International / Multilingual > Polski (Polish)

Subfora

(1/4) > >>

Thorinbur:
Mamy możliwość stworzenia kilku subforów by trochę uporządkować polską część forum. Wpiszcie tutaj akieś propozycję dotyczące subforów.

Moje propozycje:
nìNa'vi (język Na'vi)
Off-topic

To mówił wasz nowy mod.

Ean:
To mówił wasz nowy mod.

hahahaha
hasta la vista kociaki hahaha spoko

ja napewno nie dawal bym tematu OT, bo to brud sam sie tam dzieje. Mysle ze z Avatar film mozna by zrobic poprostu avatar bo sa jeszcze gry ksiazki itp, dopiero potem podzieli. tak samo z nauka jezyka, podzielic w nim tematy, np materialy do nauki, temat w ktorym piszemy w nìNa'vi, i jeszcze pochodne, ciekawe pytania itp.

Ataeghane:

--- Quote ---ja napewno nie dawal bym tematu OT, bo to brud sam sie tam dzieje.
--- End quote ---
Od tego jest OT. Nie ukrywajmy, każdy czasami chce pospamować. To dobre miejsca, żeby się wyżyć.  ;D

Ean:

--- Quote from: Ataeghane on January 18, 2010, 03:09:06 pm ---
--- Quote ---ja napewno nie dawal bym tematu OT, bo to brud sam sie tam dzieje.
--- End quote ---
Od tego jest OT. Nie ukrywajmy, każdy czasami chce pospamować. To dobre miejsca, żeby się wyżyć.  ;D

--- End quote ---

Nigdy tego nie lubilem.jak ktos chce pogadac na inny temat to niech idzie na inne forum, takie jest moje zalozenie. mam nadzieje ze nikogo nie urazilem

mam pytanie, czy ten crash course musi byc przypiety? zawsze tam byly nowe posty a tera jest to troche zaburzone. jak sadzicie?

Ataeghane:
My się tu tak szybko nie obrażamy...  ;) Poprostu uważam, że można chcieć pogadać na różne tematy na forum na którym już się rejestrowało i którego użytkowników już się zna.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version