Spektakl Toruk - Zjazd Niemcy 2018

Started by Ertew, December 02, 2017, 05:54:34 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ertew

Kaltxì.

Jeśli ktoś zagląda do polskiej sekcji a nie odwiedza działów międzynarodowych, to uroczyście zapowiadam zlot fanów związany ze spektaklem Toruk.
Czas: październik, listopad albo grudzień 2018. Miejsce: Niemcy, aktualnie toczy się dyskusja na temat Berlin czy Kolonia.
Oryginalny temat: https://forum.learnnavi.org/europe/avatarmeet-europe-germany-2018/
Jeśli ktokolwiek jest chętny, dajcie znać.
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

nataliapop

Pewnie nie będę mieć możliwości niestety pojechać, ale w sumie kto wie, co będzie za rok? :D Dzięki za informację.

Ertew

O, miło wiedzieć że ktoś tu żyje. Już myślałem że wszyscy pouciekali bo od ponad roku nic się tu nie dzieje.
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

Eltusiyu

Póki co jestem pewien, że jadę. Jednak to zależy od tego jak mi się pokryją wolne weekendy na uczelni z datami zjazdu :(

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

rodrygo

dziękuję za informację. Niestety, nie mam możliwości wyjazdu :-(

Ertew

Jeśli przemilczymy kwestię języków (byłem jedyny z Polski i jedną z 2 osób które nie mówią po niemiecku vs ponad 20 uczestników z Niemiec), zjazd zakończył się sukcesem. Do końca roku powinien pojawić się film ze zjazdu.

Zanim zamkniemy temat, przekazuję że mamy 3 opcje na kolejny zjazd.
- AvatarMeet w 2019 odbędzie się w Pradze (Czechy) albo Monachium (środek Niemiec). Obie opcje to przełom maja/czerwca (powiązane z CdS Toruk). Szczegóły nie są jeszcze znane, ale jak Praga wygra to napiszę o tym na naszym subforum.
- Trzecia opcja to spektakl CdS w Krakowie, w marcu 2019. Jeśli są chętni na mini zjazd w sobotę, zapraszam do nowego tematu.
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.