam dołączyć jakieś zdjęcie?

Eltusiyu

#256
Kehe :P

Tì'efumì oeyä.. Frapo läpivawk nì'it nì'ul lu fwa srung sivi mipa suteru a nivew ultxa sivi ayoehu.
Fo ke zivene fwivew ayupxareti ayoeteri fìkìng.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tireaniawtu

Morekti - Ja również witam Ciebie  :). Jeśli chodzi o RPG to z chęcią witamy nowe osoby. Zawsze się znajdzie sposób, aby wpleść jakąś postać w fabułę. Wystarczy, że utworzysz kartę postaci w temacie podanym niżej. Prosimy tylko o zachowanie zdrowego rozumu, aby nagle Na'vi nie dostali skrzydeł lub mocy telepatycznych  ;D. Jeśli zdecydujesz się dołączyć wówczas wprowadzimy Cię w układy panujące w tamtym dziale  ;).
Coś o mnie? Przesiaduję na tym forum częściej niż powinienem (bo mam już łączny czas spędzony tutaj ponad 5 dni). Piszę Książkę, którą co jakiś czas publikuję tu na forum, ale obecnie mam wakacje od tej czynności. Dużo słucham muzyki - zwykle jest to mocne brzmienie. Obecnie idę do 2 klasy liceum i jestem na profilu biologiczno-chemicznym. Mam chorobę hopla-siupla na punkcie wojska i rzeczy z tym związanych. To chyba tyle.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Eltusiyu

#258
mrra trr srak?

Oeteri:

Frapo syaw oeru Kxrekorikus. Oeri solalew mevosìnga zìsìt.
Terok Frotslavìt. Nìteng oe pamrel seri fukur sì ayvurur.
Lì'fyari leNa'vi sunu oeru nìtxan.
Oe nerew pivlltxe nìNa'vi frakrr fte slivu tsulfätu slä tsakem oe seri nì'aw ro flltxetsenge teri Uniltìrantokx TsemsìKameronä.
Kop sunu oeru lahea ayu na ayuvan eltuyä lefngap sì fuk teri hifkey leunil.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Käroleyn

Kaltxì ma frapo. Oel ngati kameie. Oeru syaw fko Karolina, oe kelku sì mì Polskxa. To chyba na tyle, chyba dobrze napisane jest. A tak po za tym oprócz avatara lubię koszykówkę, od jakiegoś czasu uczę się języka Na'vi i mam lat 13. Eywa ngahu :D.
Pamiętaj - I see you...